106
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +0
106 ppt ?

Egzotyczne i skuteczne rady na cellulit :) (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Egzotyczne i skuteczne rady na cellulit :)

Napisał(a): Gość -

Jestem szczupła, od lat regularnie uprawiam sporty (fitness i jogging), jem umiarkowanie, a jednak nie mogłam się do końca pozbyć cellulitu z tyłu ud. Stosowałam najróżniejsze, również te naprawdę drogie kosmetyki i masaże i - nic, żadnych efektów. Strata pieniędzy po prostu. Zauważyłam, że cellulit wygląda tak samo, gdy się go masuje zwykłym balsamem nawilżającym, jak i drogim specjalistycznym kremem.
Wróciłam niedawno z egzotycznych wakacji i...cellulit zniknął. Na tychże wakacjach obserwowałam egzotyczną koleżankę, która jest średnio wysportowana, ale szczupła i cellulitu wcale nie ma. Co ona je i co robi ? Moje śniadanie: pieczywo, wędliny, kawa. Jej sniadanie: chude mleko, wielki talerz owoców, świeżo wyciśnięty sok, surówka i kawałek chudego sera. Na obiad: wielki talerz surówek, owoce morza, kawałek grillowanej wołowiny lub ryba, żadnego makaronu, ryżu, ziemniaków itp. Deser - znowu owoce. Kolacja: wielki talerz surówek, kawałek chudego mięsa. W przerwach między posiłkami - znowu owoce i wielkie ilości wody mineralnej. Nie widziałam jej ani razu z pieczywem, makaronem, nie je wieprzowiny, wędlin, słodyczy, unika soli. Nie mieściło mi się w głowie, że tak się da - bez chleba, dodatków do mięsa. Do tego dziewczyna je wolno i niedużo, woli zjeść mniej niż do syta. Poza tym codziennie po kapieli robi sobie masaż drenujacy dłońmi od kostek do bioder, używając do tego zwykłej oliwki. Ćwiczy aerobik w wodzie i rozciąganie, czyli stretching.
Postanowiłam w miarę możliwości ponaśladować koleżankę, do tego codziennie pływałam. Wracam po 2 tygodniach i co? Cellulitu nie ma! Po prostu nie ma!
Myślę, że to nasza środkowoeuropejska dieta jest główną przyczyną cellulitu. Jemy za dużo węglowodanów: pieczywa, makaronu, ciast, za dużo tłustego mięsa i sosów, a o wiele za mało warzyw i owoców. Poza tym jemy na zapas, za dużo, gdy przecież głód można potem uspokoić owocami i doczekać do następnego posiłku.
Zobaczymy, jak mi się uda wdrożyć egzotyczne nawyki w mój jadłospis i czy tak się w ogóle uda jeść na dłuższą metę w Europie. U nas większość owoców jest z importu, nie mamy takiego wyboru ani takiej jakości warzyw.
A Wy co myślicie lepiej wydać pieniądze na krem antycellulitowy czy na kosz warzyw i owoców?
INTERIA.PL

Re: Egzotyczne i skuteczne rady na cellulit :)

Napisał(a): gość -

Witam!:)
ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!! RAJSTOPY, POŃCZOCHY, STOPKI, SKARPETKI.....ITP. :) DAMSKIE, MĘSKI ORAZ DZIECIĘCE RAJSTOPKI:) DOBRE GATUNKOWO, NOWE!! Firmy VENEZIANA

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ LUB NA ALLEGRO:)

comfortandbeauty.istore.pl/pl/
allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=33595511

Reklama

Co mogę dodać, wcale nie należę aktualnie do osób szczupłych, mało tego nie jadam regularnie bo nie mam takiej możliwości, sporadycznie ćwiczę (fazowo:), i co? Celulitu kompletnie nie posiadam! Mam jędrne zbite ciało.
Z moich obserwacji wynika, że należy pić duuuużo wody. Ja to robię od X lat (co najmniej od 20), woda i tylko woda dziewczyny!!!

Masz nadwagę? Nie możesz schudnąć? zaczniesz głodówkę ? Brak Ci motywacji? Ten problem mają wszyscy! Ale już nie ja. Pozbyłam się nadwagi raz na zawsze-12kg w 4 miesiący. Bez głodowania, bez cellulitu i energią na cały dzień. Jak ? Wejdź i się dowiedz (idealnafigura.com/gberes). Zadbaj o swoje zdrowie już dziś.

Reklama

Reklama

na śniadanie gotowana kasza gryczana.
na obiad chude mięsko lub ryba bez ziemniaków do tego bukiet warzyw surowych lub gotowanych np. zimą. na kolację zapiekanka na bazie warzyw.
a latem można poszaleć z owocami. w mojej diecie nie ma mleka, nabiału żeby się nie przeziębiać, nie ma glutenu, nie ma cukru rafin., nie ma chemii w jedzeniu albo znaczne ograniczanie bo wiadomo jak - jest można to osiągnąć poprzez własne gotowanie nie kupujemy na mieście gotowców lub półproduktów.

Napisał(a): Gość -

Wiadomo, im zimniej na dworze, tym większa ochota na coś słodkiego albo tłustego, więc samymi owocami nie da się u nas żyć... Postanowiłam jednak nie kupować żadnych słodyczy, ciast, czipsów, ciatek itp. żeby nie mieć w domu pokusy - i to działa Jeśli mam gości i muszę coś słodkiego kupić, to stawiam obok słodyczy wielki talerz owoców- oni jedzą słodycze a ja owoce. Na odchodne proszę gości, żeby zabrali we sobą słodycze, bo ja" nie lubię ;) " a jeśli nie chcą nic wziąć, to zaraz po ich wyjściu konsekwentnie wyrzucam.
Zaczęłam jeść więcej kasz i warzyw, codzienie się masuję i póki co skóra wygląda bdb. Zobaczymy jak wytrzymam zimę ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Egzotyczne i skuteczne rady na cellulit :)