70
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń316
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +76
70 ppt ?

DUDA STCHÓRZYŁ - nie stanie do debaty przed Polakami! (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

DUDA STCHÓRZYŁ - nie stanie do debaty przed Polakami!

Napisał(a): Grzeszko -

Wczoraj, w godzinach wieczornych, sztab kandydata PiS-u Andrzeja Dudy, lekceważąc dobre obyczaje kampanii wyborczych, poinformował stację telewizyjną TVN/TVN24, oraz portale internetowe "Onet" i "Wirtualna Polska", że odrzuca ich zaproszenie do wzięcia udziału w debacie prezydenckiej ze swoim konkurentem, kandydatem Koalicji Obywatelskiej Rafałem Trzaskowskim i nie weźmie udziału w tym przedsięwzięciu.

Tym samym obecny prezydent Rzeczypospolitej okazał wzgardę dla znacznej i znaczącej części mediów funkcjonujących legalnie w Polsce, oraz dla wszystkich ich odbiorców i użytkowników.
Okazał wzgardę POŁOWIE POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA, a tym samym wysłał czytelny sygnał, że nie jest prezydentem wszystkich Polaków, co tym samym oznacza, że nie ma moralnego prawa ubiegać się o ten Urząd w Polsce, który zobowiązuje do dbania o interesy wszystkich ludzi i szanowanie ich!

Nie ma także cienia wątpliwości, co do tego, ze Duda, po prostu PRZESTRASZYŁ SIĘ debaty z Trzaskowskim w mediach, w których obowiązuje transparentny obiektywizm. W których nie otrzyma na kilka dni wcześniej, pytań będących tematem dyskusji obu kandydatów i nie będzie mógł się do nich przygotować. Że pytania owe nie będą pochodzić od pro-pisowskiej machiny medialnej, której jedynym celem jest pogrążenie kontrkandydata, lecz wprost od Polaków, zainteresowanych własnym bytowanie w granicach Rzeczypospolitej Polskiej.

Tak naprawdę Andrzej Duda nie stchórzył przed Rafałem Trzaskowskim, czy organizatorami tego przedsięwzięcia medialnego - DUDA STCHÓRZYŁ PRZED POLAKAMI!

----
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: DUDA STCHÓRZYŁ - nie stanie do debaty przed Polakami!

Napisał(a): Keramek -

To było do przewidzenia 70 % Polaków nie chce Polski jaką nam proponuje Platforma Obywatelska i TVN.
Jeżeli Trzaskowski ma coś do powiedzenia to może przyjść na debatę w Końskich 06.07.2020 o godz 21.00 prowadzącym moderatorem będzie Micha Adamczyk. Miejsce nie jest przypadkowe i jest to piękny ukłonem TVP w stronę PO. Grzegorz Schetyna wybitny polityk tak to ujął „wybory wygrywa się Końskich a nie na Wilanowie” W pierwszej turze w Końskich Duda miał 54% głosów :). Zobaczymy czy Schetyna ma zdolności wizjonerskie, które musi posiadać każdy mąż stanu:).
Przy okazji Trzaskowski będzie mógł okazać szacunek dla wszystkich mediów a nie tylko zagranicznych. Przede wszystkim jednak będzie mógł pokazać szacunek dla 70% Polaków którzy go nie chcą to będzie czytelny sygnał, że chce być prezydentem wszystkich Polaków.

Napisał(a): buc1 -

W TVP PiS są swojskie tematy i jednolite poglądy. Duda bardzo wystraszył się bardzo polemiki w tematach ekonomii, na której się po prostu nie zna. Podobnie jest z językiem angielskim. Duda obiecuje wszystko w imieniu prezesa Kaczyńskiego, albowiem sam o niczym nie decyduje. O takim układzie wiedzą wszyscy. Nie wiem, w jakim celu jest Polsce prezydent partyjny i podporządkowany partii PiS. A może stanowisko prezydenta jest zupełnie niepotrzebne skoro służy do podpisu noterialnego? Przecież to zbędnie wyrzucone 25 tyś miesięcznie + utrzymanie pałacu i ministrów. Nadprezes wystarczy Polsce.

Reklama

Napisał(a): buc1 -

Keramek To było do przewidzenia 70 % Polaków nie chce Polski jaką nam proponuje Platforma Obywatelska i TVN.
Jeżeli Trzaskowski ma coś do powiedzenia to może przyjść na debatę w Końskich 06.07.2020 o godz 21.00 prowadzącym moderatorem będzie Micha Adamczyk. Miejsce nie jest przypadkowe i jest to piękny ukłonem TVP w stronę PO. Grzegorz Schetyna wybitny polityk tak to ujął „wybory wygrywa się Końskich a nie na Wilanowie” W pierwszej turze w Końskich Duda miał 54% głosów :). Zobaczymy czy Schetyna ma zdolności wizjonerskie, które musi posiadać każdy mąż stanu:).
Przy okazji Trzaskowski będzie mógł okazać szacunek dla wszystkich mediów a nie tylko zagranicznych. Przede wszystkim jednak będzie mógł pokazać szacunek dla 70% Polaków którzy go nie chcą to będzie czytelny sygnał, że chce być prezydentem wszystkich Polaków.
50% Polaków pragnie kasy, grantów itp i nie zwraca wcale uwagi na to, że PiS zabiera im zamian wolność.

Keramek To było do przewidzenia 70 % Polaków nie chce Polski jaką nam proponuje Platforma Obywatelska i TVN.
Nie wiem czy Rafał Trzaskowski pojawi sie w Końskich na kolejnej ustawce pisowskiej propagandy organizowanej przez złodziejską i stronniczą telewizję, niesłusznie zwaną publiczną.
Wiem natomiast, że z całą pewnością Duda nie ma nic do powiedzenia Polakom, skoro zdezerterował nie przychodząc na debatę, do której pytania ułożyli właśnie Polacy, a nie Adamczyk, czy inny propagandzista pisowski usługujący gangowi Kaczyńskiego.
DUDA TO TCHÓRZ, POZOSTAJĄCY W BRAKU SZACUNKU DLA NARODU POLSKIEGO!

Reklama

buc1
50% Polaków pragnie kasy, grantów itp i nie zwraca wcale uwagi na to, że PiS zabiera im zamian wolność.
Owo 50% społeczeństwa trudno nazwać Polakami, gdyż dla Polaka liczy się przede wsystkim dobro jego Ojczyzny Polski, a nie jego własne, doraźne, kunktatorskie interesy.
Zwolenników Prawa i Sprawiedliwości nie można juz nazywać Polakami - to jest zupełnie odrębna nacja.

Napisał(a): Logos -

Prezes widocznie zabronił Dudzie stawać do debaty z Trzaskowskim na neutralnym gruncie, bo ten zjadłby Dudę na surowo, bez oblizywania.

Poziom jaki prezentuje Rafał jest o lata świetlne wyższy od dudowego

Reklama

buc1 W TVP PiS są swojskie tematy i jednolite poglądy. Duda bardzo wystraszył się bardzo polemiki w tematach ekonomii, na której się po prostu nie zna. Podobnie jest z językiem angielskim. Duda obiecuje wszystko w imieniu prezesa Kaczyńskiego, albowiem sam o niczym nie decyduje. O takim układzie wiedzą wszyscy. Nie wiem, w jakim celu jest Polsce prezydent partyjny i podporządkowany partii PiS. A może stanowisko prezydenta jest zupełnie niepotrzebne skoro służy do podpisu noterialnego? Przecież to zbędnie wyrzucone 25 tyś miesięcznie + utrzymanie pałacu i ministrów. Nadprezes wystarczy Polsce.
Duda wystraszył się przede wszystkimtego, zę nie będzie mógł przed udzielaniem jakichkolwiek odpowiedzi w takiej debacie, skonsultować ich wcześniej z Kaczyńskim. Nie wiemy jak straszliwego haka posiada na Dudę dyktator żoliborski, ale zapewne nim dysponuje skoro tak bez reszty podporządkował sobie prezydenta na jesieni 2017 roku. Duda zatem boi się, że wszelkiego rodzaju jego samodzielne i nie skonsultowane z szantażystą Kaczyńskim wypowiedzi mogłyby skutkować ujawnieniem jakichś bolesnych dla Dudy zdarzeń z przeszłości.

I rzecz druga. W Konstytucji RP jest zapis, mówiący domyślnie o tym, że wybrany prezydent nie może przynależeć do żadnej partii politycznej. Natomiast powinien być on rozszerzony o przepisy, wedle których nie tylko nie moze takich funkcji pełnić po objeciu swego Urzedu, jak i nie powinien mieć prawa ubiegania się o ten urzad ktokolwiek, kto w przeszłości do jakiejś partii należał. Ten Urząd powinien być transparentnie apolityczny od A do Z. W obecnym porzadku prawnym mamy do czynienia z fikcją, która będzie trwać zawsze, dopóki zapis o apolitycznosći kandydata na Urząd Prezydenta nie pojawi się w prawodawstwie polskim.

Logos Prezes widocznie zabronił Dudzie stawać do debaty z Trzaskowskim na neutralnym gruncie, bo ten zjadłby Dudę na surowo, bez oblizywania.

Zapewne tak właśnie się stało. Duda nie miał prawa odpowiadać na pytania w tej debacie, nie dlatego, że by ich nie znał, lecz dlatego, że nie znałby ich Kaczyński, który przecież musi wydawać dyspozycje o czym wolno kłamać jego sługusom, a o czym nie wolno!

----
Załączniki:

Napisał(a): Dobrawa1 -

Grzeszko
Logos Prezes widocznie zabronił Dudzie stawać do debaty z Trzaskowskim na neutralnym gruncie, bo ten zjadłby Dudę na surowo, bez oblizywania.

Zapewne tak właśnie się stało. Duda nie miał prawa odpowiadać na pytania w tej debacie, nie dlatego, że by ich nie znał, lecz dlatego, że nie znałby ich Kaczyński, który przecież musi wydawać dyspozycje o czym wolno kłamać jego sługusom, a o czym nie wolno!

----
W innym watku udowodniłam ci, że to fake news. Napisałeś, że mem z internetu wziąłeś. Jednak dalej go rozpowszechniasz. a ponoć medialnie rzeczywiste fakty relacjonujesz? To jakie to niby fakty?
Na dodatek mnie zbluzgałeś, za prawdę tak się uczciwy człowiek nie zachowuje.

Wklejam ci moją odpowiedż na ten sam mem z wątku.https://forum(...)trona,7

"Co do wypowiedzi Kaczyńskiego (nawet jej wysłuchałam)... zmanipulowałeś, tak jak to zrobił dziennikarz Marek Kacprzak...za co potem na lamach prasy przepraszał

Oryginalne słowa Kaczyńskiego tak brzmią
"Nie można pozwolić na to, żeby społeczeństwo miało wierzyć, ze my kłamiemy, bo to jest przecież w tej chwili taktyka naszych przeciwników."

A tu przeprosiny dziennikarza
"Moja wina. Cytat skopiowałem za innymi. Osobiście nie przesłuchałem. Tak, przyznaję się i przepraszam
10:28 AM · Oct 1, 2018"
https://wpoli(...)nskiego

Pod tym linkiem jest również wideo z oryginalną wypowiedzią Kaczyńskiego.
[/cytat]

Twierdzisz, że jesteś dziennikarzem
Za to, że prawdę ci napisałam...od bydlaków, głąbów mnie zwyzywałeś. To taki z ciebie niby obiektywny dziennikarz?

Grzeszko
Strasznie nerwowy ten dziennikarz:-))
Chciałabym pytanie ci zadać?
Gdzie mozna twoje relacje z kampanii przeczytać?
Z BYDŁEM NIE ROZMAWIAM!
Bydło się znakuje, poddaje selekcji i prowadzi do rzeźni - NIC POZA TYM![/cytat]

Napisał(a): Logos -

Dobrawa1 Twierdzisz, że jesteś dziennikarzem
Za to, że prawdę ci napisałam...od bydlaków, głąbów mnie zwyzywałeś. To taki z ciebie niby obiektywny dziennikarz?

Grzeszko
Z BYDŁEM NIE ROZMAWIAM!
Bydło się znakuje, poddaje selekcji i prowadzi do rzeźni - NIC POZA TYM!
[/cytat]

Hmmm, katolicka riposta?

Rozumiem, że każdy ma jakieś sympatie polityczne itd, ale to nie zwalnia z kultury.
Wyśmiewasz p. Dudę więc pozostaje drugi kandydat, którego jesteś chyba zwolennikiem.
Jeżeli p. Trzaskowskiego reprezentują takie osoby jak ty.....to dziękuję bardzo. Bardziej szkodzisz p. Trzaskowskiemu niż pomagasz.

Logos
Dobrawa1 Twierdzisz, że jesteś dziennikarzem

Grzeszko
Z BYDŁEM NIE ROZMAWIAM!
Bydło się znakuje, poddaje selekcji i prowadzi do rzeźni - NIC POZA TYM!
Hmmm, katolicka riposta?[/cytat]

Logos...nie będzie żadnej riposty. No wybacz...tak do kobiety się zwracać? Amebo, bydło, wschodni zaścianek....a było tych epitetów, co niemiara.
I to dziennikarz?
[Grzeszko]To, że napisałem, iż wstaję o 6-ej, bo muszę iść do pracy z powodu kampanii, nie oznacza ciołkowata galareto, że ja przy tej kampanii pracuję. Jako człowiek zatrudniony w mediach, od 1985 roku, muszę pracować efektywniej przy okazji wszystkich tego typu wydarzeń jak kampanie wyborcze, aby nic mi nie umknęło i relacjonować wydarzenia zgodnie z rzeczywistością, bo tego wymagają ode mnie ci, dla których to czynię, czyli wydawcy. TAKI MAM ZAWÓD, GŁĄBIE!"https://forum(...)trona,8

« Wróć do tematów
Do góry strony: DUDA STCHÓRZYŁ - nie stanie do debaty przed Polakami!