13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +0
13 ppt ?

DŻEMY (14)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: DŻEMY

Napisał(a): Gość -

Lubię truskawkowy, zjadamy go głównie z naleśnikami lub omletem. Żurawina i borówka pasuje do mięsa (szczególnie kaczki), ale równie dobrze smakuje na kanapce. Nie jemy dżemów zbyt często, ale zdarza się tak raz w miesiącu. Kiedy dzieci były małe robiłam własnoręcznie konfitury, a z nich np. kisielek (woda, mąka ziemniaczana, konfitura), bądź masy do ciast i tortów, ale to było dawno temu...

Ja mam fazy na dzemy:)Moga dlugo nie istniec i nagle zachce sie...chociaz ja wole chleb z miodem lub z powidlowami sliwkowymi niz z dzemem.
A jesli juz dzem,to lubie agrestowy i truskawkowy i porzeczkowy,nie lubie tych takich pomaranczowych,morelowych,albo tych mieszanek takich np.dzem z czekolada...to juz nie dla mnie,zerszta dzieci tez niechetnie to jedza.
Ale dzem to fajny wynalazek...

Ja lubie wlasnie takie polaczenia.
Juz pisalam tu w ktoryms watku,ze moja babcia robila wspaniale kompty z czeresni i agrestu.Mdlawe,ale wyraziste w smaku czeresnie mialy podkreslony smak,przez wrzucony cierpki agrest.
Dlatego wierze w wyjatkowy smak Twojego przypadkowego odkrycia.Jesli wystarczy mi czasu:)to wyprobuje tez to polaczenie!
Pozdrawiam!
« Wróć do tematów