14
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń716
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
14 ppt ?

Dziewczyny, co Wy w nim widzicie? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dziewczyny, co Wy w nim widzicie?

Napisał(a): Gość -

Ronaldo…na jego widok dziewczyny piszczą i są rozemocjonowane, często tylko przez niego oglądają mecz. A ona m 2 lewe nogi, wczoraj zawalił chyba każdą akcję, ale fryzurkę zmienić zdążył owczywiści. Wygląda jak gej, te jego obcisłe koszulki, czapeczki i okularki (nie żeby było coś złego w byciu gejem, ale on twierdzi ze jest hetero) do tego cofnięta broda i zanik podbródka… feeeeeeeeee..xD) Typowy goguś, bardziej nędzny aktorzyna niż piłkarz. Otrząśnijcie się!
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Dziewczyny, co Wy w nim widzicie?

Napisał(a): gość -

Te dziewczyny które na widok Ronaldo piszczą i robi im się mokro w m....ach, to są lalunie które mają pstro w głowach. Widzą w nim kasę, życie w luksusach, itp. Ronaldo nie jest ani przystojny, ani za bardzo inteligentny. Głupiutkie małolaty i dorosłe idiotki tylko podniecają się na widok Ronaldo.

Lubie Ronaldo, właściwie chyba powinnam powiedzieć, że go lubiłam, ale po tym jak po pierwsze spieprzył karne w Realu Madryt w meczu półfinałowym i wczoraj zawalił na całej lini w drużynie portugalskiej, to traci systematycznie w moich ocenach. I tylko dlatego go jeszcze troche lubie, że gra w Realu, a to moja ulubiona drużyna od lat. I zgadzam się z opinią, że te dziewczyny, które za nim szaleją to puste lalunie i nastolatki, które nie wiedzą co to spalony, Nie mogę powiedzieć, że jest totalnie beznadziejny w piłkę, ale coraz bardziej zaczynają mi grać na nerwach, te jego kozackie pokazówki na murawie i nie tylko.

Reklama

Ronaldo to zwyczajna dupa wołowa, wymuskany jak francuski pudel. Dziwię się, że może grać w piłkę przecież to męski sport, tu się ubrudzi spoci itd. A po za tym jest strasznie zadufany w sobie. Pamiętam jego występ w meczu z Polską w 2008 roku, gdzie symulował na potęgę a jak widział, że to nie pomaga to odstawiał jakieś łzawe cyrki. Od tamtej pory go nie lubię, wcześniej był mi obojętny. Też nie rozumiem tego zachwytu nim, po za ładną buźką (na pewno nie przystojną) nic sobą nie reprezentuje, słychać to w wywiadach

jako facet jest nijaki, czasem naprwde dobrze wygląda a czasem bardzo lalusiowato, ale czego by o jego wyglądzie nie napisać to jako piłkarz jest naprawde dobry,
czy piszczymy? niekture idiiotki tak ale naprawde jest wielu ładniejszych piłkarzy. a jego charakteru nikt z nas nie zna, nie macie prawa twierdzić, że jest zadufany w sobie, nie inteligentny itd.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ja zdecydowanie wolę Messiego. Chociaż jest świetnym piłkarzem nie lubi jak mu ktoś przyczepia etykietę. A Ronaldo wprost mówi że jest najlepszy. Messi jest skromny. Tym się różnią ci dwaj piłkarze. Dziewczyny zawsze będą się podniecac i piszczec na jego widok. Tak samo jak niektóre widzą jakąs gwiazdę muzyki czy aktora.. Ktoś mi mówi widziałeś widziałeś to ten z tego i tego filmu szedł. Spotkałam go naprawdę. Po co ten zachwyt. To są normalni ludzie jak my tylko że występują w telewizji.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dziewczyny, co Wy w nim widzicie?