426
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi364
  • Ocen na +93
426 ppt ?

Dziennik Apokalipsy 2022! (365)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Dziennik Apokalipsy 2022!

Napisał(a): BTWSelena -

Lee1
BTWSelena
Lee1 Cieszmy się i radujmy :))) Dzisiaj wreszcie ładna pogoda i zdecydowana większość ludzi zdjęła bez łaskawego pozwolenia uprzykrzone maseczki. Tylko nieliczni się wyłamali :)))
Ach Ty....buntowniku! Przeca nie ma oficjalnego pozwolenia jeszcze. Ja potuptałam kawałeczek po deptaku bez...ale po prostu zapomniałam maseczki. I popatrz zachowałam się okropni,bo prawie miałam poczucie winy,że coś przeskrobałam.Jaki to syndrom?...
To właśnie syndrom poczucia winy :))) Chyba. A w zasadzie syndrom nieuzasadnionej winy. Weź coś zrób zanim będzie za późno, rozmyślnie zacznij chodzić bez maseczki czy coś :)))

Masz rację,coś z tym trzeba zrobić,bo zaczniemy wkrótce przepraszać ,że żyjemy...Od kiedy jak rozsierdzony gościu podniecał się niebezpiecznie na widok maseczki ,która opadła mi poniżej nosa--mam bojaźń...policajowi chyba bym się wytłumaczyła,ale takiemu osiłkowi to nie wiadomo co do głowy może przyjść...
Kurczę a jacy jesteśmy szpetni w tych maskach! A fuj!...jak widzę jeszcze takie niedoprane br....
Maski precz,chłopaki całować dziewczyny ,zdzierać im maski!...
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Lee1
BezNicka Na 100 gram w szklaneczce !https://www.m(...)sedgntp
Tym razem chce się, tak to nazwijmy, podwiesić pod, powiedzmy, partię władzy? ;)))))))))))
Hmn...teraz chce się podwiesić pod partię władzy? I w Nowym ładzie?..Oj ten Kukizek,a taki wydawał się ,że góry przyskoczy i Polskę zbawi...NOWY ŁAD ...dopiero nastąpi,dlatego tak nasza władzuchna wprost głupieje.. Lepiej niech Kukizek odczeka co nastąpi-bo teraz za późno już na podwieszanie...
A ja Lee dzisiaj ...potrzebuję dzisiaj chociaż z kilo zdrowia,bo ten tego...potrzebuję

Reklama

Napisał(a): Lee1 -

BTWSelena
Lee1
Tym razem chce się, tak to nazwijmy, podwiesić pod, powiedzmy, partię władzy? ;)))))))))))
Hmn...teraz chce się podwiesić pod partię władzy? I w Nowym ładzie?..Oj ten Kukizek,a taki wydawał się ,że góry przyskoczy i Polskę zbawi...NOWY ŁAD ...dopiero nastąpi,dlatego tak nasza władzuchna wprost głupieje.. Lepiej niech Kukizek odczeka co nastąpi-bo teraz za późno już na podwieszanie...
A ja Lee dzisiaj ...potrzebuję dzisiaj chociaż z kilo zdrowia,bo ten tego...potrzebuję
Poczekaj, jak będzie ten NOWY ŁAD, zdrowie będą rozdawać na kilogramy :)). A tak poważnie, to Co zdrowia życzę chociaż pół kilo. U nas upał, ale po nim idzie zmiana pogody, może dlatego się źle czujesz.
Kukiz może i chciałby się załapać na NOWY ŁAD, ale nie wiadomo, czy jego zechcą. Czego sie dotknie, to wychodzi z tego kicha, zupełnie jak kiedyś nasz niezapomniany Rynio P. :)))

Lee1
BTWSelena
Lee1
Poczekaj, jak będzie ten NOWY ŁAD, zdrowie będą rozdawać na kilogramy :)). A tak poważnie, to Co zdrowia życzę chociaż pół kilo. U nas upał, ale po nim idzie zmiana pogody, może dlatego się źle czujesz.
Kukiz może i chciałby się załapać na NOWY ŁAD, ale nie wiadomo, czy jego zechcą. Czego sie dotknie, to wychodzi z tego kicha, zupełnie jak kiedyś nasz niezapomniany Rynio P. :)))
Rynio P to przynajmniej przyjemnie poległ bo pod babami,a Pawełek ? no..nie będę dowcipkować ,bo nie przystoi...Dzięki chociaż za pół kilo ,przyda się...

LaLunia https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-media-pfizer-zarabia-w-europie-miliardy-na-szczepionkach-nie,nId,5225014

Jakby się ktoś jeszcze zastanawiał po co jest ta cała chryja ze szczepieniami :)
Już nie mam nawet wyrzutów sumienia LaLuniu ,że nazwałam ich firmami praktycznie o zasięgu militarnym...

Napisał(a): BezNicka -

Przygrzało Słońce, lawina skierowań na szczepienia i .... zstąpił na nich Duch! Nie wiem czy święty, ale zaczęli pier.....ć w wielu językach! Ja do niego mówię - i skręci pan w lewo .... a on do żony pasażera - idź zapytaj tego drugiego .... No ku....a! Po niemiecku do capa z Pisza, gadam!

BezNicka Przygrzało Słońce, lawina skierowań na szczepienia i .... zstąpił na nich Duch! Nie wiem czy święty, ale zaczęli pier.....ć w wielu językach! Ja do niego mówię - i skręci pan w lewo .... a on do żony pasażera - idź zapytaj tego drugiego .... No ku....a! Po niemiecku do capa z Pisza, gadam!
Oj coś tam ostro Ciebie zdenerwowało..

Napisał(a): BezNicka -

BTWSelena
BezNicka Przygrzało Słońce, lawina skierowań na szczepienia i .... zstąpił na nich Duch! Nie wiem czy święty, ale zaczęli pier.....ć w wielu językach! Ja do niego mówię - i skręci pan w lewo .... a on do żony pasażera - idź zapytaj tego drugiego .... No ku....a! Po niemiecku do capa z Pisza, gadam!
Oj coś tam ostro Ciebie zdenerwowało..
...
Covidowiec
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dziennik Apokalipsy 2022!