19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń95
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +30
19 ppt ?

DZIŚ 29 DZIEŃ PROTESTU W SEJMIE – nie poddajcie się (dziękuje za to czego dotychczas dokonaliście) (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

DZIŚ 29 DZIEŃ PROTESTU W SEJMIE – nie poddajcie się (dziękuje za to czego dotychczas dokonaliście)

Napisał(a): ~matka54 -

To dzięki Waszemu protestowi została podwyższona renta socjalna do najniższej emerytury. Trzeba jeszcze tę drugą sprawę załatwić. PiSowski Rząd chce Nas przetrzymać (piszę Nas chociaż fizycznie nie mogę być z Wami). Ale nie wiedzą z kim mają do czynienia. Przez lata (Ja ponad 30 lat) jesteśmy zahartowani i żadne uciążliwości nie są Nam straszne. Protest trwa już 29 dni (od 18 kwietnia) ale choćby miał trwać 290 i dłużej nie poddamy się. Ja matka ponad 30 letniego syna z głębokim upośledzeniem jestem Wam wdzięczna za nagłośnienie Naszego problemu. „MILCZENIE OWIEC SIĘ SKOŃCZYŁO”. Nie ustąpimy dokąd nie otrzymamy żądanych 500 zł/mc w żywej gotówce.
INTERIA.PL

Re: DZIŚ 29 DZIEŃ PROTESTU W SEJMIE – nie poddajcie się (dziękuje za to czego dotychczas dokonaliście)

Napisał(a): ~gość -

Podejrzewam, że macie zapewnione dożywocie w gmachu sejmu. Rząd nie powinien się uginać bo wasze rozczenia z dnia na dzień są coraz większe. My obywatele żądamy aby ani na krok już nie ustępować bo wystarczająco już "wyrwały" z naszych podatków!!!!

Re: DZIŚ 29 DZIEŃ PROTESTU W SEJMIE – nie poddajcie się (dziękuje za to czego dotychczas dokonaliście)

Napisał(a): pintapalec -

A wystarczyło by odstawić tylko tych wypasionych krwiopijców i zboków.A pieniędzy było by nie tylko na niepełnosprawnych...

Napisał(a): WednesdayTEN -

~gość (...) My obywatele żądamy aby ani na krok już nie ustępować bo wystarczająco już "wyrwały" z naszych podatków!!!!
"Wy obywatele"? Czyli kto? o_0

Czyżbyś był beneficjentem programu 500+ i obawiał się, że dla ciebie nie starczy? :>

WednesdayTEN
~gość (...) My obywatele żądamy aby ani na krok już nie ustępować bo wystarczająco już "wyrwały" z naszych podatków!!!!

Czyżbyś był beneficjentem programu 500+ i obawiał się, że dla ciebie nie starczy? :>
A co ciebie obchodzi kim ja jestem? Jestem wyrazicielem w/w zdania, wolno mi mieć swoje zdanie i nikomu nic do tego:P

Napisał(a): ireneo -

~gość Podejrzewam, że macie zapewnione dożywocie w gmachu sejmu. Rząd nie powinien się uginać bo wasze rozczenia z dnia na dzień są coraz większe. My obywatele żądamy aby ani na krok już nie ustępować bo wystarczająco już "wyrwały" z naszych podatków!!!!
Jako obywatel uważam, że niepotrzebnie minimalizują swoje prośby do dojnej drużyny.
Reżim bez miary doi nasze podatki, już dołożył nowe, podniósł daninę paliwową też nas dojąc gdyż zyska na większym wacie i akcyzie.

~gość
WednesdayTEN

A co ciebie obchodzi kim ja jestem? Jestem wyrazicielem w/w zdania, wolno mi mieć swoje zdanie i nikomu nic do tego:P
Wyrażaj zatem swoje zdanie w liczbie pojedynczej, a nie podszywasz się pod "obywateli". Czyżby inni, którzy mają odmienne zdanie od twojego, nie byli już obywatelami tego państwa? Albo może lepiej, nie są "prawdziwymi Polakami"? :>

WednesdayTEN
~gość
WednesdayTEN

Wyrażaj zatem swoje zdanie w liczbie pojedynczej, a nie podszywasz się pod "obywateli". Czyżby inni, którzy mają odmienne zdanie od twojego, nie byli już obywatelami tego państwa? Albo może lepiej, nie są "prawdziwymi Polakami"? :>
Piszę we własnym imieniu i sporego grona moich znajomych, którzy mają podobne zdanie, Zapewniam że większosć Polaków dobrze życzy Polsce i nie daje zgody na "rozwalanie" kraju. Prawdziwym Polakiem jest każdy, kto dobrze życzy Polsce, nie biega z donosami na Polskę do UE i nie cieszy się z każdej najmniejszej porażki rządu, który reprezentuje nasz kraj i jest wybrany demokratycznie:P

Napisał(a): ~gosc -

~gość Podejrzewam, że macie zapewnione dożywocie w gmachu sejmu. Rząd nie powinien się uginać bo wasze rozczenia z dnia na dzień są coraz większe. My obywatele żądamy aby ani na krok już nie ustępować bo wystarczająco już "wyrwały" z naszych podatków!!!!
Bardzo słusznie, teraz już mówią o jeszcze większej kasie, mieszkaniach, asystentach, kto ma to robić? Mają dzieci to do roboty, przez to min. wszystko drożeje , no skandal!!!

~gość Piszę we własnym imieniu i sporego grona moich znajomych, którzy mają podobne zdanie, Zapewniam że większosć Polaków dobrze życzy Polsce i nie daje zgody na "rozwalanie" kraju. Prawdziwym Polakiem jest każdy, kto dobrze życzy Polsce, nie biega z donosami na Polskę do UE i nie cieszy się z każdej najmniejszej porażki rządu, który reprezentuje nasz kraj i jest wybrany demokratycznie:P
Nie ważne jak duże grono znajomych masz, to nie upoważnia cię do pisania "my, obywatele". A tą frazą o bieganiu z donosami na Polskę (m.in.) to się spaliłeś jako sensowny adwersarz.

Napisał(a): taie -

~gość
WednesdayTEN

Gdybyś miał swoje zdanie to nie miał bym obiekcji - ale ty czytasz wytyczne z KC PZPPiS i boisz się że na wypłatę ci braknie .
Przecież wystarczy nie kraść (powiedz to towarzyszce Beacie i i jej kolesiom) a starczy i dla inwalidów i dla ciebie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: DZIŚ 29 DZIEŃ PROTESTU W SEJMIE – nie poddajcie się (dziękuje za to czego dotychczas dokonaliście)