96
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi48
  • Ocen na +0
96 ppt ?

Dziecko (49)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dziecko

Napisał(a): gość -

Panie Krzysiu, proszę się nie poddawać. Jeżeli nie daje pan rady, poprosić o pomoc psychiatrę, dostanie się pan do niego bez skierowania. Ja też mam straszny problem,ale jestem po paru wizytach u psychiatry i jest mi lżej, to naprawdę pomaga przetrwać ciężkie chwile.Nie ma się czego wstydzić, takie jest życie.j
INTERIA.PL

Napisał(a): Gemella -

Jesteś wspaniałym ojcem, nie poddawaj się! Wiem, że jest Ci ciężko, ale trzeba mieć nadzieję.
Dobrze, że podzieliłeś się z nami swoją historią. Pamiętaj, są wokół Ciebie ludzie, którzy chętnie i bezinteresownie pomogą. Nie jesteś sam ze swoimi problemami.
Jestem pełna uznania dla Twojej postawy. Jeśli mogę Tobie jakoś pomóc - choćby rozmową - pisz.
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę jak najwięcej dobrych myśli oraz wiary w lepsze jutro.

Reklama

wyjatek od reguły... zwykle to kobieta zostaje sama z chorym dzieckiem i problemami... dzieciakowi zycze szybkiego powrotu do zdrowia albo bezbolesnej smierci, a nu wytrwałosci a matce opamietania. Lepiej mimo wszystko ze odeszła anie sie zabila , zawsze mozna ścignąc ja na alimenty leczenie przeciez kosztuje.

jak? na początek przestań się zastanawiać, tylko rób co do ciebie należy, wizyty lekarskie, pobyty w szpitalu, leki, leczenie, opieka nad dziećmi, zapewnienie pieniędzy, chyba wystarczy a myślenie zostaw sobie na później .... rak to nie wyrok, nie wiadomo jak się to dla twojego dziecka skończy, może być dobrze ... u was jeszcze wszystko może się zmienić ... a są rodziny gdzie już nic się nie zmieni, jak np. dziecko jest po wypadku lub ma MPD, autyzm to są rzeczy niewyleczalne, a z rakiem można walczyć, więc zamiast myśleć walcz i nie oglądaj się za siebie, dla was liczy się tu i teraz i co można teraz zrobić ... zamiast myśleć jaki ty jesteś biedny weż się za pomoc dziecku jak to załatwisz, przyjdzie czas by pomyśleć i o sobie i o ułożeniu sobie życia z kimś innym, na razie skup się na tym co najważniejsze - na leczeniu dziecka, p.s. przy okazji ze sceptycyzmem podchodź do wszelkich szemranych terapii, jak ktoś ma chore dziecko to pełno jest takich, co chcą na tym zarobić, ściągną ci koszulę z pleców razem ze skórą, to tak apropos tych propozycji alternatywnych metod leczenia! powodzenia, nie ty pierwszy nie ostatni, któremu życie tak się ułożyło, najlepiej pogadać z kimś kto ma podobne doświadczenia, bo na necie na pewno nie jest dobrze to robić.....

Reklama

Krzychu nie poddawaj się - choć jest ci niełatwo, nie wiem jakie są rokowania ale zawsze jest nadzieja. Matka dziecka - no cóż, nie dorosła do roli matki. Może przeczyta i wróci. Bo wcześniej czy później dotrze do niej jaką krzywdę zrobiła swojej rodzinie - żyć z takim ciężarem ?
Taka porada mała dla ciebie Krzychu - psycholodzy pomagają osobom które są obarczone chorobą najbliższych przejść przez ten koszmar - wiem, ze mężczyźni często nie chcą korzystać z tego typu pomocy ale tu naprawdę nie ma się czego wstydzić. Trzymaj się ciepło - pozdrawiam.

nie wierz w te historie o niekonwencjonalnych metodach leczenia raka, szkoda kasy i złudnej nadziei, tylko lekarze wam mogą pomóc. A co da matki, to chyba sam już wiesz, że nic nie była warta, więc nie ma po czym płakać, rodzina się nie domyśli, trzeba jej przypominać, że są potrzebni, na każdym kroku. A TY... masz siłę, nawet o tym nie wiesz i poradzisz sobie ze wszystkim, i nie bój się prosić o pomoc nawet obcych, w takich sytuacjach ludzie są wielcy!!! i chętnie pomagają ( nawet jeśli robią to tylko, żeby odbudować swoje kruche ego). Jest ci ciężko, ale tylko pozytywne nastawienie i wiara ci pomoże, oczywiście wiara w ludzi i lekarzy. bo bóg nie miesza się do ludzkich spraw, życzę Ci powodzenia i walcz o siebie i swoje dziecko!!!!

Reklama

ta matka to pewno też była jeszcze dzieckiem, miała szansę wydorośleć, ale wybrała siebie, swoje życie, którego nie potrafiła poswięcić dla dziecka. teraz taka moda na egoizm; zewsząd kolorowe czasopisma, telewizja głoszą hasła typu ,,myśl o sobie, pilnuj swojego interesu, nie poswięcaj się dla rodziny. każą zamknąć się w kręgu własnego egoizu, który prowadzi donikąd. straszne. wyraźny brak miłości.
a tobie Tato gratuluję! jesteś odpowiedzialny, dzielny i rozwijasz miłość taką przez duże M. łatwo jest kochać gdy wszystko dobrze się dzieje, trudniej kiedy piętrzą się problemy, kiedy jest pod górkę, kiedy trzeba poświęcić swoje ygody, czas i pieniądze. ale miłość probuje się jak złoto w ,,ogniu". Tato doznałeś prawdziwego zycia, nie takiego z reklamy, z filmu, upiększonego, pokolorowanego, doświadczyłeś prawdziwego życia, dotknąłeś głębszego wymiaru istnienia.
życzę powodzenia i wiary wbrew nadziei. wytrwaj do końca, a może jednak zaświeci słońce i dziecko wyzdrowieje i będzie ci wdzięczne na zawsze a kiedyś poda ci pomocną rękę.
mam nadzieję, że jeszcze czytasz i to przeczytasz. jesteś jedyną osobą , która może to dziecko obdarować miłością, nie zawiedz go. Basia

Witaj Mistrzu, nie wiem kim jest twoja żona, słaba psychicznie, wyrodną matką, bo to nie da sie napisac, że ona jest taka i taka. Jest jaka jest... Ty jestes wielkim gościem, nie zostawiłeś własnego dziecka w potrzebie i to klasyfikuje Cie do mistrzostwa świata. Nie czytaj tych glupich wpisów, że nie da się, nie ma szans to piszą ludzie w normach czasowych, w ograniczeniach żyjący. Będzie dokładnie tak jak będziesz chciał aby było. Powiedz głośno czego pragniesz, i ufaj ,że to już sie stało, a przekanasz się co zacznie sie dziać... pozdrawiam i trzymaj sie mistrzu. Bedzie dokładnie tak jak...... Mi sie sprawdziło to i tobie może.....

Panie Krzysztofie! Jest Pan wielki! Ale chciałabym powiedzieć Panu jeszcze jedno: Pisze Pan: "Gdy dziecko umrze to juz bedzie koniec..". Proszę pomyśleć jednak o Pana ZDROWYM dziecku! Co ono czuje! Mama odeszła a brat (siostra) jest tak chora. Nawet nie wiem, w jakim są wieku, ale nawet maleństwa czują takie rzeczy. Proszę się nie załamywać ale dać wsparcie także temu drugiemu. A ono da wsparcie Panu! Rodzina (nawet taka, gdzie matka stchórzyła), to wielka siła! Naprawdę! Pozdrawiam serdecznie i proszę jeszcze dzisiaj ucałować Pana DZIECI!

Napisał(a): Gość -

gość Witaj
Nie bój się prosić o pomoc innych, nawet obcych, jak rodzina zawodzi. Nie pozostawaj w swoim bólu sam !!! To nic nie da. Musisz być silny za dwoje. Staraj się uśmiechać w towarzystwie swoich dzieci ("śmiej się pajacu, choć serce płacze..."). Twoje dzieci już za dużo dostały od życia...
Żal mi Was.
Jesteś super tatą !!! Nie załamuj się.
Pozdrawiam - Anna
oczywiście przychylam się do tych słów i jak chesz pogadać to pisz do nas. Będziemy z Tobą

Napisał(a): heksa64 -

Trzymaj sie chlopie trzymam kciuki ze bedzie wszystko dobrze.Mam 8 letnia corke autystyczna ktora nie mowi i we wszystkim potrzebuje mojej pomocy.wiem ze choroba mojej corki ma sie nijak do choroby twojej corki ,ale rak to nie wyrok trzeba wierzyc ze bedzie dobrze.Wiem ze jest Ci ciezko ale nie wstydz sie prosic o pomoc rodzine, znajomych napewno wkolo ciebie sa ludzie rzyczliwi i skorzy do pomocy.Zycze zdrowka dla twojej corki i wiary ze bedzie dobrze.

Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. | On powiedział "nie". | Zapytała wiec jeszcze raz: | " Jestem w twoim sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00 |Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze sam\sama

Czytaj więcej nahttp://kobiet(...)firefox
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • dziecko chore na raka forum
  • dzieci chore na raka forum
  • mam chore dzieci samotna