136
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi45
  • Ocen na +0
136 ppt ?

Duże śniadanie to błąd w odchudzaniu? (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Duże śniadanie to błąd w odchudzaniu?

Napisał(a): Gość -

Podobno śniadanie jest posiłkiem bez którego ani rusz w żadnej diecie nie mówiąc już o normalnym funkcjonowaniu. Ale czy zjedzenie sporego śniadania które zawiera około 800 kalorii nawet jeśli jest zdrowe jest błędem w odchudzaniu? Ciężko mi jeść regularne posiłki o tych samych porach ze względu na pracę jaką wykonuję bo codzioennie mam na inną godiznę. A takie śniadanie daje mi energię na pół dnia. Dodam jeszcze, że zjadam dziennie około 1500 kcal
INTERIA.PL

Re: Duże śniadanie to błąd w odchudzaniu?

Napisał(a): gość -

janulka8 Podobno śniadanie jest posiłkiem bez którego ani rusz w żadnej diecie nie mówiąc już o normalnym funkcjonowaniu. Ale czy zjedzenie sporego śniadania które zawiera około 800 kalorii nawet jeśli jest zdrowe jest błędem w odchudzaniu? Ciężko mi jeść regularne posiłki o tych samych porach ze względu na pracę jaką wykonuję bo codzioennie mam na inną godiznę. A takie śniadanie daje mi energię na pół dnia. Dodam jeszcze, że zjadam dziennie około 1500 kcal
Ile trzeba zeżreć żeby wyszło 800 kalorii za jednym zamachem?

800 kalorii na jedno posiedzenie,to faktycznie musi być niezły zestaw śniadaniowy.Ale jeśli po czymś takim nie tyjesz,czyli masz dobrą przemianę materii.A śniadanie to podstawa,więc jeśli wszystko jest okey,jedz to na co masz ochotę i tyle ile chcesz.

Reklama

Dokładnie śniadanie jest podstawą, ważne żebyś jadła regularnie 5 posiłków dziennie tutaj znalazłam tą informacje, że to podstawahttp://vivala(...)ita.pl/ mozesz sobie odpowiednio rozplanować posiłki, zjeść więcej na śniadanie mniej np. na obiad ważna jest regularność i nigdy nie pomijaj śniadania

Reklama

Reklama

Śniadanie najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Jeżeli boisz się, że jest zbyt kaloryczny albo masz po nim jakieś nieprzyjemności to spróbuj przestawić się najlepiej na owsiankę albo na musli. To jest sycące na b. długo i ma dużo błonnika, więc przy okazji oczyszcza Ci organizm z niechcianych rzeczy.

ja bym jednak próbowała zmodyfikować nieco pojęcie duże śniadanie i .. zjadła na śniadanie dajmy na to płatki gronola z mlekiem, a na drugie śniadanie dwie godzinki później jogurcik z płatkami owsianymi. :)

Ale cokolwiek by to nie oznaczało, śniadanie to podstawa, musicie przyznać. Nikt też nie zje na śniadanie wołu, ale im się zje więcej, tym moim zdaniem dla nas lepiej. Potem o 11-tej w południe można zjeść jakiegś owoca. No a potem już obiad.

Jeżeli chcesz się odchudzać to lepiej było by wybrać 5 mniejszych posiłków niż spore śniadanie a potem obiad/kolację . Jak będziesz jadła mniej a częściej to organizm szybciej to spali i nic nie odłoży na później. Jeżeli masz rożne godziny pracy to polecam dietę która ma własne, gotowe produkty (np. Cambridge) Przejrzyj sobie cały 6-stopniowy program diety i stopień 3 dla przykładu, jak wygląda cały dzień na diecie 1000 kalorii, myślę że da się to pogodzić z pracą w różnych porach dnia ;) http://dieta-cambridge.pl/program/stopien-3.html
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sniadanie 800 kcal to dużo
  • duże śniadanie odchudzam się
  • sniadanie 800 kcal
Do góry strony: Duże śniadanie to błąd w odchudzaniu?