929
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń88 tys.
  • Odpowiedzi39
  • Ocen na +0
929 ppt ?

dzięki temu śniadaniu można schudnąć 1 kg dziennie! (40)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: dzięki temu śniadaniu można schudnąć 1 kg dziennie!

Napisał(a): gość -

Na pewno włączę to śniadanko do swojego jadłospisu, odchudzam się już 1 miesiąc jak na razie 6 kg a stosuję tylko zasady zdrowego odżywiania i naturalny suplement slimcea. Przyznam szczerze że brakuje mi już pomysłów n na zdrowe posiłki dlatego lubię czytać takie watki, dzięki za radę :)
INTERIA.PL

napisz do mnie jak się odżywiasz żeby schudnąć mam z tym problem byłam nawet u dietetyczki i lipa dała mi diete z internetu i skasował kasę mój adres andzia.g13@ interia .pl Pozdrawiam Anna
gość same śniadanie nie wystarczy jak się nie można intensywnie sportować z powodu np. dużej otyłości choroby serca astmy itp.
do tego jeszcze dochodzi lekki i zdrowy obiad i kolacja wtedy będą efekty i nie takie szybkie bo po co żeby mieć bardzo szybki efekt jojo i kłopoty ze zdrowiem.
najlepiej jadać całe życie zdrowo a nie dla szybkiego chudnięcia i nagłych powrotów do otyłości.
ja po 2 miesiącach straciłam 5 kg, a potem już trochę szybciej zaczęły lecieć dodatkowe kilogramy.
te efekty u każdego będą inne zależy od czynników ....................

Reklama

jadłam bez mała od dziecka do 24 lat płatki owiane bo nie chciałam jeść mięsa , jaj itd. traktowałam je prawie jako danie głównie i zawsze miałam niedowagę w kl VIII 27 kg , w średniej szkole 37 potem 41 kg . 47 kg jak miałam 28 lat i zaszłam w ciąże .... przytyłam ogromnie ok 20kg, potem schudłam do 53 , obecnie dożywiam się jak inni wszystkim płatków nie jadam, mam 50 lat i ważę 65 , 67 kg.... więc chyba coś w tym jest ,że płatki pomagają schudnąć a przynajmniej utrzymać wagę... spróbuję je na nowo włączyć do jadłospisu...

Reklama

błagam, po owsiance można schudnąć????????????? bzdura totalna, ja np. po owsiance o mało nie wylądowałam na pogotowiu tak mi wywaliła przepona, osoby z grupą krwi O nie powinny jeść owsianki bo właśnie tak na nią reagują a już na pewno nie schudną

Reklama

stosowałam różne diety zawsze z efektem jojo do czasu aż odkryłam odżywianie zgodnie z grupą krwi - rewelacja, chudnę pomału ale systematycznie, przez rok zgubiłam 20 kg,pozbyłam się wielu dolegliwości, dziś odebrałam wyniki i pomimo, że nie jem nabiału i nie piję mleka poziom wapnia mam ponad normę / moje koleżanki 50+ pijące mleko i jedzące nabiał - każda z osteoporozą / polecam

gość 1 szk. płatek to trochę dużo, ale dlaczego nie mogą stosować tego posiłku osoby zagrożone na ostoporoze ???
Ponieważ płatki owsiane "odwapniają" kości - najprościej rzecz ujmując.

gość 1 szk. płatek to trochę dużo, ale dlaczego nie mogą stosować tego posiłku osoby zagrożone na ostoporoze ???
po 1. nie płatek tylko płatków
po 2. nie szklanka tylko filiżanka, to jest różnica!

AniaM1985 Zgadzam się z autorką tematu, ale z drobnymi zastrzeżeniami:

Jak ktoś zauważył, sól faktycznie nie jest dobrym pomysłem.
Lepiej dodać trochę rodzynek lub wiórek kokosowych
Na prawdę wydaje Ci się że zastąpienie soli wiórkami kokosowymi (zawierającymi tłuszcz) pomoże Ci schudnąć?

płatki owsiane?tak,owszem,ale ja mam lepszy pomysł na odchudzanie...po każdym śniadaniu i kolacji trzeba wypić szklankę zsiadłego mleka.Efekt gwarantowany:)Ja próbowałem 3 lata z dietetyczkami itd. bez rezultatu.Po zsiadłym mleku schudłem w ciągu 4 mcy 6 kg:)))))

Rozumiem idea tego przepisu ale nie przesadzalabym z oglaszaniem wszem i wobec ze chudnie sie kilogram dziennie. Dodawanie soli uwazam za jak najbardziej zbedny dodatek. Im mniej soli w organizmie tym lepiej nie wazne czy na diecie czy nie. Ja swiadomie nie uzywam soli od kilku lat owszem nie da sie tego uniknac jedzac potrawy przygotowane przez kogos innego ale w mojej domowej diecie sol tylko i wylacznie do miesa ale tez w ilosciach zdawkowych. jesli chodzi o platki owsiane to rozumiem idea tego przepisu. Osobiscie od ponad roku jem platki owsiane codziennie na sniadanie ale - tu zaznaczam w roznej postaci bo po czasie to wszystko moze sie znudzic. Generalnie zamiast mleka uzywam mleka kokosowego, migdalowego, soku pomaranczoweego (swiezo wycisniety), zamisat sienia lnianego dodaje nasiona chia bia (dzialanie zblizone do sieminia lnianego) przepis na 2 osoby: 3 lyzeczki platkow, 2 lyzeczki chia bia/simienia, 1 lyzeczka migdalow, zalane 300 ml mleka zgodnie z preferencja, wstawiam na noc do lodowki, rano wyciagam i do blendera dodaje 100 ml mleka, i protein wlasny wybor. wkrajam banana, lub jablko, gruszke etc. i gotowe. to tylko sniadanie siemie lniane/chaia bia pecznieje w zoladku dajac uczucie sycosci dlatego sie chudnie bo regularnie jedzenie sprawia ze pomaga to wyregulowac organizm oczywiscie sniadanie to tylko czesc odpowiednio dobranej diety. wniosek jem wtedy kiedy chce, jem zdrowo i moja dieta jest zbalansowana, b. naturalna bez zbednych dodatkow, schudlam 8 kg w ciagu 6 mcy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: dzięki temu śniadaniu można schudnąć 1 kg dziennie!