426
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi364
  • Ocen na +93
426 ppt ?

Dziennik Apokalipsy 2022! (365)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dziennik Apokalipsy 2022!

Napisał(a): BTWSelena -

LaLunia
BTWSelena .........
Grzeją temat "białej niedzieli ze szczepieniami" na maksa. W CK przepaskudnie. Od samego rana leje i wieje. Typowa pogoda na 1,2 i 3 - go maja :))) A ja się tak zastanawiam: po co Ci ludzie w ten deszcz stoją? Przecież się poprzeziębiają ...
Już dawno nie słyszałam LaLuniu ,ze można się normalnie przeziębić,czy złapać anginę,lub katarek,a w związku z tym normalnie pokaszleć. Od razu jesteś podejrzana o covid i lepiej już ziółek się napić,bo lekarz na teleporadę zapisze Ci antybiotyk lub witaminkę...No ale rączkę trza wyciągnąć ,bo może zastrzyk pomoże?...
INTERIA.PL

Napisał(a): Lee1 -

LaLunia
BTWSelena .
Grzeją temat "białej niedzieli ze szczepieniami" na maksa. W CK przepaskudnie. Od samego rana leje i wieje. Typowa pogoda na 1,2 i 3 - go maja :))) A ja się tak zastanawiam: po co Ci ludzie w ten deszcz stoją? Przecież się poprzeziębiają ...
Widziałem, to raczej "szara niedziela" :)) Jak sie poprzeziębiają i trafią jakimś cudem pod opiekę lekarzy, będzie okazja, żeby wpisać im "covid". Same korzyści z takiej niedzieli :)))

Lee1 Ktoś wreszcie zada pytanie: "Whisky Tango Foxtrot? "
Wizja jest przerażająca, ale mam nadzieję, że nie będzie aż tak. Strach ma swoje granice, nie można nim manipulować w nieskończoność. Po nim pojawia się wściekłość i w końcu desperacja. Wydaje mi się, że proporcja wynosi mniej więcej 50/50, tych ogłupionych i myślących, nawet jeszcze jako tako logicznie, ale zawsze. Pewnie, że może się zmienić, bo ludzie zaczną bać sie nie tyle wirusa, co właśnie nacisków i wykluczenia .
Nie wierzę, że te szczepionki mają nas zamienić w 'robocopy' czy coś takiego, ale bardziej w potęgę pieniądza. Raczej podejrzewam, że wyprodukowane naprędce g***no po prostu nie działa, jak już mieliśmy okazję kilka razy sprawdzić. Teraz trzeba kuć żelazo, póki gorące i sprzedać jak najszybciej ten szajs, zanim ludzie się zorientują, że nim jest. A skutki uboczne w postaci różnych długotrwałych i niespodziewanych dolegliwości mogą pojawić się swoją drogą, bo nikt nie wie, jak organizm na ten szajs zareaguje. To potem będą zarabiać na ich leczeniu.
Enter ! - te przypuszczenia są prawie 100 % ...pewne. Bo producent się asekuruje brakiem odpowiedzialności...Pisałam już kiedyś i powtórzę .Firmy farmaceutyczne przypominają przedsiębiorstwa raczej militarne.....nastawione na kasę.

Reklama

Napisał(a): sznoldyn -

Świtenie napisane opowiadanie Mistrzu! Uwaga - teraz się uśmiechnę: Uśmiech! :)... do talentu, do narracji... Twoi i moi Przyjaciele używają słowa "wizja" - dla mnie to pierwszej wody "postapo" - opowiadanie science fiction. W ogóle - co do - fantastyki "tego sortu" - jest niezwykle cenna, bo pozwala gimnastykować wyobraźnię... pozwala zobaczyć wiele końców tego co teraz. Apokalipsa - towarzyszy ludzkiej cywilizacji - odkąd ta powstała... przypuszczam, że to pokłosie grzechu pierworodnego... Świadomość - że nie do końca postąpił Adam z Ewą - słusznie, próbując owocu - który... im zaszkodził. Najgorsze jednak jest to - że ta pierwsza para - nie obarczyła za swój los - siebie... a tego - który ostrzegał, że naruszając stan równowagi, sami wepchną się w sytuację w której znaleźć by się nie chcieli... To dokładnie tak - jak z wszystkimi "radami" naszych rodziców... nie rób tego, nie rób owego... bo Cię zaboli... Co robimy?... ano to czego nie powinniśmy, żeby sprawdzić "czy na pewno"?... Straszno robi się na świecie. Faktycznie wygląda na koniec czasów. System się domyka. Owce w klatkach.... a czarne - odłowić łatwo i... zutylizować lub oddać do punktu "naprawy"... Nie mniej - kiedy wyłączam komputer, zamiast "newsów" - wrzucam sobie muzę... a potem - podjeżdżam do "mojego lasu" - w którym na wszelki wypadek zapamiętałem - kilka miejsc w których można by - próbować przetrwać armagedon :)... Wszystko - cały niepokój naszego świata - cichnie. Słyszę ptaki, tajemnicze szmery w poszyciu, krople... wiatr między gałęziami... i na mojej łysej głowie :)... teraz - z małym opóźnieniem - ale jednak wszystko kwitnie... Widziałem dziś sarny i Pana Lisa - który spojrzał na mnie badawczo... po czym - oceniwszy, że nie ma we mnie wroga... odwrócił się dostojnie i pobiegł dalej scieżką, którą i ja szedłem... nie przejmując się mną więcej... Tia. Świetne opowiadanie! Oczywiście - mam nadzieję - że rzeczywistość - nie doścignie Twojej fantazji... Podkreślam "mam nadzieję", bo póki co - gdy już człek zanurzy się w "informacjach" - treść Twojego opowiadania, wcale nie wydaje się taka odległa i niemożliwa do spełnienia. Pewnym być już teraz można "zielonych paszportów" i innych "zachęt"... Nie na pewno - ale wysoce prawdopodobne - "obowiązku"... i ciągle nie wiemy - bo nie ma badań - jak szczepionka zadziała na ludzi... za dwa, cztery... dziesięć lat - może nie zadziała, a może zadziała tak jak w Twoim opowiadaniu. Jedyne co powstrzymuje mnie od "paniki" to fakt - że szczepionki też przygotowywali ludzie, i gdyby miały przynieść nam koniec... pewnie znalazłby się jakiś Snowden pośród ich twórców - i ostrzegł nas wcześniej.

Reklama

BezNicka
Partia rozkazała dywizji Milicji, walkę z Polakami w Polsce. Czas golić łby, jak za okupacji niemieckiej.https://www.m(...)sedgntp
Oj tam zaraz łby...a cóż tam 3,7 tysiąca mandatów...i ponoć 20 tys policjantów.A niech se chłopy trochę popracują.Bo i przestępców mniej z powodu covida a i panie z tego najstarszego zawodu mniej pracują i rozrabiają ...bo trza zachować.... dystans no...przecież muszą mieć zajęcie...

Lee1 Ktoś wreszcie zada pytanie: "Whisky Tango Foxtrot? "
Wizja jest przerażająca, ale mam nadzieję, że nie będzie aż tak. Strach ma swoje granice, nie można nim manipulować w nieskończoność. Po nim pojawia się wściekłość i w końcu desperacja. Wydaje mi się, że proporcja wynosi mniej więcej 50/50, tych ogłupionych i myślących, nawet jeszcze jako tako logicznie, ale zawsze. Pewnie, że może się zmienić, bo ludzie zaczną bać sie nie tyle wirusa, co właśnie nacisków i wykluczenia .
Nie wierzę, że te szczepionki mają nas zamienić w 'robocopy' czy coś takiego, ale bardziej w potęgę pieniądza. Raczej podejrzewam, że wyprodukowane naprędce g***no po prostu nie działa, jak już mieliśmy okazję kilka razy sprawdzić. Teraz trzeba kuć żelazo, póki gorące i sprzedać jak najszybciej ten szajs, zanim ludzie się zorientują, że nim jest. A skutki uboczne w postaci różnych długotrwałych i niespodziewanych dolegliwości mogą pojawić się swoją drogą, bo nikt nie wie, jak organizm na ten szajs zareaguje. To potem będą zarabiać na ich leczeniu.
...też tak sobie tłumaczę. Brzmi prawdopodobnie... no i - przynajmniej zrozumiały i racjonalny - jest motyw "skoku na kasę" - co pośrednio potwierdza sam Bill "dobrze wam zrobię" Gates - który doznał ogromnej i pewnie niesłusznej krytyki - że "przepis na szczepionkę" powinien pozostać przedmiotem ochrony patentowej... Powiedział to - gdy coraz głośniej - "Państwa" - zaczęły przebąkiwać... że skoro "wojna z wirusem" to potrzeba więcej fabryk broni... i "know how" - powinno w imię zdrowia ludzkości - być dostępne każdemu, kto byłby w stanie - broń w niej produkować... Rozsierdziło to Billa... a mnie - dało małą nadzieję - że nie jest szczepionka - tworem szatana... i faktycznie - ma działać przeciwko zarazie. Inną rzeczą jest - czy działa, i czy Bilowi w ogóle... w czymkolwiek - można wierzyć... być może jego "oburzenie" ten jest starannie zaplanowaną zmyłką... Nic nie wiadomo - na pewno. Cholerka!

Reklama

BTWSelena
BezNicka
Partia rozkazała dywizji Milicji, walkę z Polakami w Polsce. Czas golić łby, jak za okupacji niemieckiej.https://www.m(...)sedgntp
Oj tam zaraz łby...a cóż tam 3,7 tysiąca mandatów...i ponoć 20 tys policjantów.A niech se chłopy trochę popracują.Bo i przestępców mniej z powodu covida a i panie z tego najstarszego zawodu mniej pracują i rozrabiają ...bo trza zachować.... dystans no...przecież muszą mieć zajęcie...
...w moim mieście spoko. Z tego co widzę, każdy robi jak ja - kiedy pojawia się radiowóz - zakładamy maski... ale słyszałem od kolegi - że stojąc sam na przystanku - dostał pouczenie... Sytuacja: sam na przystanku, około godziny piątej dwadzieścia, siąpi deszcz, wieje wiatr... przystanek przy głównej drodze wojewódzkiej... ale w szczerym polu... Na miejscu szanownych Policjantów - nie chciałoby mi się zatrzymywać... no chyba, że za potrzebą... Im się chciało - zatrzymać, wylegitymować, postraszyć mandatem i oficjalnie pouczyć... Nigdy nie zrozumiem - służbistów.

sznoldyn
BTWSelena
BezNicka
...w moim mieście spoko. Z tego co widzę, każdy robi jak ja - kiedy pojawia się radiowóz - zakładamy maski... ale słyszałem od kolegi - że stojąc sam na przystanku - dostał pouczenie... Sytuacja: sam na przystanku, około godziny piątej dwadzieścia, siąpi deszcz, wieje wiatr... przystanek przy głównej drodze wojewódzkiej... ale w szczerym polu... Na miejscu szanownych Policjantów - nie chciałoby mi się zatrzymywać... no chyba, że za potrzebą... Im się chciało - zatrzymać, wylegitymować, postraszyć mandatem i oficjalnie pouczyć... Nigdy nie zrozumiem - służbistów.
A ja jestem bardzo grzeczna i noszę maseczkę bo inaczej nie wejdę do sklepu czy do lekarza,czy szpitala...Natomiast zostałam nieprzyjemnie skarcona przez krewkiego pana,bo maseczka z nosa
przypadkiem opadła i pan tak się na mnie rozsierdził ,że musiał ochroniarz stanąć w mojej obronie. Ochroniarzowi podziękowałam,ale zrobiłam się niegrzeczna ,bo odwracając się plecami do rozsierdzonego pana wymamrotałam p.a.l.a.n.t.....

madox66 Szanowni,kasa Pisbolszewikom potrzebna na kolejne wyborcze obiecanki.
Ja sam już 300 zł zapłaciłem za brak masczki.Przechorowałem wirusa bezobjawowo i szczepić się nie zamierzam.
No nie jestem przekonana czy uzbierają szanowny madoxie z mandatów na wyborcze obiecanki....
Większą kasę jednak wskazał pan Czarzasty ,który zawsze wie gdzie ona się znajduje za frico do dalszego rządzenia...Nawet może i Prezydentem zostanie ,co pozwoli mu madrze wydawać taaką "darmową Unijną kaskę.....a kto tego nie zrozumie ,że to wszystko Pro Publico Bono ...to jak wygłosił w zeszłym tygodniu jest c***ą...Na dowód tego ,proszę link.https://www.p(...)-z-pis/

Napisał(a): ~gość -

madox66 Szanowni,kasa Pisbolszewikom potrzebna na kolejne wyborcze obiecanki.
Ja sam już 300 zł zapłaciłem za brak masczki.Przechorowałem wirusa bezobjawowo i szczepić się nie zamierzam.
Ja zapłaciłam dwa razy mandat za przejście przez jezdnię na skróty. Tylko, że od momentu kiedy przechodziłam, nie przejechało ani jedne auto. To było za czasów Przestępczej Organizacji.

Napisał(a): BezNicka -

BTWSelena
BezNicka
... ...
Patrz datę - ,, Nagrody dla policjantów za służbę podczas epidemii koronawirusa. W sumie 54 miliony złotych
Krzysztof Zasada

Środa, 10 czerwca 2020 (07:00),,
... Pamiętam, jak ubruttowiono pensje w firmach dla tzw , fizycznych. Zakłady Mięsne, Wiązki do samochodów itp. A tutaj, PROSZĘ ! -https://www.g(...)pensja/

Napisał(a): BezNicka -

::D a mówili, że w USA płacą za poddanie się szczepieniu... A tutaj , proszę !
... ,, Pierwszy polski koncern podjął decyzję o płaceniu po 500 zł za przyjęcie szczepionki przeciw COVID-19. Jak tłumaczy zarząd, jest to inwestycja we wspólne bezpieczeństwo.,, .https://www.m(...)sedgntp

Napisał(a): banjaluka -

Kolega mnie zapytał , po co właściwie jest ten spis powszechny .

Wyjaśniłem , że władza musi się zorientować , ile kasy jest jeszcze we władaniu społeczeństwa i ile ewentualnie można będzie nam dowalić podatków , ale tak byśmy się nie zbuntowali .

A teraz się zastanawiam , czy moje wyjaśnienie , było do końca przemyślane .

Może władza ma jeszcze mroczniejsze pomysły ?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dziennik Apokalipsy 2022!