41
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń352
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +52
41 ppt ?

ECHA ZJAZDU KC PIS (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

ECHA ZJAZDU KC PIS

Napisał(a): buc1 -

Prawdę mówiąc nie wiele się działo. Prezes Polski Jarosław
Kaczyński oznajmił nam, iż nadal będzie trwała ekspansja
członków PiS, na eksponowane stanowiska i dobrze płatne.
Rozliczenia i podsumowanie nieudolności rządu będą dopiero
jesienią. Wydaje się, że jeszcze zbyt mało zepsuli.
Przemówienie mało charyzmatyczne, jak na dyktatura, któremu
wszystkie marionetki PiS-u tańczą, jak im prezes zagra.
Gdyby dokonać analogii charyzmy wypowiedzi, to Fidelem
Castro, czy z Saddama Husejmem nie ma szans. Pewnie jakąś
Rolę odgrywa też miniaturowy głos, brak dobrej dykcji i ubogie
słownicto. Nadal jego wypowiedź dotyczyła chorobliwej nienawiści i fanatyzmu
do przeciwników politycznych z opozycji, a zwłaszcza z PO.
Jedno jest pewne PiS idzie po władzę i zero wniosków
z ostatnich błędów i skandali.

Z szacunkiem dla oponentów.
INTERIA.PL

Re: ECHA ZJAZDU KC PIS

Napisał(a): buc1 -

Dzięki za przeczytanie i bardzo retoryczną odpowiedź. Tak z Wami
wygląda dyskusja.

Z szacunkiem dla oponentów

Reklama

Napisał(a): ~Stanisław -

Wysłuchałem przemówienia Kaczyńskiego. Bardzo ciekawie mówił. Jarosław Kaczyński udowodnił, że jest mężem stanu, człowiekiem prawym, potrafiącym myśleć perspektywicznie, strategicznie. To o czym mówił napawa dużym optymizmem i pozwala myśleć o przyszłości Polski z wielką nadzieją na lepsze. Kaczyński jest politykiem, który trzeźwo patrzy na obecną sytuację w Polsce. Minął niespełna rok i już są efekty mądrej polityki PiSu. Wielu Polaków dostrzega zmiany i czeka na więcej.

Reklama

Napisał(a): dziekan -

buc1 Dzięki za przeczytanie i bardzo retoryczną odpowiedź. Tak z Wami
wygląda dyskusja.

Z szacunkiem dla oponentów
O jakiej dyskusji piszesz . Nie ma dyskusji gdy tematem są mity, a to jest głos pis. Na mitach budują swoje pomysły, historie i politykę .
Rozmowy można opierać na faktach , a nie na mitach.

Napisał(a): ~Basia81 -

Mnie to przemówienie Kaczyńskiego momentami nawet wzruszało. Nie wiedziałam, że polityk może tak pięknie mówić o swoim kraju. To coś co mnie zupełnie poruszyło. PiS chce na przykład odbudowywać zamki kazimierzowskie w Polsce. Będą nowe instytuty których zadaniem będzie dbać o kulturę polską, lekcje estetyki dla młodzieży, itp.

Reklama

Napisał(a): ~Basia81 -

~Basia81 Mnie to przemówienie Kaczyńskiego momentami nawet wzruszało. Nie wiedziałam, że polityk może tak pięknie mówić o swoim kraju. To coś co mnie zupełnie poruszyło. PiS chce na przykład odbudowywać zamki kazimierzowskie w Polsce. Będą nowe instytuty których zadaniem będzie dbać o kulturę polską, lekcje estetyki dla młodzieży, itp.
Jeszcze zapomniałam dodać. Kaczyński opowiadał jak czyta listy od ludzi w Polsce! Dostaje ich tysiące i stara się każdy list czytać wieczorami. Wyobrażacie sobie coś takiego? Mnie zamurowało jak to usłyszałam.

Napisał(a): Gość -

Blandare51 Na mnie najwieksze wrazenie zrobila wizja gospodarczego geniusza.... Polska nowym pępkiem lotnictwa swiatowego, logistyczny kolos... Robi wrazenie!

Zdjęcie
Może dlatego wymordowali konie w Janowie i karczują intensywnie puszczę?

Muszą mieć miejsca na lotniska.

Napisał(a): ~gizmo -

To było przemówienie miażdżące dla opozycji. Tak przemawia polityk, dla którego dobro Polski jest najważniejsze. Tak przemawia polityk z pasją, oddany całym sercem sprawie. Polecam wszystkim zobaczyć to przemówienie w oryginale!

Panie Kaczyński wielu Polaków jest bardzo mocno za Panem!!!

~dziad
zbigniew1933
Blandare51 Na mnie najwieksze wrazenie zrobila wizja gospodarczego geniusza.... Polska nowym pępkiem lotnictwa swiatowego, logistyczny kolos... Robi wrazenie!

Zdjęcie

Masz rację dziadu, ale tylko po części. Tam będą budować ośrodki odosobnienie dla takich komuchów jak ty.
Czyli słowa Kaczyńskiego to lipa?

Zamiast mocarstwem logistycznym będziemy jednym wielkim ośrodkiem odosobnienia nieszczęśniku?

Napisał(a): ~Urszula -

Zwróciliście uwagę na istotną różnicę zestawiając te dwa przemówienia Kaczyńskiego i Schetyny?

Kaczyński mówił o wizji, o reformach,o instytucjach, o zmianach w Polsce jakie PiS chce wprowadzić. Schetyna mówił nie o Polsce, a o PiSie. Politycy PO mają głęboko gdzieś sprawy Polski, liczy się tylko władza, układy i pieniądze. Dla mnie ta różnica jest znamienna.

Napisał(a): ~Urszula -

~gość
~gizmo To było przemówienie miażdżące dla opozycji. Tak przemawia polityk, dla którego dobro Polski jest najważniejsze. Tak przemawia polityk z pasją, oddany całym sercem sprawie. Polecam wszystkim zobaczyć to przemówienie w oryginale!

Panie Kaczyński wielu Polaków jest bardzo mocno za Panem!!!
Zdjęcie
Oboje o tym samym pomyśleliśmy :)
Pozdrawiam serdecznie

~pieprz
zbigniew1933
~dziad
zbigniew1933

Zdjęcie

Masz rację dziadu, ale tylko po części. Tam będą budować ośrodki odosobnienie dla takich komuchów jak ty.

Zamiast mocarstwem logistycznym będziemy jednym wielkim ośrodkiem odosobnienia nieszczęśniku?
Pewnie że lipa, prawdziwy naczelnik państwa powinien wyeksportować was do Syrii!
Prawdziwy naczelnik powiadasz?

Ten jest fałszywym posłem?

~pieprz
zbigniew1933
~pieprz
zbigniew1933
~dziad
zbigniew1933

Zdjęcie

Pewnie że lipa, prawdziwy naczelnik państwa powinien wyeksportować was do Syrii!
Prawdziwy naczelnik powiadasz?

Ten jest fałszywym posłem?
Taaa, wasi ulubieńcy już czekają na was!

Zdjęcie
On miał prezentację na zjeździe KC PiS?
« Wróć do tematów
Do góry strony: ECHA ZJAZDU KC PIS