95
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +0
95 ppt ?

Duża różnica wieku między partnerami (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Duża różnica wieku między partnerami

Napisał(a): gość -

gość Trudno się dziwić. Kobieta w tym wieku jest najbardziej jak to potocznie mówią "potrzebska" Za 15 lat jak ona wejdzie w okres menopauzy on znajdzie sobie inną młodszą.
łął jaki ty jesteś pesymista i chyba w miłość nie wierzysz.

gość Jak to mówią " Na starej piczy młody chu,,,,j sie cwiczy " to normalne , tez miałem starą zuchwe 10 lat starszą od siebie .
w takim razie to raczej ona się ćwiczyła na takim smarku jak ty. A ty nadal żyjesz tymi swoimi złudzeniami.

Reklama

gość Jak to mówią " Na starej piczy młody chu,,,,j sie cwiczy " to normalne , tez miałem starą zuchwe 10 lat starszą od siebie .
I co ? w końcu nauczyła cie gdzie gdzie jest ten otwór do wkładania ?? Młodsza by cie tylko wyśmiała a straszą miła do ciebie tyle cierpliwości. Twój wybór był całkowicie zrozumiały. Pozdrawiam

I co ? w końcu nauczyła cie gdzie gdzie jest ten otwór do wkładania ?? Młodsza by cie tylko wyśmiała a straszą miła do ciebie tyle cierpliwości. Twój wybór był całkowicie zrozumiały. Pozdrawiam

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • różnica wieku między partnerami
Do góry strony: Duża różnica wieku między partnerami