7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń22
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +19
7 ppt ?

Duda ekonomista taki jak Duda prawnik (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Duda ekonomista taki jak Duda prawnik

Napisał(a): ireneo -

Chce dać minimum 2000 euro płacy.W interesie dojnych jest i 10 000 gdyż im wyższa płaca tym wyższe koszty jej uzyskania, które są zyskiem dojnych właśnie. Czy to możliwe, jasne, tylko jego inteligenckość ani bąknęła o chęci działania na rzecz minimalizowania tych zaporowych losztów. To te samo bredzenie jak - jak ja zostanę prezydentem to obniżę wat. Bo co to znaczy nie da się, udowodnię, ze da się.No to udowodnił ż w nie da się. Oświecili go, że wtedy zamiast doić da siebie doić, bo wpływy szybciutko będą spadały. Te europejskie pensje w Polsce,w naszych warunkach są możliwe ale tylko w gospodarce planowej, sterowanej przez reżim. Tyle że do tego trzeba znacjonalizować firmy. A jwk to jest że reszta Europy tyle płaci? Bo oni mieli czas na utechnologizowanie produkcji przemysłowej i rolnej. Po wojnie wystartowali do odbudowy niemal z kopyta. Polska była i zrujnowana i rozkradziona a przecież przed wojną zaściankowa w technice. Inteligencji do rozruchu też brakowało bo kak nie wymordowana to usadowiona na zachodzie z różnych powodów. Dziś jest więcej tej sprawnej myśli, ale traktowanej jako dyplomatołki. Wymądrzaja się a tego silna władza je cierpi. Mówią często, ze coś się nie da elitomatołkli akurat myślą inaczej.
Ostatnia uwaga dotycząca tego unij ego kagańca który tak uwiera Nowogrodzką. PRL miał szanse na podkręcenie indiustralizacji, ale najpierw sam się izolował a kiedy zmadtzał i chciał, to napotkał na izolację która go dobiła. Dzisiaj nie ma miejsca dla autarki jeśli nie jest się Rosją.
INTERIA.PL

Re: Duda ekonomista taki jak Duda prawnik

Napisał(a): ~forumowicze -

Ireneo, kołtunie z epoki kamienia łupanego! Naucz się wreszcie pisać, ty analfabeto polityczny i ortograficzny. Co się tyczy polityki, to radzimy ci nachlać się wódy na umór przed ogłoszeniem wyniku wyborów, to przeżyjesz, bo inaczej bez naszego...

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Duda ekonomista taki jak Duda prawnik