9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń42
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +19
9 ppt ?

Dymisja świętych albo śmierć (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dymisja świętych albo śmierć

Napisał(a): ireneo -

Radosne - koronowirusa u nas nie ma, to tylko lewactwa ściema otworzyło lichą i tak zaporę. Towarzyszowi Mateuszowi M. potrzebny był przypływ PITów, CITów, WATów i akcyzy więc pootwierał blokujące je przepusty. Oni luzują, a zaraza atakuje z większą siłą. Teraz koło setki jutro może być koło tysiąca. Polska została przez dojnych postawiona do rosyjskiej ruletki. Wiemy tylko ze broń załadowana, ale nie kiedy i kogo trafi. Człowiek honoru, po wybełkotaniu - lato wirusa osłabia, maseczki w dół, bramy, drzwi, okna otwieramy i do toboty, bo kasy brak,wzetknięciu się z rwaliami obnażającymi jego intelektualny deficyt powinien podać się do dymisji natychmiast. Inna rzecz, że czloeiek honoru takich bredni z takiego miejsca nie wygadywalby. Stąd wniosek jeden - do dymisji się nie poda. Zaściankowość parafialna każe im szukać winnych nieszczęścia. Kogo wytypuje łatwo się domyślić. Ciemny lud ochoczo im zawyje, co nie uchroni go przed niespodziewanym zachorowaniem i przekręceniem się. Może niektórym starczy płuc i sił by
wymamrotać - dlaczego ja?! Dlatego, jak powyżej. Dlatego, ze dał się omotać i zmanipulować kombinatorom i dyletantom. Oni mają ustawowo zapewniono pierwszeństwo do luksusowej hospitalizacji pod sprawdzinymi respiratorami i fachową diagnostyką. Ty ciemny ludzie będziesz miał szczęście jak umrzesz w szpitalu. Zaistniejesz statystycznie bo jak udusisz się w domu, to będziesz tylko zmarłym na zapalenie płuc, czy inną tzw. współistniejącą.
INTERIA.PL

Re: Dymisja świętych albo śmierć

Napisał(a): ireneo -

~BUC Co to zapierdolety , tego czytać się nie da ! Bełkot po jabolu ! Wy wszystcy chyba pijecie po przegranej Trzaskowksiego !
Streścić ci? nie? no to ci streszczę. Dojna drużyna nie ma pomysłu ani planu ochrony przed zarażeniami. Potrzebna jest zmiana na sprawniejszych intelektualnie na tyle, by stosowali się do rad i wskazań ekspertów. W innym wypadku kazdy z nas jest już skazany co najmniej na zachorowanie.

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Dymisja świętych albo śmierć