58
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi32
  • Ocen na +2
58 ppt ?

dziewczyny ze wschodu (33)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

dziewczyny ze wschodu

Napisał(a): ~sławek -

Chciałem zapytać, jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o dziewczyny ze wschodu. Słyszałem, że takie Ukrainki czy Rosjanki to świetne kandydatki na troskliwe i dobre małżonki. Ale czy faktycznie żona z Ukrainy to taki dobry pomysł. Pytam, bo u mnie w pracy spotykam ładne Ukrainki i nie jestem pewien, czy próbować podryw. Czy bariera pochodzenia będzie trudna do pokonania? Podpowiedzcie, czy warto pakować się w stały związek z dziewczyną ze wschodu? Sensowne rady mile widziane!

Reklama

Reklama

Re: dziewczyny ze wschodu

Napisał(a): ~Edie -

NA wstępie napiszę, że jestem facetem żonatym i po 50 i niczego, a raczej nikogo nie poszukuję. Pracuję między młodymi dziewczynami (Polkami), ale też mam możliwość kontaktu i obserwowania Ukrainek. Powiem to tak jak powiedziałem swoim dziewczynom "Nie grymaście za długo i jak macie chłopaka to go pilnujcie i dbajcie o niego, bo wyrosła wam bardzo mocna konkurencja". Dlaczego tak mówię znam kobiety ze wschodu z dawnych lat, no cóż nie posiadały specjalnych argumentów do zainteresowania nimi, a obecne dziewczyny są często młode, wykształcone i ładne. Potrafią (pewnie dzięki kosmetykom, do których mają tu dostęp) tak o siebie zadbać, że wizualnie nie różnią się od Polek i rzecz chyba najważniejsza nie są takie wyemancypowane jak Polki, często Polscy chłopacy po prostu Polek się boją. A Ukrainki są zupełnie inne, mało tego one nie traktują Polski jako etap przejściowy, często chcą tu zostać i ułożyć sobie życie. Więc kolego jeżeli nie przeszkadza ci ich wschodnia wymowa, to naprawdę nie musisz się zastanawiać, jeżeli ci się jakaś podoba to startuj. Oczywiście tak jak wśród Polek i innych nacji, tak i wśród Ukrainek mogą być zołzy, no cóż życie.

Napisał(a): Viper1964 -

Liliana Z pięknej miski się nie najesz, to raz, a dwa, nie wiem jak innych..ale mnie strasznie drażni te Ich zaciąganie..na dłuższą metę..zwyczajnie nie da się słuchać. Ale kto co lubi.
Jak sadzisz co pisza na forach cudzoziemki i cudzoziemcy p jezyku Polskim???Da się sluchac??? No i kto to lubi???.Jeśli zas chodzi o miske to mylisz się.Zalezne jest co jesz z miski:):):)Ja jem z taleza z miski je mój pies:):):)Jeśli miska jest piekna to gdy z niej jesz nawet byle co jest fajne:):):)Piszesz jak bys była zazdrosna:):):)No coz kobieta to kobieta:):):):):):):)

Reklama

Moja kobieta jest Ukrainka.Zyje z nia już ponad dwadzieścia lat mamy dwoje dzieci.Mieszkamy tu ale za kilka miesięcy wyjezdzamy na Ukraine.Za 4000 baksow kupiliśmy dom za który w Polsce zapłacilibyśmy 16 000, dom w przepieknym miejscu w Ukrainskich Bieszczadach.Dzieciaki sa już dorosle a my chcemy być wolni.Kobiety z Ukrainy sa inne niż Polki.Sa uczciwsze wierniejsze bardziej praktyczne realistki.Ale zanim podejmiesz decyzje poznaj ja bo i tam sa takie i owakie.Niektore sa gotowe wychodzić za maz tylko z powodow praktycznych:):):)Tam jest paskudna bieda:):):)

Napisał(a): Liliana -

Viper1964
Liliana Z pięknej miski się nie najesz, to raz, a dwa, nie wiem jak innych..ale mnie strasznie drażni te Ich zaciąganie..na dłuższą metę..zwyczajnie nie da się słuchać. Ale kto co lubi.
Jak sadzisz co pisza na forach cudzoziemki i cudzoziemcy p jezyku Polskim???Da się sluchac??? No i kto to lubi???.Jeśli zas chodzi o miske to mylisz się.Zalezne jest co jesz z miski:):):)Ja jem z taleza z miski je mój pies:):):)Jeśli miska jest piekna to gdy z niej jesz nawet byle co jest fajne:):):)Piszesz jak bys była zazdrosna:):):)No coz kobieta to kobieta:):):):):):):)
Nie rozumiesz prostego przekazu..to już lepiej nic nie pisz ok ?

Napisał(a): krondo -

Ukrainki i tym podobne nacje to dobry wybór dla biedniejszych, mniej zaradnych mężczyzn, którzy nie umieją sprostać wymaganiom Polek czy kobiet z zachodu. To tak jak Amerykanie szukają Polek na portalach, bo z ich kraju maja za duze wymagania. Nie widzę nic w tym złego.

Liliana
Viper1964
Nie rozumiesz prostego przekazu..to już lepiej nic nie pisz ok ?
Jak nie chodzi o miske psia ani o???To to nienawiść do innej nacji niż twoja???Co ty ruska???

krondo Ukrainki i tym podobne nacje to dobry wybór dla biedniejszych, mniej zaradnych mężczyzn, którzy nie umieją sprostać wymaganiom Polek czy kobiet z zachodu. To tak jak Amerykanie szukają Polek na portalach, bo z ich kraju maja za duze wymagania. Nie widzę nic w tym złego.
Gdybys był tak wysoki jak glupi to miał bys glowe w chmurach.Mala Tajka od dziecka jest uczona ze maz to jest pan i wladca i ze zawsze wszędzie ma być posluszna.Ty umiesz sprostać wymaganiom zepsutym.Wiec nie bij kobiety co ci się z listonoszem dyma i wymaga abys pelzal przed nia jak robak.Pelzaj i milcz i idz na ten swój zachod a niechybnie poczujesz jak gwałci cie jakiś Islamski wszystkojebca a wtedy zrozumiesz co znaczy czlowieczenstwo:):):)

Napisał(a): krondo -

Viper1964
krondo Ukrainki i tym podobne nacje to dobry wybór dla biedniejszych, mniej zaradnych mężczyzn, którzy nie umieją sprostać wymaganiom Polek czy kobiet z zachodu. To tak jak Amerykanie szukają Polek na portalach, bo z ich kraju maja za duze wymagania. Nie widzę nic w tym złego.
Gdybys był tak wysoki jak glupi to miał bys glowe w chmurach.Mala Tajka od dziecka jest uczona ze maz to jest pan i wladca i ze zawsze wszędzie ma być posluszna.Ty umiesz sprostać wymaganiom zepsutym.Wiec nie bij kobiety co ci się z listonoszem dyma i wymaga abys pelzal przed nia jak robak.Pelzaj i milcz i idz na ten swój zachod a niechybnie poczujesz jak gwałci cie jakiś Islamski wszystkojebca a wtedy zrozumiesz co znaczy czlowieczenstwo:):):)
Ale to jest prawda. U Polaka prostego, bez wykształcenia Ukrainka ma szanse. Taki na Polkę nie ma szans i tyle. Co tu filozofować.

Napisał(a): Srakastyczny -

Mieszkam zagranicą. Niestety Polki mają straszne mniemanie o sobie i na dodatek lubią się puszczać. Nie wszystkie oczywiście ale jest sporo takich co mają w głowie poważne braki. Nie wiem jak jest w Polsce bo nie ma mnie już 12 lat ale myślę że Polki w naszym kraju są bardziej ułożone jak zagranicą. Choćby dlatego że patrzy na ich poczynania rodzina i znajomi a zagranicą hulaj duszo piekła nie ma. Z racji że mieszkam zagranicą mam możliwość poznania ludzi z wielu krajów. Gruzinki są bardzo fajne ;)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ukrainskie dziewczyny w lozku
Do góry strony: dziewczyny ze wschodu