58
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi38
  • Ocen na +1
58 ppt ?

Duda przeprowadzi reformę emerytalną? (39)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Duda przeprowadzi reformę emerytalną?

Napisał(a): gość -

Ja bym zaproponował jednak lepsze rozwiązanie, dodatkowe premiowanie emerytury w zależności od dzietności. Witajcie emerytury, żegnajcie problemy demograficzne. Prosty system korekty sposobu naliczania emerytury, i już.Witaj Polsko!

Gratuluję - skalkulowany pomysł na to aby rządzący nie przyjęli projektu naprędce stworzonego (niedopracowanego, wypełnionego nierealnymi ustaleniami), a wszystko po to aby go nie przyjąc i zyskać przewagę wyborczą w myśl zasady "Chcieliśmy, ale oni (PO) nie uchwalili"

Napisał(a): Gość -

dorcia65 Jestem kobietą i matką cały czas pracującą, mam nadzieję że kobiety będą mogły przechodzić na emeryturę po przepracowaniu 35 lat- stażu bez względu na wiek;
Panie Prezydencie głosowałam na Pana i mam nadzieję że Pan słowa dotrzyma.
--------------------Masz racje Doroto i jeszcze wszystkie okresy w których zajmowałaś się albo zajmujesz dziećmi powinny być zaliczone jako lata pracy -----Ja myślę że będzie dobrze a prezydent elekt jest najlepszy z możliwych----hej

Jeśli staż pracy za wychowaczy będzie się liczył do 40 letniego stażu to jak policzyć lata za wychowanie dzieci do lat 3 jeśli nie korzstałam z urlopu wychowawczego tylko cały czas pracowałam ? Pracujące matki i wychowujące dzieci powinny mieć skrócony staż pracy.

40-to letni staż składkowy!? to żadna reforma!!!a uważałam ,że nowy prezydent przywróci wiek emerytalny jaki obowiązywał jeszcze do niedawna.Dla kobiet 35 lat pracy lub 60 lat życia a dla mężczyzn 40 lat pracy lub 65 lat życia. Bo jeżeli będzie trzeba spełnić tylko warunek 40 lat pracy to dla kobiet które zaczęły pracę po zdobyciu wykształcenia czyli gdzieś tak w wieku 23 lat przejście na emeryturę będzie możliwe w wieku lat 63!!!czy to jest nowa reforma?!....Mam 55 lat i stażu 33 lata to zakładając że na emeryturę mogłabym przejść dopiero po 7 latach bo wtedy osiągnę staż 40 lat a wiek mój będzie 62 lata!!!Toć to żadna reforma tylko ściema i potwierdzenie stanu jaki wprowadziło PO............
Zawiedziona
« Wróć do tematów
Do góry strony: Duda przeprowadzi reformę emerytalną?