95
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +0
95 ppt ?

Duża różnica wieku między partnerami (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Duża różnica wieku między partnerami

Napisał(a): Madalen -

Mam siostrę , która zaczęła się spotykać z mężczyzną, który ma 25 lat, ale Ona ma 35! lat czy to ma sens? Martwię się o nią bo jak jest taka różnica między partnerami, ale to męzczyzna jest starszy to jest ok. inaczej sprawy mają się gdy jest na odwrót. Czy to ma sens? jak sądzicie? , mam obawy typu co za 5 lat czy nawet później ...
INTERIA.PL

Reklama

Re: Duża różnica wieku między partnerami

Napisał(a): gość -

Ja mam 38 a spotkalam chlopaka ktory jest 10 lat mlodszy , na piewrwszym spotkaniu wogole nie wiedzielismy o roznicy wieku, on myslal ze jestem jego rowiesniczka a on wygladal jak moj rowiesnik i jeszcze mu sie bardzo podobam ale on nie wie ze jestem starsza

Reklama

ja miałam kiedyś rok młodszego i nigdy w zyciu nawet rówieśnika bym nie chciała ,faceci to całe życie dzieci a tym bardziej młodszy i to tyle no ale na strej piczy młody sie ćwiczy gdzieć musi sie doświadczyć

Reklama

Napisał(a): starsza -

Ja mam 42 moj wybranek ma 29 i nie jest polakiem ,mam corke ktora ma 22 i tak naprade tylko w polowie go akceptuje ale wiecie co -wcale mi na tym nie zalezy .Dla mnie najwazniejsze jest moje szczescie ,ta krotka chwila kiedy jestem szczesliwa bo nigdy nie wiadomo ile czasu jeszczem komus zostalo. A rodzina ,znajomi sa i beda czy bede sama czy z kims. .Wiec jezeli ktos ma byc szczesliwy jeden dzien, miesiac czy rok to warto zeby na pozna starosc miec co opowiadac wnuka.

do lozka to jak najbardziej mlody po co jej 10 lat starszy dziadek ale na zycie niema gotowej recepty moze byc roznie znam pary takie jak twoja siostra i jej partner sa szczesliwi a kobiety maja tez starszych i tez sa szczesliwe

A czemu nie? jestem starsza o 9 lat od męża, a nasze małżeństwo jest bardzo udane. Przeżyliśmy razem dwa rodzinne dramaty, potem ja cięzko zachorowałam i jestem po mastektomii. Nasz związek trwa. Rozpadają się wokół mnie małżeństwa po tradycyjnym kościelnym ślubie, małżeństwa gdzie kobiety są młodsze od mężów. A my trwamy, mamy szczęśliwy dom i bardzo się kochamy. Nieważna róznica wieku, to czy ślub był w kościele czy cywilny, czy ktoś jest brzydki czy piękny. Albo para kocha się i rozumie, jest razem szczęśliwa - albo nie.

Napisał(a): Gość -

gość a dlaczego to jest w porządku jak mężczyzna jest starszy,a jak kobieta to już nie?
w dobie równouprawnienia jestem tego SAMEGO ZDANIA :-) związki równolatków nieraz nie trwają zbyt długo ,więc taki ......być może ...NIKT tego nie wie!

10lat, co to za roznica wieku??????jak ludzie sie rozumieja to bez znaczenia....czesto starsze kobiety imponuja mlodym wiedza, obyciem, szybkim podejmowaniem decyzji......jak jest madra kobieta, to facet jej nie opusci......

gość Trudno się dziwić. Kobieta w tym wieku jest najbardziej jak to potocznie mówią "potrzebska" Za 15 lat jak ona wejdzie w okres menopauzy on znajdzie sobie inną młodszą.
A co to ma do rzeczy menopauza?Wlasnie wtedy to sobie mozna szalec.zadnych ograniczen:)cos o tym wiem
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • różnica wieku między partnerami
Do góry strony: Duża różnica wieku między partnerami