Odpowiadasz na:
Duża różnica wieku między partnerami

Madalen
Temat dodał(a):
Madalen -
Mam siostrę , która zaczęła się spotykać z mężczyzną, który ma 25 lat, ale Ona ma 35! lat czy to ma sens? Martwię się o nią bo jak jest taka różnica między partnerami, ale to męzczyzna jest starszy to jest ok. inaczej sprawy mają się gdy jest na odwrót. Czy to ma sens? jak sądzicie? , mam obawy typu co za 5 lat czy nawet później ...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Duża różnica wieku między partnerami

Napisał(a): gość -

gość Jak to mówią " Na starej piczy młody chu,,,,j sie cwiczy " to normalne , tez miałem starą zuchwe 10 lat starszą od siebie .
I co ? w końcu nauczyła cie gdzie gdzie jest ten otwór do wkładania ?? Młodsza by cie tylko wyśmiała a straszą miła do ciebie tyle cierpliwości. Twój wybór był całkowicie zrozumiały. Pozdrawiam

gość Jak to mówią " Na starej piczy młody chu,,,,j sie cwiczy " to normalne , tez miałem starą zuchwe 10 lat starszą od siebie .
w takim razie to raczej ona się ćwiczyła na takim smarku jak ty. A ty nadal żyjesz tymi swoimi złudzeniami.

Reklama

gość Trudno się dziwić. Kobieta w tym wieku jest najbardziej jak to potocznie mówią "potrzebska" Za 15 lat jak ona wejdzie w okres menopauzy on znajdzie sobie inną młodszą.
łął jaki ty jesteś pesymista i chyba w miłość nie wierzysz.

kochani najważniejsza jest miłość , bo przecież psy na lata się nie gryzą.

Reklama