Odpowiadasz na:
Dziewczyny wolicie tanie ciuchy czy droższe i lepsze gatunkowo ?

~ana
Temat dodał(a):
~ana -
Jakie ciuchy preferujecie ? Tanie czy droższe i lepsze gatunkowo ?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Dziewczyny wolicie tanie ciuchy czy droższe i lepsze gatunkowo ?

Napisał(a): nadiiia -

Wypisz kolory w których Ci dobrze/które lubisz i które będą ze sobą współgrać, na początek 3 do 5, one będą Twoją bazą. Ja określiłam swój typ kolorystyczny z pomocą bloga ubierajsieklasycznie i u mnie się sprawdziło ale niekoniecznie to musi być u Ciebie decydujące kryterium.
Zrób listę rzeczy, które stworzą Twoją spójną szafę. Ja wypisałam listę z podziałem na konkretne części garderoby czyli np. 1. Spodnie: dżinsy błękitne, granatowe, cygaretki granat, pudrowy róż 2. Sweterki: camel, granat, pudrowy róż, taupe 3. Sukienki: itd uwzględniając oczywiście rzeczy, które mam już w szafie i które lubię nosić i ewentualne potrzeby zakupowe które w połączeniu stworzą moją wymarzoną spójną szafę. Tym sposobem masz gotową listę zakupów.
Jeśli brak Ci środków poświęć czas na zakupy w sh, oczywiście szukaj i kupuj rzeczy których Ci brakuje i w konkretnych kolorach, ewentualnie oszczędź trochę kasy, której pewnie i tak wydajesz sporo na stertę tanich ciuchów i wtedy ruszaj na świadome zakupy, a w międzyczasie wynoś stare ciuchy, ostatecznie to nie jest jakiś koniec świata
Dobrych jakości ubrań oraz butów polecam szukac w Greenpoint:https://green(...)-klapki Maja sporo sklepów stacjonarnych, ale niezłe wyprzedaże są obecnie w ich sklepie online.

Napisał(a): ~hanula -

zdecydowanie droższe i lepsze gatunkowo. W koncu po co kupowac cos co zalozysz na siebie dwa razy a potem nadaje się do kosza? mozna tez zawsze polaczyc te dwie rzeczy i kupowac przecenione markowe. Wtedy jest pewnosc, ze sa porzadne, ale tez nie za drogie ;) ja sie tak zaopatruje przez www.schaffashoes.pl

Reklama

Napisał(a): tereskac1 -

Ja staram się jeśli o kasę kupić tak pomiędzy, żeby nie było ani za drogie ani za takie w sam raz.
Ważne by było dobre gatunkowo, jak np. te ostatnie spodnie które sobie kupiłam w cross jeans.
Spodnie Melisa granatowe z przetarciami :)https://www.t(...)ue.html

Napisał(a): ~majka1000 -

To zależy od tego co mi jest akurat potrzebne, ile mam kasy w portfelu i o jaki ciuch chodzi.
Czasem lepiej wydać więcej i długo go móc nosić - nie rozlatuje się po jednym sezonie, czy paru praniach. Niż parę prań i -auć- poszło na szwach lub zafarbowało.

Ja osobiście kupuję online przeważają platformy typu ceneo.pl czy allegro.pl, czasem zaszaleję na https://domodi.pl/ ale to jak są szczególne warunki hihi.

Ostatnio kupiłam takie spodnie jak: Anya slim z Crossjeansu, mają wysoki stan, wąską nogawkę.
Do tego ładną torebkę w typie Listonoszki firmy David Jones. Kolor czarny.

Reklama