106
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +0
106 ppt ?

Egzotyczne i skuteczne rady na cellulit :) (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Egzotyczne i skuteczne rady na cellulit :)

Napisał(a): gość -

a ja polecam lipomassage w centrum Wellderm w Warszawie. dieta mi nie pomagała, ćwiczenia też nie i już się w sumie poddałam. ale potem podliczyłam, ile kasy wydałam na to wszystko i stwierdziłam, że spróbuję z lipomassage - to nie taki duży wydatek w porównaniu do tego, co zainwestowałam w kremy, które wcale mi nie pomogły :)
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Moim zdaniem bardzo pomaga masaż limfatyczny podejrzany u mojej egzotycznej koleżanki. Wcześniej masowałam się codziennie tylko rękawicą pod prysznicem, a od wakacji dodałam do tego jeszcze masaż oburącz od kostek do bioder, jakieś 20 długich, starannych pociągnięć na jedną nogę. Poza tym jest to fajny sposób na wmasowanie balsamu do ciała.
Jeśli chodzi o dietę, to przestałam po wakacjach jeść wędliny i produkty przetworzone, zamiast tego mam w lodówce jajka, twarożek, chudy biały ser, mleko i łososia. Do tego surówki, chude mięso lub ryba bez sosu i zawsze owoce na przekąskę. I oczywiście sport przynajmniej 2 godziny w tygodniu. Figura i skóra trzymają na razie poziom z wakacji :)

Reklama

Reklama

Ja już się poddałam, bo szczerze mówiąc jak ćwiczy się dużo, dobrze odżywia,a do tego wydaje kupę kasy na kosmetyki, a efekty nikłe, to ręce opadają. Na szczęście znajoma poleciła mi zabiegi na cellulit w Q Institute w Warszawie i naprawdę efekty są świetne. Skóra lepiej wygląda, jest przyjemniejsza w dotyku. A same zabiegi nie są zbyt kosztowne, tak właściwie to najtańsze w stolicy. Dodatkowo przy pierwszej wizycie dostaje się kartę VIP, uprawniającą do zniżek. Bardzo fajna sprawa.

Dokładnie tak! Q Institute to gabinet gdzie ceny są najlepsze w stolicy, a wiem bo byłam. Dostałam taki rabat, że szok! Myślałam, że to nie jest możliwe, a tu jednak. Dziewczyny nie czekajcie tylko zasuwajcie do Alei Jerozolimskich.

Reklama

Popieram poprzedniczkę, ICOONE jest wart każdej wydanej złotówki i w przeciwieństwie do endermologii nie rozciąga skóry, tylko skutecznie ja ujędrnia i pomaga zniwelować oznaki cellulitu, a przy okazji można zgubić parę cm ;)

Muszę się z Wami podzielić moim najnowszym patentem przeciwcellulitowym, który włączyłam do codziennej pielęgnacji. Jest bardzo skuteczny, a prawie nic nie kosztuje.
Otóż jest to prosty masaż lodem od kostek do pośladków. Pięknie ujędrnia skórę, pomaga likwidować obrzęki, zmniejsza widoczność cellulitu i moim zdaniem daje natychmiastowy efekt lekkości i wyszczuplenia nóg (bo zimno zwęża naczynia krwionośne a masaż pomaga wyeliminować zalegającą limfę).

Zamrażam w jednorazowych plastikowych kubkach wodę lub mocno zaparzoną zieloną herbatę (ze względu na jej właściwości drenujące). Można również zamrozić kawę (kofeina ma silne działanie antycellulitowe, ale ta wersja bardziej brudzi łazienkę ;)). Trzymam zawsze kilka takich kubków w zamrażarce, żeby były pod ręką. Przed uzyciem rozcinam kubek nożem, wyjmuję lód na sizalową rękawicę i masuję nogi od kostek do pośladków aż do całkowitego stopienia się lodu. Na koniec wycieram nogi ową sizalową rękawicą (to również rodzaj masażu), nakładam balsam nawilżający lub oliwkę o właściwościach drenujących (równiez długimi ruchami od kostek w górę) i gotowe. Całość zajmuje mi dosłownie kilka minut, a efekt widać od razu.

Sposób sprawdza się również świetnie przed wieczornym wyjściem lub po sporcie, żeby ujędrnić zmęczone po całym dniu nogi. Naprawdę polecam!

pewnie już tysiąc osób to pisało, ale mogę być 1001 :) Mi dobrze działały masaże bańką chińską i regularne smarowanie balsamami od Eveline. Seria Slim Extreme i te z araganem działają naprawdę dobrze. Ładnie mi napinają skórę, wygładzają, optycznie cellulit wydaje się mniejszy :) Przynajmniej ja mam takie wrażenie :D

Czytałam niedawno artykuł o profesjonalnych tancerkach i o ich pielęgnacji przeciw cellulitowi.
Chwaliły sobie peeling cukrowy pod prysznicem i samodzielny masaż drenująco-ugniatający zaraz po kąpieli.
Taki peeling w moim wykonaniu to pasta zrobiona przez wymieszanie cukru z oliwa z oliwek i sokiem z cytryny. Skóra jest gładka a cellulit jakby mniej widoczny. Nacieram się tym pod prysznicem sizalową rękawicą dwa razy w tygodniu, a potem wcieram od kostek w górę olejek drenujący np. marki Weleda.
Kremy na cellulit na mnie nie działają choć testowałam już chyba wszystko stąd wolę naturalne sposoby i oczywiscie sport.

Hej dziewczyny.Ja wykupiłam sobie w klinice la perla promocje ,płacisz 10 tys. a drugie 10 dostajesz w prezencie do wykorzystania na co tylko chceszi mam zamiar wykorzystać to przez cały najbliższy rok na upiększanie się i w następne lato zaprezentować się bez cellulitu i 10 lat młodsza :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Egzotyczne i skuteczne rady na cellulit :)