136
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi45
  • Ocen na +0
136 ppt ?

Duże śniadanie to błąd w odchudzaniu? (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Duże śniadanie to błąd w odchudzaniu?

Napisał(a): Gość -

800 kalorii, to trochę sporo, ale obfite śniadania, to moim zdaniem dobry pomysł. przynajmniej ja po takich śniadaniach mam dużo energii i dobrze trzymam wagę. swoją drogą jestem bardzo ciekawa, co składa się na takie śniadanie

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Śniadanie jest ważnym posiłkiem spożywanym w ciągu dnia, ponieważ rano utrzymuje się niski poziom cukru w organiźmie i to nie korzystnie wpływa na nas, czujemy się osłabieni, zmęczeni oraz rozdrażnieni. Podczas stosowania diety śniadanie to obowiązek, trzeba je jeśc każdego dniahttp://vivala(...)00.html Warto najpierw poczytać sobie o korzystnym wpływie spozywania śniadania podczas stosowania diety i zdecydować się jeść je każdego ranka :)

http://skippyfile.com/z2a8mh_B wchodzicie w ten link wypełniacie ankiete i macie wszelkie instrukcje co do diety już w 2 miesiące możesz schudnąć 15kg ! BEZPIECZNA DIETA !! POLEGAJĄCA NA ŁATWYCH ĆWICZENIACH I SPECJALNYM ODŻYWIANIU SIĘ !!!

Reklama

Napisał(a): Gość -

Jak to mówią, śniadanie zjedz obfite, obiadem się podziel, a kolację oddaj wrogowi, to będziesz się cieszyć idealną sylwetką. Ja do tego dorzucam, godzinkę ćwiczeń 3 razy w tygodniu, 2 filiżanki www.yerba-mate.org dziennie i maks 2 piwka w tygodniu, a figura ideał:)

Pamiętam jak 3 miesiące temu byłem zakompleksionym facetem na punkcie swojego ciała... Zgłosiłem się wtedy do ludzi zajmujących się dietami itp.Wziąłem się za siebie i warto było!! 3 miesiące minęły a ja jestem innym człowiekiem, chudszym o prawie 20 kg!! Moje ciało zmieniło się nie do poznania. Jeżeli macie tan sam kompleks to nie zastanawiajcie się tylko walczcie!!Mi się udało, wam tez się uda!!! Kontakt : zrzucamykilogramy@gmail.com

gość
janulka8 Podobno śniadanie jest posiłkiem bez którego ani rusz w żadnej diecie nie mówiąc już o normalnym funkcjonowaniu. Ale czy zjedzenie sporego śniadania które zawiera około 800 kalorii nawet jeśli jest zdrowe jest błędem w odchudzaniu? Ciężko mi jeść regularne posiłki o tych samych porach ze względu na pracę jaką wykonuję bo codzioennie mam na inną godiznę. A takie śniadanie daje mi energię na pół dnia. Dodam jeszcze, że zjadam dziennie około 1500 kcal
Ile trzeba zeżreć żeby wyszło 800 kalorii za jednym zamachem?
wystarczy zjeść 3 pączki tj. 900 kalorii

Jakiś czas temu pisałem , że schudłem 21 kg. Teraz po ponownym powrocie do diety wygląda to tak. Schudlem 21 kg przytyłem tylko 2 kg, i terazz jestem już ok miesiąca na diecie i schudłem 6 kg. Czyli łącznie schudłem 25kg :) a lato juz za pasem :D Przypomne ze plan ułozyli mi ludzie z netu. Kontakt : dietatrening@wp.pl Jestem ich stałym klientem :D opyla sie :D

śniadanie powinno dostarczać ok 25% kcal dziennego zapotrzebowania, więc jeśli zjadasz ok 1500 kcal dziennie- śniadanie powinno mieć ok 350-400 kcal, drugie śniadanie to ok 15%, obiad 30%, podwieczorek 10%, kolacja 20%
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sniadanie 800 kcal to dużo
  • duże śniadanie odchudzam się
  • sniadanie 800 kcal
Do góry strony: Duże śniadanie to błąd w odchudzaniu?