185
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi47
  • Ocen na +31
185 ppt ?

Dziewictwo aż do ślubu? Przecież to niemożliwe! (48)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Dziewictwo aż do ślubu? Przecież to niemożliwe!

Napisał(a): Gość -

Moim problemem jest seks w związku, a raczej jego totalny brak. Mam 24 lata, związek z moim partnerem tworzymy od 2 klasy liceum, planujemy wspólną przyszłość, ślub, dzieci itd. Kiedyś obiecaliśmy sobie, że z seksem zaczekamy, aż do ślubu - ja jednak nie chce już dłużej czekać. Nie wiem kiedy dojdzie do ślubu, gdyż są to plany odległe a ja wiem, że go kocham i z wzajemnością. Nie potrafię przekonać swojego chłopaka do tej decyzji. Przecież nie jesteśmy już dziećmi, staram się ukrywać fakt, że pierwszy raz jeszcze przede mną. Serio, nie wiem jaka byłaby reakcja otoczenia. Boje się głupich tekstów, docinków i żartów - do niczego nie jest mi to potrzebne. Nie wiem jak wytłumaczyć chłopakowi, że już czas na tę decyzję....
INTERIA.PL

Re: Dziewictwo aż do ślubu? Przecież to niemożliwe!

Napisał(a): francuz82 -

a po co mu to tłumaczyc...
powiedz ze chcesz to zrobić bo czujesz tak jak czujesz...
pokaz mu ze jestes atrakcyjna dla innych...
niech poczuje ze czas nie działa na jego korzyść...
rzuć pare aluzji na temat seksu...
i moze go cos ruszy...
jak poczuje ze moze ci stracić...

Napisał(a): gość -

Ty przynajmniej kogoś masz, jesteś kochana, kochasz kogoś, masz z kim dzielić czas, radości i problemy. Ja choć jestem z twarzy bardzo ładna, super włosy i niebiesko-zielone oczy, naprawdę ludzie oglądają się za mną, to mimo swoich 24 lat, pięciu lat studiów, nikogo to tej pory nie spotkałam, nikt się do mnie nie odezwał i nie zainteresował, więc to chyba ja mam gorzej bo nigdy się nie całowałam i też jestem dziewicą, i żeby nie było nie jestem dewotką, ale trzeźwo myślę o życiu i jak kogoś spotkam wartościowego i będę go kochała to i bez ślubu można się kochać, nie ma patrzeć co na zabobon czy wiarę bo życie masz jedno, kto wie jak będzie potem? korzystaj, a ostatnia sprawa to taka że miłość miłością, ale udany związek to też taki w którym parze układa się w łóżku bo jak nie to są problemy, kłótnie i niedopowiedzenia, tak więc sam ślub i czekanie do niego z miłością to nie wszystko bo jak sama wiesz sfera intymna, fizyczna bierze górę.

gość Ty przynajmniej kogoś masz, jesteś kochana, kochasz kogoś, masz z kim dzielić czas, radości i problemy. Ja choć jestem z twarzy bardzo ładna, super włosy i niebiesko-zielone oczy, naprawdę ludzie oglądają się za mną, to mimo swoich 24 lat, pięciu lat studiów, nikogo to tej pory nie spotkałam, nikt się do mnie nie odezwał i nie zainteresował, więc to chyba ja mam gorzej bo nigdy się nie całowałam i też jestem dziewicą, i żeby nie było nie jestem dewotką, ale trzeźwo myślę o życiu i jak kogoś spotkam wartościowego i będę go kochała to i bez ślubu można się kochać, nie ma patrzeć co na zabobon czy wiarę bo życie masz jedno, kto wie jak będzie potem? korzystaj, a ostatnia sprawa to taka że miłość miłością, ale udany związek to też taki w którym parze układa się w łóżku bo jak nie to są problemy, kłótnie i niedopowiedzenia, tak więc sam ślub i czekanie do niego z miłością to nie wszystko bo jak sama wiesz sfera intymna, fizyczna bierze górę.
gdzie są takie dziewczyny ? ja mam 25 lat i tez czekam, ale powoli wątpie czy to czekanie ma sens... zawsze marzylem by to zona dziewica byla moją pierwszą, to przeciez ma byc kobieta mojego zycia ;)

To trochę dziwne, że gość się nie chce kochać. Żeby potem nie było, że jest pedałem, zastanów się nad nim, weźmiecie ślub i co? Jemu nagle zmieni się temperament, za parę lat będziesz pisała taki list, że jesteś ileś tam lat po ślubie a twój mąż bzyka się z tobą raz na miesiąc. Szkoda czasu. Seks jest zajefajny jeśli jest się kochanym i kocha się szczerze. Marnujecie swoje najlepsze lata. Po za tym po ślubie będziecie musieli się zgrać, dotrzeć, wielu rzeczy nauczyć w seksie. Kiedy chcesz czerpać przyjemność z sexu. Dopiero przed 30-tką. Nie rozumiem ludzi, którzy z tym zwlekają skoro się kochają. Sex jest dopełnieniem miłości. Wasz związek nie jest pełny. No ale tak na koniec to martwiłabym się o twojego chłopaka to nie jest normalne, że facet w jego wieku nie chce sexu, coś jest na rzeczy.

niby to jest takie piekne poczekac z tym do ślubu ale niestety kompletnie nie praktyczne.nie chodzi o to zeby z seksu robic sport ale jesli facet jest sprawdzony tyle lat i wiecie ze sie kochacie to łóżko powinno być elementem waszego życia.

poza tym nie wiem dlaczego zwlekac ze ślubem? to już odpowiedni wiek a jak masz kogoś tyle lat to powinniście od 2 lat najmniej to planować.

jak nie ma kasy to niech bedzie skromnie dla najblizszej rodziny.ja zrobiłam slub za 6000 zł kilka lat temu i dało się. a sukienke mialam śliczną!
jesli nie jestes go pewna tyle lat to juz raczej to nie nastąpi i trzeba się rozstać.

wracając do tematu:czesto się okazuje że facet z takim obnizonym libido(tyle lat i go nie korci)nie zmienia się wraz z papierkiem i seks będziecie mieli raz na pół roku - czego nie zazdroszczę.

potrzeba wiec wam szczera rozmowa o priorytetach.

Na co czekacie? Bierzcie ślub!! Ja czekałam dwa lata w narzeczeństwie i dziewictwie, a trzeba było juz po roku. Tworzymy chyba szczęśliwą parę, dzieciaki są. A facetowi nigdy do ślubu się nie spieszy:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Dziewictwo aż do ślubu? Przecież to niemożliwe!