Odpowiadasz na:
Dziennik Apokalipsy 2022!

piotruchg
Temat dodał(a):
piotruchg -
Dziennik Apokalipsy! 12 października 2022 wtorek 6:12. Any station, any station, this is Sierra Golf Charlie, Sierra Golf Charlie …. Any station, any station, this is Sierra Golf Charlie, Sierra Golf Charlie …. Stara lampowa radiostacja REV, pamiętająca jeszcze pięćdziesiąte lata, żarząc się rozgrzanymi lampami napędzanymi samochodowym akumulatorem milczała jak grób. To już siódmy dzień jak nie ma z nikim kontaktu. Cisza na wszystkich częstotliwościach wypełniała mi mózg zwierzęcym strachem. Czyżbyśmy zostali sami? To niemożliwe, przecież udało się uniknąć szczepień kilku milionom Ludzi. Fakt, że Jednostki Sanitarne wyłapywały i utylizowały Nieszczepionych bardzo sprawnie, ale żeby wszystkich? …. Przełączyłem na nasłuch i schowałem twarz w dłonie próbując rozmasować obolałe i napuchnięte od niewyspania powieki. Natychmiast wróciły przerażające obrazy ostatniego miesiąca. Tysiące umierających w mękach, a potem zalegające na ulicach napuchnięte ludzkie korpusy, których nikt nie sprzątał, a między nimi wałęsające się przerażone Dzieci, wyłapywane, pakowane i wywożone nie wiadomo gdzie. Do tego beznamiętny głos spikera nadawany z patrolujących co jakiś czas wozów Jednostek Sanitarnych, polewających jakimś świństwem rozkładające się zwłoki. “ Tu Jednostka Sanitarna! Wszyscy zobowiązani są do natychmiastowego ujawnienia się! Nikt nie może przebywać poza wyznaczonymi strefami! Każda nieujawniona Osobojednostka schwytana bez certyfikatu, zostanie na miejscu zutylizowana. Tylko ujawnienie się i przyjęcie stosownych preparatów, pozwoli wam przeżyć” ….. S. ...ny …. NWO-wskie Psy! Nawet teraz, kiedy umarli wszyscy, którzy dali sobie wstrzyknąć to świństwo, namawiają do stosownych preparatów! Starałem się zebrać myśli i zastanowić co mam robić dalej. Wiedziałem, że długo nie mogę się ukrywać w starej opuszczonej fabryce. Kryjówka w przestrzeni pomiędzy stropem, a dachem była dobrze zamaskowana, ale Patrole pojawiały się coraz częściej, do tego kończyło się jedzenie. Było tym bardziej niebezpiecznie, że coraz trudniej było uspokoić Dzieci, które nie potrafiły zrozumieć Apokalipsy której byliśmy świadkami. Musiałem działać….. Wszędzie stały porzucone auta, przy wielu gnili ich Właściciele ściskając w martwych rękach kluczyki, próbując szukać ratunku na chwilę przed swym końcem…. Umierali straszną śmiercią, tam gdzie dopadło ich promieniowanie aktywujące sekwencję DNA zaszytą w szczepionkach. Krwotoki wewnętrzne i zewnętrzne połączone z autodestrukcją organizmu na poziomie komórkowym, przy zachowaniu prawie do końca pełnej świadomości, powodowały dosłownie eksplozję organizmu. Ale wyruszenie autem po drogach, było podpisaniem wyroku śmierci na siebie i całą rodzinę! Kamery i monitoringi działały bez zarzutu, a rogatki były silnie obstawione NWO-wskimi Psami. Byli bezwzględni, wyzuci z jakiegokolwiek człowieczeństwa. Teraz wiedziałem, że ich szprycowali nie szczepionkami a innym modyfikującym DNA preparatem, powodującym całkowite odhumanizowanie.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dziennik Apokalipsy 2022!

Napisał(a): BTWSelena -

BezNicka
BTWSelena
Bardzo dobre i ciekawe...przesłucham to do końca...chociaż dla mnie i sądzę dla wielu jest jasne;
alarm bomowy dla jednego młodzieńca aby go ukarał Baćko--to grubymi nićmi szyte ...Kurczę chyba rzeczywiście banksterscy politycy myślą,że wszyscy ludzie to ciemnogród?
...
I jakże pasują słowa Michalkiewicza - polityczne gangi rządzące Polską. Moim skromnym zdaniem, zarządzające za pomocą czegoś , co wmawia się Polakom, jest prawem.
[/cytat]
W sprawie tych zapodanych linków...owszem.."Reszta to bajka dla mediotów, że chodziło w tym wszystkim o jakiegoś blogera.Autor ma rację. Aresztowali go, żeby przykryć źródło "cynku" demaskującego przygotowanie znacznie grubszej prowokacji.
Prowokacja wokół elektrowni atomowej nie udała się i dlatego jej animatorzy tak wściekle wyją."
Jakby kolejna próba "wyłączenia prądu", tak jak w przypadku Turowa i Bełchatowa?
Ciekawe dywagacje na SN ,jako przykład unicestwienie porwanego samolotu Boeing 757 na polach miejscowości Shanksville (Pensylwania) w dniu 11.09.2001 r. (lot 93 ). Dlatego zawsze taki "podejrzany" samolot dostaje asystę lotnictwa wojskowego.Sprawa z Shansville została przysłonięta "hagadą" o tym, że to pasażerowie zaatakowali porywaczy i samolot się rozbił.
Elektrownie atomowe maja system automatyczny ,gdyby jakiś kami-kadze próbował sobie przelecieć nad-wówczas z automatu zostaje zestrzelony....Coś im ten "cynk" spalił na panewce,stąd przykrywka tego młodzika...jako główny cel.....

Napisał(a): BTWSelena -

BezNicka Złe rządy są przyczyną pełnego Piekła. Mając taką wiosnę, ludzie kiedyś mówili, Bóg się od Nas odwrócił! Taka pogoda wykończyła Dziadka, a ja jestem drugi w kolejce! i tutaj seria przekleństw !!!!!! I już wiadomo czemu piekło jest pełne!
Kto rano wstaje, ten PĘDZI ..... z psami też, pędzi . Na podwórko
No bój się pana Boga...o 4:48 z rana ?...toż to świt..słabe zaworki psinki mają,że o tej porze z pierzynki wstają...

Reklama

Napisał(a): BezNicka -

Złota moneta, Kwit zamiast złota, plastikowa karta, zapis cyfrowy, I puszczę wodze fantazji, wszyty w (_!_) ... nieeee, nie espral ...chip z terminem ważności tak zwanych pieniędzy w postaci zapisu cyfrowego.... Nie schowasz, nie odłożysz dla córki na wesele, nie nazbierasz, nie zakopiesz..... Czy to opis zmartwienia? Nie! To opis upadku pieniądza. A za rogiem co się czai? Co po chipie w (_!_) ? Jaka dalej będzie ,,ewolucja,, tak zwanego pieniądza? BAT! NIEWOLNIKU, bat na twój łeb!

Napisał(a): BezNicka -

BTWSelena
Bardzo dobre i ciekawe...przesłucham to do końca...chociaż dla mnie i sądzę dla wielu jest jasne;
alarm bomowy dla jednego młodzieńca aby go ukarał Baćko--to grubymi nićmi szyte ...Kurczę chyba rzeczywiście banksterscy politycy myślą,że wszyscy ludzie to ciemnogród?[/cytat]...
I jakże pasują słowa Michalkiewicza - polityczne gangi rządzące Polską. Moim skromnym zdaniem, zarządzające za pomocą czegoś , co wmawia się Polakom, jest prawem.

Reklama