136
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi45
  • Ocen na +0
136 ppt ?

Duże śniadanie to błąd w odchudzaniu? (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Duże śniadanie to błąd w odchudzaniu?

Napisał(a): gość -

wow!!! co prawda nie należę do osób "wiecznie na diecie" a wręcz przeciwnie dogadzam sobie jedzeniem, ale 800kcal na śniadanie to dość sporo!!! i nie mam namyśli kwestii zdrowia ale po prostu to co i w jakich ilościach jesz ze tyle wychodzi???!!!
wiadomo rano jadasz śniadanie dość obfite czyli sałatka, kanapeczki, jajecznica popijasz to sokiem owocowym, i po kilku godzinach powinnaś zjeść drugie śniadanie czyli owoc/jogurt czy kanapkę a po tym obiad, no i po obiedzie zjadasz jeszcze coś powiedzmy owoce czy płatki, a wieczorem kolacja na 3 godz. przed snem:) wiadomo że jeśli śniadanie jesz o 7 o obiad o 17 możesz zjeść coś pomiędzy 2 czy 3 razy:)
bardzo dobrym pomysłem na to by nie zgłodnieć jest picie soku warzywnego- szklanka takiego gęstego soku jest zdrowa, zapełnia żołądek i sprawia że nie jesteś głodna;)
no ale przy diecie nie liczy się tylko co się je ale i ile się rusza więc znajdź czas na basen czy bieganie, dzięki temu szybko i zdrowo schudniesz a jeśli już schudniesz to utrzymując aktywność ruchowa będziesz mogła sobie dogadzać z jedzeniem.

Organizm potrzebuje wszystkich składników odżywczych każdego dnia.
Ja znalazłam świetne rozwiązanie, nie muszę zastanawiać się co mam jeść, jem bardzo pożywne śniadanie a co najważniejsze jest to dla każdego.
Polecam zdrowe, smaczne odżywianie, (zdrowesniadanie.info/gberes ; idealnafigura.com/gberes) dające witaminy i energię

Reklama

Śniadanie jest najważniejsze bo rozkręca metabolizm od samego rana i możesz zjeść więcej na śniadanie ale po takim większym śniadaniu nie może być dużej przerwy. Czy jesz duże czy małe śniadanie to i tak musisz jeść regularnie co 3 góra 4 godziny bez tego ani rusz. Ja poszłam szybszą drogą ;) Znajoma była czasowo w Stanach, jak wróciła przywiozła mi tabletki odchudzające Forever Slim, a też widziałam je na allegro do kupienia. Po nich z optymalną dietą schudłam 6 kilogramów już po miesiącu odchudzania z wyjątkiem basenu w weekendy bez ćwiczeń ;) Więc nie było ciężko a na diecie na pewno bym tyle nie schudła w takim czasie ;) Ale i tak nadal pilnuję posiłków mniejszych i regularnych. A u Ciebie 800 kalorii na śniadanie to trochę przesada a później nic nie jesz przez dłuższy czas co jest niewskazane.

Pozdrawiam
Naomi

Reklama

Hej - jadę na diecie opisanej na tym blogu, tam gdzie pojawiło się foreverslim, efekty są i to zadowalające. Kilogramy lecą, lepiej się czuję - chciałabym w sumie stracić 13 kg, to byłby piękny wynik. Sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie. Może się uda?

Reklama

Napisał(a): Gość -

Duże śniadanie na pewno nie jest błędem dietetycznym! Inną sprawą jest oczywiście duża kolacja. ;) Rano potrzebujesz dawki kalorii, żeby "odpalić" metabolizm i dlatego możesz pozwolić sobie nawet na coś słodkiego. Nic tak nie pomaga mi rozpocząć dnia jak kanapka z dżemem Stovit i kawa z ekspresu. ;)

A ja uważam że wart stosować Foreverslim.Jeżeli ktoś nie widzi efektów na samej diecie to warto wspomóc jakoś odchudzanie i nie ma w tym nic złego.Przekonałam się sama na sobie i bardzo się cieszę żę kupiłam i brałam te tabletki.

Zależy co nazywamy dużym śniadaniem.Każdy ma inne zapotrzebowanie kaloryczne na dzień tak więc najlepiej dobierać dietę pod kątem potrzeb swojego organizmu.Dobrym rozwiązaniem w tej kwestii jest badanie DNA genetic lab dzięki,któremu takie informacje otrzymujesz.O badaniu poczytaj sobie na stronie geneticlab.com bo to nie jedyny plus jaki ze sobą one niesie

Napisał(a): ~anika -

~ewelina Jeśli chodzi o śniadania to po drodze do pracy kupuje sobie bułeczki i jogurt naturalny w Polo. Zawsze po drodze więc wszystko od razu na swieżo.Kto z nas nie lubi takich śniadań :)
Masz rację, to są bardzo dobre jogurty. Zwykle kupuje własnie Mleczną Polanę. A cenowo są tańsze od tzw.markowych :) ale w smaku moim zdaniem są nawet lepsze.

Napisał(a): ~darka -

Ja zimą zjadam śniadania na ciepło i słodko, zeby mi dodały energii ;) Mój hit ostatnich tygodni to kakaowa owsianka z pomarańczą lub mandarynkami. Gotuję płatki owsiane na wodzie, dodaje ciemne kakao decomorremo, łyzeczkę miodu, pokrojone pomarańcze, pyszności :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • sniadanie 800 kcal to dużo
  • duże śniadanie odchudzam się
  • sniadanie 800 kcal
Do góry strony: Duże śniadanie to błąd w odchudzaniu?