1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń67 tys.
  • Odpowiedzi224
  • Ocen na +733
1 tys. ppt ?

Duda o wolności mediów w Polsce! (225)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Duda o wolności mediów w Polsce!

Napisał(a): ~JaWidzę -

Wiele się ostatnio mówi i pisze o mediach w Polsce. I nie tylko w Polsce, bo ten temat równie szumnie jest poruszany przez media zagraniczne. Wiele do myślenia, co o naszych mediach myślę poza granicami, daje konferencja prasowa z prezydentem Dudą podczas wizyty Trumpa. Jeden z amerykańskich dziennikarzy zadał naszemu prezydentowi pytanie o media i powiedział, że " PiS ogranicza znacząco wolność prasy i osłabia siłę sądów".
A co odpowiedział Duda? A to, co jak mantrę powtarza PiS, a mianowicie: "W Polsce panuje wolność, jeśli chodzi o media, problemy panowały wcześniej, za poprzednich rządów, kiedy poprzedni prezydent sprawował urząd. Na redakcję jednego z tygodników wysłano służby specjalne. Wtedy rzeczywiście wolność mediów była zagrożona, szanujemy wolność mediów, dbamy o interesy Polaków".
Panie prezydencie, kłamstwo poszło w świat! Przecież nikt nie pyta o wolność mediów w kraju, w którym ta wolność jest!
INTERIA.PL

Re: Duda o wolności mediów w Polsce!

Napisał(a): ~gość -

Wystarczy przytoczyć ranking Press Freedom 2017, organizacji pozarządowej Freedom House - gdzie to status Polski z "kraju z wolnymi mediami" na państwo "z częściowo wolnymi mediami". Ostatni raz taki status Polska miała w 1990 roku.

Re: Duda o wolności mediów w Polsce!

Napisał(a): ~nieprzyzwoity -

~gość Elementarna przyzwoitość wymaga zakładając temat napisać Prezydent Duda lub Pan Duda, widać masz słabe wychowanie z domu więc nie wysilaj się na zakładanie tematów których nie rozumiesz.
A niby dlaczego? Być przyzwoitym w stosunku do kogoś, kto piastując tak eksponowane stanowisko - NIE JEST.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Duda o wolności mediów w Polsce!