74
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń277
  • Odpowiedzi55
  • Ocen na +64
74 ppt ?

Duńczycy naśmiewają się z Polaków (56)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Duńczycy naśmiewają się z Polaków

Napisał(a): ireneo -

Wedle tradycyjnej rodzinności (znaczy opartej o katolickie wartości) kto się lubi ten się czubi.
Jakby nie lał to znaczyłoby ze nie kocha. Duńczycy nie znają prawdziwo-polskich tradycji i rozumienia wiary.
Wszyscy potknęli się o próg i niczego nie insynuować.

Reklama

Napisał(a): Logos -

Dobrawa1 Tradycyjnej polskiej rodziny...czyli twojej tez Logos. I ty się z tym zgadzasz?
Zadną miarą nie pasuję do tradycyjnej polskiej rodziny;

1. Nie jestem katolikiem
2.Nie mam ślubu kościelnego
3. Posługuję się "obcymi językami"
4. Moje dzieci nie były na I komunii
5.Mam wstręt do alkoholu
6.Moja małżonka jest moją partnerką a nie sługą
7. Nie używam pięści jako argumentu

Logos
~gość A dlaczego piszesz w liczbie mnogiej? To jest jeden dziennikarz.
Śmieje się cała Dania, Politiken to bardzo popularna witryna a dziennikarz nie maluje sam dla siebie tylko dla czytelników.
On nie ma poczucia humoru. Chyba ze podobieństwo, nawet gdy nie zamierzone.

Napisał(a): Dobrawa1 -

ireneo Wedle tradycyjnej rodzinności (znaczy opartej o katolickie wartości) kto się lubi ten się czubi.
Jakby nie lał to znaczyłoby ze nie kocha. Duńczycy nie znają prawdziwo-polskich tradycji i rozumienia wiary.
Ty naprawdę masz jobla na punkcie katolicyzmu. Logos nic nie wspomina, że chodzi o rodzinę katolicką...ty sobie dopisujesz. U ciebie wszystko co złe...to tylko u katolików. Natręctwo czy coś innego ci dolega?

Napisał(a): ~gość -

Dobrawa1
ireneo Wedle tradycyjnej rodzinności (znaczy opartej o katolickie wartości) kto się lubi ten się czubi.
Ty naprawdę masz jobla na punkcie katolicyzmu. Logos nic nie wspomina, że chodzi o rodzinę katolicką...ty sobie dopisujesz. U ciebie wszystko co złe...to tylko u katolików. Natręctwo czy coś innego ci dolega?
Tyle lat w SB to takie pranie mózgu przeszedł, że już nigdy nie wróci do normalności.

Dobrawa1
Chyba z niba nie spadłaś. A jaka to tradycyjna rodzina, he, Chłopak i dziewczyna, gdy wraca po piwkach reszta w śliwkach

Napisał(a): ~gość -

Też mi coś. Nie ma się czym przejmować. Takich rysunków w tym wydawnictwie jest mnóstwo. Na tematy różnych nacji, narodowości, samych Duńczyków też.

Widać szanowny Pan dziennikarza z Danii ma bardzo wąskie horyzonty :)

ireneo
Logos
~gość A dlaczego piszesz w liczbie mnogiej? To jest jeden dziennikarz.
Śmieje się cała Dania, Politiken to bardzo popularna witryna a dziennikarz nie maluje sam dla siebie tylko dla czytelników.
On nie ma poczucia humoru. Chyba ze podobieństwo, nawet gdy nie zamierzone.
Możliwe że porównywał rysunek z fotografią rodzinną i wystraszył się nieszczęśnik.

Najbardziej wystraszona jest jak zawsze Dobrawa nieboga

~gość Też mi coś. Nie ma się czym przejmować. Takich rysunków w tym wydawnictwie jest mnóstwo. Na tematy różnych nacji, narodowości, samych Duńczyków też.

Widać szanowny Pan dziennikarza z Danii ma bardzo wąskie horyzonty :)
Nie tak jak prawdziwi Polacy...ci horyzontów ni świetlanej przyszłości nie mają, taka sytuacja
« Wróć do tematów
Do góry strony: Duńczycy naśmiewają się z Polaków