34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń176
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +19
34 ppt ?

Duda poniżony przez.............HOŁOWNIĘ ! (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Duda poniżony przez.............HOŁOWNIĘ !

Napisał(a): ~Ludojad -

Zresztą na własne życzenie! - Pan prezydent Polski Andrzej Duda na Twitterze stara się bronić Szymona Hołownię za Jego chamskie postępowanie szczepionkowe wobec starszych od Niego Polaków. I pisze mniej więcej tak /w skrócie/.
".......Zaszczepił się i dobrze, nie On jeden /wielu z opozycji to zrobiło/, proszę więcej wyrozumiałości dla ludzkiej s ł a b o ś c i...../.

Na to pan Szymon Hołownia odpalił z dwururki prezydentowi /w skrócie/.
"......Nikt kto szczepienie takie nazywa słabością, nie ma prawa siebie nazywać p a t r i o t ą......./.

Ps. A.Duda swoim zwyczajem chciał się przylepić do opozycji, ale dostał w POLICZEK bez żenady od kandydata na lewackiego prezydenta. Dostał nauczkę po raz kolejny. Nigdy Dudzie nie zapomnimy jak nie dopuścił do reformy sądownictwa Polskiego w roku 2017 wetując ustawę.
INTERIA.PL

Reklama

Re: Duda poniżony przez.............HOŁOWNIĘ !

Napisał(a): ~Adam -

~gość Idąc tropem twoich pokręconych insynuacji, powiem krótko i zwięźle - poniżasz użytkowników tego forum sama swoja obecnością!
Okulbaczyć by Cię.............ANONIMIE !

Nie jesteś w stanie mnie niczym obrazić, czy poniżyć. Ty leżąc u stóp niemieckich bandytów-morderców Polaków, nie masz prawa moralnego tak pisać o POLAKU. Piszę tak, patrząc na portret mojego rodzica, żołnierza AK. Spadaj mi z oczu do zdemoralizowanej UE.

Z Linii AB w Krakowie - Adam.

~gość Ludojad, długo nie zapomnicie Dudzie? No raczej niedlugo, śmierć już ma was w kalendarzyku ;)
Masz rację ..................ANONIMIE !

Tylko tu, choć raz przyznaję Tobie rację. Wywinąłem się kostusze kilka razy / a nie powinienem/, więc spokojnie i pokornie czekam na swój czas wyznaczony mi przez Pana BOGA.

Ps. Cieszysz się?

Reklama

Napisał(a): ~lucyfer -

~Ludojad
~gość Ludojad, długo nie zapomnicie Dudzie? No raczej niedlugo, śmierć już ma was w kalendarzyku ;)
Masz rację ..................ANONIMIE !

Tylko tu, choć raz przyznaję Tobie rację. Wywinąłem się kostusze kilka razy / a nie powinienem/, więc spokojnie i pokornie czekam na swój czas wyznaczony mi przez Pana BOGA.

Ps. Cieszysz się?
Że niby ja? Ani trochę. Krakusów mam już powyżej uszu, tylko pilnować by nie rozkręcali kotłów ;)

Napisał(a): ~gość -

~Adam
~gość Idąc tropem twoich pokręconych insynuacji, powiem krótko i zwięźle - poniżasz użytkowników tego forum sama swoja obecnością!
Okulbaczyć by Cię.............ANONIMIE !

Nie jesteś w stanie mnie niczym obrazić, czy poniżyć. Ty leżąc u stóp niemieckich bandytów-morderców Polaków, nie masz prawa moralnego tak pisać o POLAKU. Piszę tak, patrząc na portret mojego rodzica, żołnierza AK. Spadaj mi z oczu do zdemoralizowanej UE.

Z Linii AB w Krakowie - Adam.
Powiedz Ludojad - czy koniecznie muszę obrażać psią kupę, która została na chodniku pomiędzy ludźmi? Nie muszę, to ona stanowi ich obrazę.

Reklama

Napisał(a): xyzt -

Można wyliczyć różne sprawy, których się nie zapomina.

Dla mnie pierwszym sygnałem, że coś jest nie tak było brak sprzeciwu na zakaz wniesienia polskich symboli narodowych pod pomnik Katyński i brak kontaktu z Polonią.
Byli bardzo rozgoryczeni.
Mówiono o tym w mediach niezależnych.

Napisał(a): ~etna -

Należy wybaczyć prezydentowi różne wpadki i pamiętać, że jako jeden z pierwszych (otumaniony przez pandemię) poddał się zaszczepieniu.
Teraz już widać po jego wypowiedziach, rozdwojenie jaźni. Takich podobnych jak on będą w kraju niedługo miliony.
Będą wkrótce potrzebować wielkiej opieki zdrowotnej.

Napisał(a): xyzt -

~etna Należy wybaczyć prezydentowi różne wpadki i pamiętać, że jako jeden z pierwszych (otumaniony przez pandemię) poddał się zaszczepieniu.
Teraz już widać po jego wypowiedziach, rozdwojenie jaźni. Takich podobnych jak on będą w kraju niedługo miliony.
Będą wkrótce potrzebować wielkiej opieki zdrowotnej.
Szczepionka nie została należycie przebadana, to samo mówi za siebie.

Napisał(a): Hinderas -

No wlasnie,to Ty jesteś tą psią kupą na tym forum.Piszesz do garstki sobie podobnych dziadków którzy chcą Polskę brunatna wycofaną z Unii.
W tych czasach naziolu są tylko dwie opcje....albo Unia albo Putin.
WYBIERAJ

Klarenbach przemieli............HOŁOWNIĘ !

Dzisiaj o 20:10 na TVP Info, redaktor Adrian Klarenbach lub Michał Rachoń przemieli nieskazitelnie "brudną" zaszczepioną postać lewackiego pomiotu pana Szymona Hołownię.

Ten aktor spalonego teatru poziomu lewactwa UE, a będącego na wikcie fundacji Batorego, Żyda Sorosa, czy sanhedrynu nowojorskiego, pupil pana Adama Michnika redaktora żydowskiej GW, gaśnie sennie w oczach kochającej się w nim gawiedzi "osób z macicą" ulica-zagranica.

Już słychać skamlenie opozycji, że to wina PiS.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Duda poniżony przez.............HOŁOWNIĘ !