Dwaj faceci w czepkach i palec (23)

Dwaj faceci w czepkach i palec

Temat dotyczy artykułu: Dwaj faceci w czepkach i palec

Naukowcy z University of Washington przeprowadzili pierwszą w historii demonstrację bezinwazyjnego systemu, który umożliwia jednej osobie sterowanie ruchami innej osoby tylko z pomocą fal mózgowych. W praktyce udało się potwierdzić jego działanie, gdy jeden profesor w swoim laboratorium pomyślał, że chce w czasie gry komputerowej nacisnąć klawisz komputera, a klawisz niezwłocznie nacisnął palcem drugi profesor, znajdujący się w innym budynku uniwersytetu. Czy to przełom, czy tylko kolejna karta w dziejach... manipulacji?

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Napisał(a): Gf -

Jacyś transhumanistyczni pseudonaukowcy. A transhumanizm to jak wiadomo sekta i często się w swoich badaniach posługują oszustwem. Tyle.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Ja -

Nie do konca w to wierze.Nie chodzi mi o to,ze uwazam to za niemozliwe,bo tak nie jest,ale ze bylo to wiarygodne.Moze sie umowili.Jakby ktos bezstronny napisal temu pierwszemu po cichu co ma zrobic drugi,i ten drugi to by zrobil,to bym byl bardziej przekonany. A poza tym cos juz wymyslil takiego scenarzyta filmu "Gamer" Fajne SF.Polecam
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): Donek -

Czy mozna jeden taki czepek zamowic dla naszego Premiera?. Bedziemy wczesniej wiedziec co ten maniak ma w glowie.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): szok -

możliwość kontrolowania umysłów ludzi utwierdza żydusów (tych od rockefelera) że są bogami
Odpowiedź (0)

Napisał(a): kenez -

W podobnym czepku chodzilo nasze slonce Peru.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): karol -

Może w końcu ktoś udowodni naukowo, że te wszystkie rzeczy nazywane paranormalnymi są normalne i że bioenergoterapeuci, radiesteci, masażyści, kręgarze, wróżki... to nie uczniowie diabła tylko całkiem normalni ludzie pomagający innym dzięki swoim naturalnym zdolnościom i pomocy boskiej...
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): samczyk -

Ja to mam z moja panienka, tylko na mnie spojzy wieczorem a u mnie juz zachodzi reakcja jadrowa
Odpowiedź (0)

Napisał(a): Zmartwiony -

Żeby tak skonstruowali coś co potrafiłoby sterować moim wackiem bo ostatnio stał się nieposłuszny i nawet na młodą szparkę nie reaguje, po prostu wciąż zwisa w dół.
Odpowiedzi (5)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): rodger -

Tusk zmanipulował miliony naiwniaków i nie poniósł żadnej odpowiedzialności.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz