106
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń7 tys.
  • Odpowiedzi33
  • Ocen na +0
106 ppt ?

Egzotyczne i skuteczne rady na cellulit :) (34)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Egzotyczne i skuteczne rady na cellulit :)

Napisał(a): Gość -

Cellulit to przysłowiowa woda na młyn koncernów kosmetycznych, farmaceutycznych i salonów urody, studnia bez dna, w której można utopić każde pieniądze... Dlatego ja, po latach prób i eksperymentów na własnej skórze z róznymi preparatami i zabiegami, które na moją skórę po prostu nie działają, wybrałam metody naturalne. Te działają, a w dodatku niewiele kosztują.
Do salonu urody chodzę tylko od czasu do czasu i to na masaż sportowy całego ciała, bo - jak wyznała mi na przesłuchaniu masażystka - ze wszystkich zabiegów na cellulit najlepiej pomagają zdrowa dieta, systematyczność w masażu (mozna to zrobić samemu) i sport w chłodnej wodzie tj. rowerek albo najlepiej pływanie.

Pływanie działa na mój cellulit po prostu zabójczo. Jem zdrowo i o stałych porach, masuję się codziennie bańką, rękawicą lub lodem, uprawiam sport 2-3 razy w tygodniu, ale dopiero kiedy do programu dokładam jeszcze pływanie, to nawet najbardziej oporny cellulit znika :)

Dziewczyny,zamiast do SPA, chodźcie na basen :)!

INTERIA.PL

Reklama

Re: Egzotyczne i skuteczne rady na cellulit :)

Napisał(a): gość -

A czy ktoś z Was był w salonie Vici w Krakowie? Ja znalazłam na ich stronie vouchery zniżkowe do pobrania i dlatego między innymi poszłam na zabiegi Venus Freeze :) Muszę Wam powiedzieć, że efekty rewelacyjne, cellulit przestał być widoczny po kilku zabiegach :) Warto zainwestować w siebie, dieta i siłownia to nie wszystko :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Egzotyczne i skuteczne rady na cellulit :)