10
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +17
10 ppt ?

Duda jest tak słabym prezydentem, że nie ma odwagi do konfrontacji na argumenty z nikim (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Duda jest tak słabym prezydentem, że nie ma odwagi do konfrontacji na argumenty z nikim

Napisał(a): gość -

Jego sztab dba o to, by starannie odizolować go od wszystkich, którzy mogliby zadać mu niewygodne pytanie. Unika debat poza TVP, gdzie pytania z góry znał i są tendencyjne. Unika nie tylko kontrkandydatów, ale nawet rozmów ze zwykłymi ludźmi, jeździ wszędzie ze swoim sztabem klakierów i tylko tam, gdzie ma poparcie. Jak tylko wygra wybory to poleci z wywalonym jęzorem i drżącą z pośpiechu ręką podpisać nowe podatki. Trzaskowski zresztą też to zrobi, bo to takie samo dno, jak Duda i ma gdzieś wszystkich, chce tylko do koryta i na pewno PiS go kupi.

Była szansa głosować na jedyną opcję, która zachowała resztki rozsądku, Konfederację i Bosaka.

Głupi naród ameb umysłowych zmarnował tą szansę i dał się jak zwykle bezwolnie i biernie wciągnąć w wojnę POPiS, która jest socjotechniką i grą aktorską, żeby ludzie żyli w złudzeniu, że mają wybór.

Dlatego nie współczuję już wam wyborcy PiS i PO, jesteście takimi samymi, bezwartościowymi amebami z niskim czołem i strużką śliny ściekającą z kącika ust.

Wyjadę stąd i będę z przyjemnością patrzył jak Duopol PiS was dyma i zrujnuje was do końca, ale wy jesteście tak głupi, że nawet wtedy będziecie się cieszyć jak was wykorzystają i wyjepią jak wyżętą szmatę.
INTERIA.PL

Re: Duda jest tak słabym prezydentem, że nie ma odwagi do konfrontacji na argumenty z nikim

Napisał(a): ~lady pank -

Hahahaha!!!Słabym?Pzrecież on jest UWIELBIANY!!!KOCHANY PRZEZ POLAKÓW!!!Ale nie przez poskojęzycznych!!!Jest spontaniczny jest witany z MIŁOŚCIĄ!!!Dlatego SZLAG WAS WY WYPIERDKI TRAFIA!!!Oj dostaniecie baty!!!!Jeszcze troszkę!!!Do nastepnych wyborow już nie będzie tej cudownej koalicji!!!Pozostanie po was tylko SSSMRÓD!!!!Won !!!My polscy obywatele będziemy decydować o nas i o tym ,kto będzie stal na czele naszej ojczyzny.Wrogowie WON!!!!!!!

Reklama

Re: Duda jest tak słabym prezydentem, że nie ma odwagi do konfrontacji na argumenty z nikim

Napisał(a): Erha -

gość Duda jest kochany przez ciemnotę, a większość jego wyborców to ludzie z wykształceniem podstawowym, wielu to półanalfabeci.
Po czym poznajesz wykształcenie danej osoby ? Raczej oceniasz z własnego pkt widzenia , który tylko Ty znasz . Trafił się nam jasnowidz !!! ha,ha ,ha !!!

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Duda jest tak słabym prezydentem, że nie ma odwagi do konfrontacji na argumenty z nikim