426
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi364
  • Ocen na +93
426 ppt ?

Dziennik Apokalipsy 2022! (365)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dziennik Apokalipsy 2022!

Napisał(a): BezNicka -

Nooo ! Nie dość, że ,,na wnuczka,, to i na wykształciucha! A może jakiś dyplomik z moralności ? Hę ?https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/braun-o-metodzie-na-wnuczka-warcho%C5%82-po-raz-kolejny-opowiada-pan-swoje-brednie/ar-BB1giymR?ocid=msedgntp
INTERIA.PL

Napisał(a): MissSilentMegan -

piotruchg Twoje opowiadanie byłoby dobrym scenariuszem na film postapokaliptyczny.
Coś w stylu filmów pt. Contagion - Epidemia strachu, Epidemia czy Ludzkie dzieci.

Napisał(a): ~gosc -

BezNicka Nooo ! Nie dość, że ,,na wnuczka,, to i na wykształciucha! A może jakiś dyplomik z moralności ? Hę ?https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/braun-o-metodzie-na-wnuczka-warcho%C5%82-po-raz-kolejny-opowiada-pan-swoje-brednie/ar-BB1giymR?ocid=msedgntp
Hmm, ciekawa rozmowa… w takich wypadkach uporczywa myśl powraca do mnie… o tej elicie, którą by trzeba wyłonić... jako przewodnika „mas”.

Moja lista kandydatów wciąż czeka na obsadzenie.

Reklama

~gosc
BezNicka Nooo ! Nie dość, że ,,na wnuczka,, to i na wykształciucha! A może jakiś dyplomik z moralności ? Hę ?https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/braun-o-metodzie-na-wnuczka-warcho%C5%82-po-raz-kolejny-opowiada-pan-swoje-brednie/ar-BB1giymR?ocid=msedgntp
Hmm, ciekawa rozmowa… w takich wypadkach uporczywa myśl powraca do mnie… o tej elicie, którą by trzeba wyłonić... jako przewodnika „mas”.

Moja lista kandydatów wciąż czeka na obsadzenie.
hh...
Strata czasu. Na Ukrainie dowiedziono, że masami może rządzić komik.

Reklama

Napisał(a): BTWSelena -

BezNicka cywilizowany Zachód.https://www.w(...)x-VNF7U
Ha! - paskudna sprawa.Dla mnie to nie nowina.Otóż młodzież londyńska parę lat temu urządzała sobie w Krakowie biegi sportowe.Przylatywali tanim lotem na wekend,do krakowskich nocnych knajpek z wesołymi dziewczętami. Nad ranem porządnie podkręceni rozgrywali mecz ,kto więcej przebiegnie po dachach aut w buciorach.Razu jednego trafili na wozy konsulów i biegli jak opętani.....lecz już w objęcia ochroniarzy.Jednym z nich okazał się student znanego uniwersytetu londyńskiego......chamstwo tych grupek sięgało zenitu .Potrafili wyprowadzając się z hotelu zrobić kupę na środku pokoju ,lub na łóżku....

Reklama

Napisał(a): LaLunia -

BTWSelena
Ha! - paskudna sprawa.Dla mnie to nie nowina.Otóż młodzież londyńska parę lat temu urządzała sobie w Krakowie biegi sportowe.Przylatywali tanim lotem na wekend,do krakowskich nocnych knajpek z wesołymi dziewczętami. Nad ranem porządnie podkręceni rozgrywali mecz ,kto więcej przebiegnie po dachach aut w buciorach.Razu jednego trafili na wozy konsulów i biegli jak opętani.....lecz już w objęcia ochroniarzy.Jednym z nich okazał się student znanego uniwersytetu londyńskiego......chamstwo tych grupek sięgało zenitu .Potrafili wyprowadzając się z hotelu zrobić kupę na środku pokoju ,lub na łóżku....
Powiedzieć, że to jest bezmózga i nieokrzesana dzicz, to jak nic nie powiedzieć Seleno ...

Napisał(a): ~gosc -

LaLunia
BTWSelena
Powiedzieć, że to jest bezmózga i nieokrzesana dzicz, to jak nic nie powiedzieć Seleno ...
Sytuacja baaardzo przykra, ale niejednoznaczna, więc z oceną miałabym problem.
Co powodowało zachowania uczestników wydarzeń, jakie mieli intencje… nie wiadomo.
Dziewczyna mogła np. chcieć bronić łabędzia przed agresją drugiego łabędzia (o tym ktoś pisał w komentarzach), chłopak z kijem mógł próbować powstrzymać dziewczynę, a ten z hulajnogą przeszkodzić napastnikowi z kijem. Brak czasu na zastanowienie mógł sprawić, że niewłaściwe sposoby osiągnięcia celu wybrali.
I w to chciałabym wierzyć…oczywiście nie wiem czy tak było. Ale z całych sił bronię się przed utratą wiary w ludzi.
A podobne zdarzenie i niemądre zachowania mogły mieć miejsce wszędzie.

Napisał(a): BTWSelena -

"Krajowy plan odbudowy"--po pandemii. Och jej! - wszystko jakoś na wyrost.Czyżby już było po pandemii?.............Dziś posiedzenie wodzów!....Czarzastość stroszy piórka.......
Tak wiemy,wiemy..... zadłużanie się, jak i nakładanie podatków są atrybutami państwa.
Ale kurczę przekazanie jednego i drugiego do UE jest rezygnacją z dużej części autonomii, która nam jeszcze pozostała.....
Cały ten fundusz opiera się na kredycie branym do spółki przez 27 krajów UE. Zdecydowanie największą europejską gospodarką są Niemcy, tak więc to one w największym stopniu obsłużą ten dług....ale jak ćwierkają telewizyjne wróbelki u samych Niemców też widać jakieś wahania, wygląda na to że chętnie by obalili ten cały plan, ale ... jakoś im nie wypada......
Brać nie brać?...dać nie dać...jak panny przed ślubem a mnie jakoś trudno się doliczyć co tutaj jest grane?... zaklepywania pieniędzy z unijnej kasy......
Dodatkowe pieniądze to 23,9 mld euro dotacji i 34,2 mld euro pożyczki. Razem 58,1 mld euro.
Reszta to pieniądze które nam się należą jak psu micha.
Skąd więc hagada o ponad 770 mld złotych?...czy ktoś to policzy?.....

Rozmawiałem dziś z lekarz, medycyny pracy. Cenzor nie przepuści , tego co wyrażała ta lekarz, o lekarzach wyznawcach znanego Nam wszystkim , świruska. Jedno co wiem, nie z zazdrości finansowej ona to mówiła. Jutro zapoznam się z sytuacją na własnej skórze . Opowiem!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dziennik Apokalipsy 2022!