95
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +0
95 ppt ?

Duża różnica wieku między partnerami (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Duża różnica wieku między partnerami

Napisał(a): gość -

gość 10lat, co to za roznica wieku??????jak ludzie sie rozumieja to bez znaczenia....czesto starsze kobiety imponuja mlodym wiedza, obyciem, szybkim podejmowaniem decyzji......jak jest madra kobieta, to facet jej nie opusci......
Oczywiscie. 10 lat to jeszcze moze byc .
10 lat mlodszy ,10 starszy wszystko okey.
INTERIA.PL

Wzruszyło mnie że tak martwisz się o całkiem dojrzałą siostrę :). Bardzo to miłe. Nie wiem czy ich związek ma sens, bo za mało szczegółów podałeś, ale jak brat o nią tak dba to będzie dobrze :). Jak zauważysz że coś jest nie tak to podejmij interwencje, nic więcej nie zrobisz :). Pozdrawiam

Napisał(a): mala59 -

Mam męża młodszego o 10 lat, poznaliśmy się gdy on miał 19 a ja 29, on był kawalerem a ja rozwódka z trójka dzieci. Jestesmy razem 25lat, dzieci poszły na swoje, a my nadal jestesmy szczęsliwi i cieszymy sie że jestesmy razem w zdrowiu i w chorobie, w smutku i radości. Teraz cieszymy się soba i wnukami ;-)

Reklama

Nie ma znaczenia taka różnica wieku-najwazniejsze że są szczęsliwi. nie ma reguły na udany związek. Bo to jest los na loterii wygrany. Jeżeli jestem szczęśliwa kocham i jestem kochana Boże to w czym problem ? Wiek nie ma znaczenia i nie patrzmy na rodzinę znajomych bo oni są i będą zawsze obok nas a dla chwili szczęścia warto.

Ja mam męża starszego i to znacznie i niestety nie jestem szczęśliwa w związku mamy dziecko na zewnatrz niby bajka a w środku brak zrozumienia. Trafiłam na faceta bez honoru który nie daje mi bezpieczeństwa a mam znajomych gdzie kobieta jest mlodsza i 11 lat i żyją pięknie kochają się już 18 lat i co można - można. To wszystko zależy od ludzi ich charakteru i czy się dwie polówki pokochają i nie ma znaczenia wiek. jak patrzę jak on o nią dba, stara się i kocha to aż zazdroszczę. I nie ma ona mnóstwa pieniędzy jak zaraz sypną sie tu głupie komentarze, Po prostu znależli się i pokochali i to jest piękne. A co ma wiek do tego - nic.

Reklama

O rany a co to jest ta róznica wieku. Najważniejsza miłośc szacunek zrozumienie oparcie. Po co mi facet w moim wieku dla ludzi jeżeli spotkam kogoś o 15 lat mlodszego i będziemy sie kochać szanować to mam w dupie opinie ludzi, rodziny i dzieci. To jest moje życie i choćby przez chwilę chce być szczęśliwa. A że znajdzie sobie później młodszą ? A w tym samym wieku lub starszy fact to sobie nie znajdzie mlodszej ? Jak będzie chciał to znajdzie nie ma reguły i tyle. A młodszy partner dla kobiety to napęd na cztery koło.

A ja wam powiem w sekrecie że spotykam się z młodszym facetem o 15 lat. On wygląda starzej ja trochę młodziej ale to pestka. jest fajnie między nami rozumiemy się, możemy cały czas ze sobą rozmawiać, smiać się - taka moja ostoja. Czy jestem szczęśliwa ? Jestem i jeżeli się rozstaniemy to warto było być z nim dla tych kilku chwiiiiil.

Reklama

Nie wiem po co sie tym martwisz ,obecnie na takie rzeczy nie zwraca się już uwagi,po prostu odpowiadają sobie i już,może łączy ich dobry seks a może to prawdziwe uczucie.Znam małżeństwo ,gdzie mężczyzna jest młodzy o 15 lat ,żyją ze sobą już 13 lat,w ogóle nie widać miedzy nimi różnicy,przecież kobiety w dzisiejszych czasach dobrze wygladają,jeżeli dbają o siebie,tak więc niepotrzebnie się martwisz a w ogóle to ona ma 35 lat a nie 15 ,więc niech sama decyduje o swym życiu.A na marginesie to powiem Ci ,że kocham męzczyznę i wiem ,że z wzajemnością który jest też trochę ode mnie młodszy,dokładnie 11lat i 11 miesiecy,jest nam dobrze ,ale mamy skomplikowane układy rodzinne i nie możemy być razem,ale jestem w miarę szczęśliwa i z utęsknieniem czekamy na nasze spotkania.

starsza Ja mam 42 moj wybranek ma 29 i nie jest polakiem ,mam corke ktora ma 22 i tak naprade tylko w polowie go akceptuje ale wiecie co -wcale mi na tym nie zalezy .Dla mnie najwazniejsze jest moje szczescie ,ta krotka chwila kiedy jestem szczesliwa bo nigdy nie wiadomo ile czasu jeszczem komus zostalo. A rodzina ,znajomi sa i beda czy bede sama czy z kims. .Wiec jezeli ktos ma byc szczesliwy jeden dzien, miesiac czy rok to warto zeby na pozna starosc miec co opowiadac wnuka.
hihi no bedziesz mieć co opowiadać wnukom,stara dupa puszczała sie z młodym ,córka i matka obie bawiły haha,na wszystko jest czas ,ale jak sie za młodu nie wyszumi to szumi sie na starość to jest urodziwe jak dzieci dorosłe i matka rypią się ah,,,

qxy Jak jest chemia miedzy wami to czemu nie? Brać życie garśćiami bo jutro może się nie powtórzyć-powodzenia -a różnica wieku-jakie ma znaczenie gdy dwoje lgnie do siebie-i ta chemia -ACH!!!!
chemia jest niezdrowa,wszędzie jej pełno,człowiek to nie rzecz

gość Ja mam męża starszego i to znacznie i niestety nie jestem szczęśliwa w związku mamy dziecko na zewnatrz niby bajka a w środku brak zrozumienia. Trafiłam na faceta bez honoru który nie daje mi bezpieczeństwa a mam znajomych gdzie kobieta jest mlodsza i 11 lat i żyją pięknie kochają się już 18 lat i co można - można. To wszystko zależy od ludzi ich charakteru i czy się dwie polówki pokochają i nie ma znaczenia wiek. jak patrzę jak on o nią dba, stara się i kocha to aż zazdroszczę. I nie ma ona mnóstwa pieniędzy jak zaraz sypną sie tu głupie komentarze, Po prostu znależli się i pokochali i to jest piękne. A co ma wiek do tego - nic.
phi co ty wiesz jak jest na prawdę w czterech scianach przed ludżmi można wszystko pokazać ,nie ma idealnego małżeństwa,ale owszem trafiaja się udane

Napisał(a): starsza -

Zal mi Ciebie rozumiem ze dla Ciebie zwiazek to tylko " rypanie" uwiez mi jest jeszcze cos innego ale Ty niestety nie wiesz i nie poznalas(les). Z al mi tez twoich rodzicow bo z Twoim zapatrywaniem na swiat ich sex skonczyl sie z chwila twoich narodzin na 100 % jestes w bledzie ,ale bladzic jest rzecza ludzka.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • różnica wieku między partnerami
Do góry strony: Duża różnica wieku między partnerami