Twój post został dodany

127
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi108
  • Ocen na +0
127 ppt ?

Drzwi wewnętrzne i drzwi przesuwne (109)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Drzwi wewnętrzne i drzwi przesuwne

Napisał(a): ~gość -

Moim zdaniem drzwi przesuwne to bardzo dobre rozwiązanie. Wygoda, fajnie wygląda i naprawdę jest to solidna konstrukcja. Sam mam systemy przesuwne od firmy Voster i jestem z nich bardzo zadowolony. Naprawdę zyskuje się cenną przestrzeń, nie jest to aż tak bardzo drogie rozwiązanie. Polecam je wypróbować, widziałem, że w ofercie firmy Voster jest dużo rozwiązań takich drzwi bo są i szklane, aluminiowe itd. Także warto :)
INTERIA.PL

Reklama

Napisał(a): ~Martyna -

A nie myślałaś nad przesuwną ścianą? My mieliśmy bardzo duży pokój i chcieliśmy zrobić z niego dwa mniejsze, więc zamówiliśmy przesuwną ścianę ze strony sowan.pl. Jest to genialny pomysł dla osób chcących mieć więcej pomieszczeń.

Napisał(a): ~tyuuu -

Dobrą obsługę mają na drzwihotelowe.pl. Zamówienie udało się uzgodnić praktycznie w ciągu jednej rozmowy. Sprzedawca dobrze zorientowany w tym co sprzedaje, od razu mi podał wymiary i rodzaje wsadów jakie mają. Drzwi mają sporo, można znaleźć i te bardziej typowe i te mniej standardowe.

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~der4 -

Dzrzwi przesuwne moim zdaniem sprawdzają się znakomicie i można śmiało sobie na nie pozwolić. Polecam jak najbardziej http://www.in(...)eco.pl/ zarówno pod względem cen jak i jakości. Mają solidną konstrukcję, nie zacinają się, są naprawdę bardzo dobrze wykonane. różne modele od klasycznych po nowoczesne

Napisał(a): ~Eliza -

Drzwi przesuwne to bardzo ciekawe rozwiązanie. Naprawdę zaoszczędza się miejsca, a dodatkowo, naprawdę bardzo ładnie to wygląda :) u siebie w domu zastosowałam takie drzwi i jestem nimi zachwycona, dlatego wszystkim będę je polecać a szczególnie tym, którzy mają mniejsze mieszkania. W ogóle postawiłam na takie systemy od firmy Voster, naprawdę solidny producent, świetnie prezentują się ich drzwi.

Napisał(a): ZWo 17 -

Drzwi przesuwne są super o ile od rzetelnego dostawcy. Padła tu nazwa firmy Leon. Wszystko na stronach i w katalogach wyglada pięknie... do czasu otrzymania produktu. Części złe dostarczona, drzwi niemożliwe do zamontowania przez 3 kolejne ekipy stolarzy, zgłoszona reklamacja wałkowana już ponad pol roku bez efektu. Postanowili za opłata..... wysłać swojego montera. Ale ten jedzie już trzeci miesiąc bo na części czeka... części z własnej fabryki... Jedna wielka porażka. Stanowczo odradzam firmę Leon. Zły produkt i fatalna obsługa reklamacji... w zasadzie jej brak.

Napisał(a): ~franekff -

Ku mojemu zdziwieniu, na rodzimym rynku, są jeszcze firmy, które stawiają na jakość oferowanych produktów, a nie na ich kosmiczną ilość. Jakiś czas temu, poszukiwałem drzwi do różnych pomieszczeń w moim domu, w tym drzwi przesuwanych i wewnętrznych. Mowa ohttps://decol(...)pl.html , jeśli szukacie fachowców w tej dziedzinie, może warto zobaczyć ich ofertę? A nóż, coś zwróci Waszą uwagę i zaczerpniecie inspiracji.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • https://forum.interia.pl/drzwi-wewnetrzne-i-drzwi-przesuwne-tematy,dId,3044765,strona,7,ok,1#pst228918422
  • drzwi przesuwne chowane w cian opinie
Do góry strony: Drzwi wewnętrzne i drzwi przesuwne