426
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi364
  • Ocen na +93
426 ppt ?

Dziennik Apokalipsy 2022! (365)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dziennik Apokalipsy 2022!

Napisał(a): BTWSelena -

Wracam do tytułowej notki Piotrucha"Dziennik Apokalipsy 2022"---jeżeli dojdzie do sfinalizowania tej Apokalipsowej cyfry 770 to będzie tak wyglądało: Jeśli ta procedura zostanie sfinalizowana naszymi finansami i polityką gospodarczą w znacznym zakresie będzie rządzić Komisja Europejska. Polski rząd i parlament nie będą miały zbyt wiele do gadania. Jak zapowiadają niektóre państwa-będą rezygnować z części pożyczkowej....
Jest wiele opisów z jakich części będzie składać się te 770....uważnie należy to poczytać....
Co możemy zrobić...??? Już chyba nic.Tam gdzie brzęk kiesy tam zjawiają się kombinatorzy ,aby jak najdłużej utrzymać się przy władzy i tak działać,aby jak najmniej ludzi zorientowało się w tym procederze...Stąd taki medialny spektakl o Polskiej Racji Stanu...........
INTERIA.PL

~gosc Dokończenie:
Dokonując końcowej analizy, „radość” oferowana nam przez czas końca, to po prostu satysfakcja i ulga, że mamy już to wszystko za sobą…
Oto demoniczna pokusa „końca”. Bowiem eschatologia to nie finis i wymierzenie kary, nie likwidacja rachunków i zamknięcie ksiąg: to ostateczny początek, rozstrzygające narodziny w nowo stworzoną rzeczywistość. To nie ostatnie tchnienie wyczerpanych możliwości, ale pierwszy posmak wszystkiego tego, czego nie da się wyobrazić jako realne.
Lecz czy potrafimy w to uwierzyć? („Ci jednak myśleli, że on żartuje”!)
Thomas Merton, W natarciu na niewypowiadalne, rozdział: Czas końca to czas braku miejsca)

I z tą myślą i z tym posmakiem pozostańmy w dniu niedzielnym i we wszystkie kolejne dni:)
Dzięki miły gosciu za Thomasa Mertona... i pozdrawiam serdecznie.Nie myśl sobie przypadkiem,że zapomnieliśmy o Tobie...

Polecam ciekawą wiedzę na temat fundacji zagranicznych o ich funduszach i na jakie cele idą
jest to blog blogerki Panthery w opracowaniu na podstawie funduszy tychże fundacji,które muszą w ogólnych projektach ujawnić na dostępnych stronach:
http://pink-panther.szkolanawigatorow.pl/watchdog-polska-ojciec-rydzyk-fundacja-batorego-i-ordo-iuris-czyli-jasnogrod-w-natarciu

Reklama

BezNicka podałem link. Pantera .... jak zwykle, w sedno ! http://pink-panther.szkolanawigatorow.pl/watchdog-polska-ojciec-rydzyk-fundacja-batorego-i-ordo-iuris-czyli-jasnogrod-w-natarciu
Zgadza się!. Te fundacje to robaczek toczący nas i strzygący jak barany do ostrzyżenia za każdym razem gdy nasza wełenka urośnie...Teraz to jasne dlaczego ich tak czule hołubi ich pan Trzaskowski. Chłopaki od ekologii nie dostali ani centa gdy fekalia "se" płynęły spory czas -naszą królową rzek...trując ptaszki,rybki ,żabki,nie mówiąc o ludziach...Ale LGBT sowicie i hojnie jest fundowane...No od tego jest kasa. Co nie?...

Reklama

Napisał(a): ~gosc -

BTWSelena
~gosc Dokończenie:
Dokonując końcowej analizy, „radość” oferowana nam przez czas końca, to po prostu satysfakcja i ulga, że mamy już to wszystko za sobą…
Oto demoniczna pokusa „końca”. Bowiem eschatologia to nie finis i wymierzenie kary, nie likwidacja rachunków i zamknięcie ksiąg: to ostateczny początek, rozstrzygające narodziny w nowo stworzoną rzeczywistość. To nie ostatnie tchnienie wyczerpanych możliwości, ale pierwszy posmak wszystkiego tego, czego nie da się wyobrazić jako realne.
Thomas Merton, W natarciu na niewypowiadalne, rozdział: Czas końca to czas braku miejsca)

I z tą myślą i z tym posmakiem pozostańmy w dniu niedzielnym i we wszystkie kolejne dni:)
Dzięki miły gosciu za Thomasa Mertona... i pozdrawiam serdecznie.Nie myśl sobie przypadkiem,że zapomnieliśmy o Tobie...
Dziękuję. I ja pamiętam i każdego dnia myśl serdeczną posyłam:)

W związku z tematem, jaki się niedawno na forum pojawił, często robiłam teraz „wędrówki” za Bug. Ożyły mi w pamięci słyszane nie raz opowiadania o dniach pożogi i krwawej hekatomby na Wołyniu, o tragicznych losach Polaków.
Świadkowie wydarzeń do końca swoich dni nosili bagaż świadomości tego przerażającego rozdziału naszej historii. W oczach opowiadających widziałam niedowierzanie, że nie snem koszmarnym, lecz prawdą było to, czego doświadczyli, że… człowiek… człowiekowi…
Od tego czasu wiem już, że wszystko, co jest poza zasięgiem naszej wyobraźni, jest możliwe. O czym też Piotruchg napisał.

Ale wiem i to, że wszystko bierze początek w myśli człowieczej.
I że nic większej dbałości nie wymaga niż jakość naszych myśli. Obraz świata jest już tylko tego konsekwencją.

Napisał(a): BezNicka -

BTWSelena
BezNicka podałem link. Pantera .... jak zwykle, w sedno ! http://pink-panther.szkolanawigatorow.pl/watchdog-polska-ojciec-rydzyk-fundacja-batorego-i-ordo-iuris-czyli-jasnogrod-w-natarciu
Zgadza się!. Te fundacje to robaczek toczący nas i strzygący jak barany do ostrzyżenia za każdym razem gdy nasza wełenka urośnie...Teraz to jasne dlaczego ich tak czule hołubi ich pan Trzaskowski. Chłopaki od ekologii nie dostali ani centa gdy fekalia "se" płynęły spory czas -naszą królową rzek...trując ptaszki,rybki ,żabki,nie mówiąc o ludziach...Ale LGBT sowicie i hojnie jest fundowane...No od tego jest kasa. Co nie?...
...
Cytat z jeden odpowiedzi. Zwracam uwagę na słowo , gangi,, - ,, W sumie to państwo, w którym przyszło nam żyć składa się z gangów w białych kołnierzykach, gdzie prawo obowiązuje tylko tubylczy etnos, bo ich już nie.,, .

Reklama

BezNicka
BTWSelena
...
Cytat z jeden odpowiedzi. Zwracam uwagę na słowo , gangi,, - ,, W sumie to państwo, w którym przyszło nam żyć składa się z gangów w białych kołnierzykach, gdzie prawo obowiązuje tylko tubylczy etnos, bo ich już nie.,, .
Ja zwykle pani Ewa ,odpowiednie słowo użyje.A w niedzielny poranek też niezła notka o terrorze..Kurczę ..tak po mojej myśli...No i BezNicka,gdzie odpowiedniejszy Pater Noster znajdziesz?...Z reguły komentarze są uzupełnieniem treści...i dalszych ciekawych wniosków..To dopiero początek pod Pantherą...tak myślę..Ale ciepełko w moim Grodzie,myślę,że dojdzie do Mazur jutro?..Pewnie narcyze Ci kwitną?

~gosc
BTWSelena
~gosc Dokończenie:

Dziękuję. I ja pamiętam i każdego dnia myśl serdeczną posyłam:)

W związku z tematem, jaki się niedawno na forum pojawił, często robiłam teraz „wędrówki” za Bug. Ożyły mi w pamięci słyszane nie raz opowiadania o dniach pożogi i krwawej hekatomby na Wołyniu, o tragicznych losach Polaków.
Świadkowie wydarzeń do końca swoich dni nosili bagaż świadomości tego przerażającego rozdziału naszej historii. W oczach opowiadających widziałam niedowierzanie, że nie snem koszmarnym, lecz prawdą było to, czego doświadczyli, że… człowiek… człowiekowi…
Od tego czasu wiem już, że wszystko, co jest poza zasięgiem naszej wyobraźni, jest możliwe. O czym też Piotruchg napisał.

Ale wiem i to, że wszystko bierze początek w myśli człowieczej.
I że nic większej dbałości nie wymaga niż jakość naszych myśli. Obraz świata jest już tylko tego konsekwencją.
A ja mam teraz odwrotnie ,nie mogę zmusić się do czytania tych strasznych rzeczy.Ostatnio toczyła się dyskusja ,gdzie "ruszono desydentów rosyjskich m.innymi Sołżenicyna.I chociaż mam Archipelag Gułag jeszcze w podziemnym wydaniu,to nie mogę tego przebrnąć już nawet w kawałku...Chociaż jak się okazuje nie wszystko opisali w całym tym okrucieństwie. Kawałek o dzieciach zamorzonych głodem i wywożenie ich na odludne miejsca ,aby sobie doszły --zastopował mnie całkowicie....I pomyśleć,że prokuratura FR w 2004 roku umorzyła śledztwo w sprawie Katynia,bo nie wykazywało cech ludobójstwa. Przepraszam,ale to łobuzy i palanty...

Napisał(a): BezNicka -

BTWSelena
BezNicka
BTWSelena
...
Ja zwykle pani Ewa ,odpowiednie słowo użyje.A w niedzielny poranek też niezła notka o terrorze..Kurczę ..tak po mojej myśli...No i BezNicka,gdzie odpowiedniejszy Pater Noster znajdziesz?...Z reguły komentarze są uzupełnieniem treści...i dalszych ciekawych wniosków..To dopiero początek pod Pantherą...tak myślę..Ale ciepełko w moim Grodzie,myślę,że dojdzie do Mazur jutro?..Pewnie narcyze Ci kwitną?
...
Wskazałem wcześniej' wklejajc link, oszczekanie o. Rydzyka. Zauważyłem we wpisie,że trwa frontalny atak na katolicyzm. A to na JP II , a to na o. Rydzyka , pielgrzymki, pielgrzymów. Pantera wskazuje, nie doczytałem, żeby nazwała - WOJNA ! I nieśmiało, albo i smiało zauważam... jak ktoś mnie uspokaja, jest albo durniem, albo wrogiem. Bo wojna ze mną, trwa! A Pantera wskazał trzy Bismarckowskie dewizy wojny - pieniądze, pieniądze, pieniądze.

Lee1 Cieszmy się i radujmy :))) Dzisiaj wreszcie ładna pogoda i zdecydowana większość ludzi zdjęła bez łaskawego pozwolenia uprzykrzone maseczki. Tylko nieliczni się wyłamali :)))
Ach Ty....buntowniku! Przeca nie ma oficjalnego pozwolenia jeszcze. Ja potuptałam kawałeczek po deptaku bez...ale po prostu zapomniałam maseczki. I popatrz zachowałam się okropni,bo prawie miałam poczucie winy,że coś przeskrobałam.Jaki to syndrom?...

Napisał(a): Lee1 -

BTWSelena
Lee1 Cieszmy się i radujmy :))) Dzisiaj wreszcie ładna pogoda i zdecydowana większość ludzi zdjęła bez łaskawego pozwolenia uprzykrzone maseczki. Tylko nieliczni się wyłamali :)))
Ach Ty....buntowniku! Przeca nie ma oficjalnego pozwolenia jeszcze. Ja potuptałam kawałeczek po deptaku bez...ale po prostu zapomniałam maseczki. I popatrz zachowałam się okropni,bo prawie miałam poczucie winy,że coś przeskrobałam.Jaki to syndrom?...
To właśnie syndrom poczucia winy :))) Chyba. A w zasadzie syndrom nieuzasadnionej winy. Weź coś zrób zanim będzie za późno, rozmyślnie zacznij chodzić bez maseczki czy coś :)))

« Wróć do tematów
Do góry strony: Dziennik Apokalipsy 2022!