Odpowiadasz na:
Duże śniadanie to błąd w odchudzaniu?

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Podobno śniadanie jest posiłkiem bez którego ani rusz w żadnej diecie nie mówiąc już o normalnym funkcjonowaniu. Ale czy zjedzenie sporego śniadania które zawiera około 800 kalorii nawet jeśli jest zdrowe jest błędem w odchudzaniu? Ciężko mi jeść regularne posiłki o tych samych porach ze względu na pracę jaką wykonuję bo codzioennie mam na inną godiznę. A takie śniadanie daje mi energię na pół dnia. Dodam jeszcze, że zjadam dziennie około 1500 kcal

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Duże śniadanie to błąd w odchudzaniu?

Napisał(a): ~darka -

Ja zimą zjadam śniadania na ciepło i słodko, zeby mi dodały energii ;) Mój hit ostatnich tygodni to kakaowa owsianka z pomarańczą lub mandarynkami. Gotuję płatki owsiane na wodzie, dodaje ciemne kakao decomorremo, łyzeczkę miodu, pokrojone pomarańcze, pyszności :)

Napisał(a): ~anika -

~ewelina Jeśli chodzi o śniadania to po drodze do pracy kupuje sobie bułeczki i jogurt naturalny w Polo. Zawsze po drodze więc wszystko od razu na swieżo.Kto z nas nie lubi takich śniadań :)
Masz rację, to są bardzo dobre jogurty. Zwykle kupuje własnie Mleczną Polanę. A cenowo są tańsze od tzw.markowych :) ale w smaku moim zdaniem są nawet lepsze.

Reklama

Napisał(a): ~ewelina -

Jeśli chodzi o śniadania to po drodze do pracy kupuje sobie bułeczki i jogurt naturalny w Polo. Zawsze po drodze więc wszystko od razu na swieżo.Kto z nas nie lubi takich śniadań :)

Napisał(a): gość -

Zależy co nazywamy dużym śniadaniem.Każdy ma inne zapotrzebowanie kaloryczne na dzień tak więc najlepiej dobierać dietę pod kątem potrzeb swojego organizmu.Dobrym rozwiązaniem w tej kwestii jest badanie DNA genetic lab dzięki,któremu takie informacje otrzymujesz.O badaniu poczytaj sobie na stronie geneticlab.com bo to nie jedyny plus jaki ze sobą one niesie

Reklama