83
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +13
83 ppt ?

Ekspert ocenia wizerunek polityków (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ekspert ocenia wizerunek polityków

Napisał(a): uni -

Dla „Plus Minus” wypowiedział się politolog - dr hab. Łukasz Młyńczyk - z Uniwersytetu Zielonogórskiego. Oceniał on wizerunek oraz prezentację poszczególnych polityków, a także komentował, jak radzą sobie w sytuacjach kryzysowych. Jarosława Kaczyńskiego postrzega jako osobę, która ma moc:

Bardzo trudno jest zbudować w świadomości społecznej wizerunek Kaczyńskiego aferzysty. Jego nieco zaniedbany wygląd koliduje z przypuszczeniem, że ten polityk działa w imię indywidualnych korzyści,. To nie jest tak, że nie wierzymy w aferę dwóch wież, natomiast te wizerunku nam się kłócą. Na dodatek ta fraza „ja cię nie mogę” wzmocniła spójność jego wizerunku publicznego z wizerunkiem prywatnym
Natomiast Donalda Tuska postrzega jako osobę, która wie, co, kiedy i jak powiedzieć, ale jego niektóre agresywne wpisy na Twitterze nie umacniają pozycji:

Trollowanie na Twitterze nie licuje z wizerunkiem męża stanu.
INTERIA.PL

Re: Ekspert ocenia wizerunek polityków

Napisał(a): ~gość -

Łupierz i zaniedbany wygląd to nie wszystko, ale wulgarny język z trybuny sejmowej, brak znajomości języka polskiego (,, włancza"zamiast włączać). A po drugie, co to za człowiek, który rodziny nie potrafi założyć? To jest człowiek nienawiści, który odgrywa się na całym narodzie za nieudane życie.

Reklama

~gość Łupierz i zaniedbany wygląd to nie wszystko, ale wulgarny język z trybuny sejmowej, brak znajomości języka polskiego (,, włancza"zamiast włączać). A po drugie, co to za człowiek, który rodziny nie potrafi założyć? To jest człowiek nienawiści, który odgrywa się na całym narodzie za nieudane życie.
Boli co? Coby nie mówić, to inteligentny i mądry człowiek. I to tak innych boli. Twoje argumenty to dziecinada... Wiesz o tym?

~gość Łupierz i zaniedbany wygląd to nie wszystko, ale wulgarny język z trybuny sejmowej, brak znajomości języka polskiego (,, włancza"zamiast włączać). A po drugie, co to za człowiek, który rodziny nie potrafi założyć? To jest człowiek nienawiści, który odgrywa się na całym narodzie za nieudane życie.
A mnie bardzo dziwi, jak taki nieudacznik może w udacznikach wzbudzać aż takie emocje.
Zupełnie nie czuję, żeby ten gościu czymś się na mnie odgrywał. Mam go w nosie.

Reklama

~gość
A mnie bardzo dziwi, jak taki nieudacznik może w udacznikach wzbudzać aż takie emocje.
Zupełnie nie czuję, żeby ten gościu czymś się na mnie odgrywał. Mam go w nosie.

JEŚLI MASZ GO W NOSIE ,TO PO CO SIĘ WYPOWIADASZ. UWAŻAM ,ŻE MU ZAZDROŚCISZ I ZE ZŁOŚCI ,ŻE JESTEŚ BEZRADNY PISZESZ TAK O KACZYŃSKIM.

Reklama

Napisał(a): ~Lew -

Najważniejsze to jasno powiedział:Raz zdobytej władzy nie oddamy,więc jasno stoi że następne 77 lat komunę tu mamy,bzdety do potęgi entej to Gebelsowska narracja ,zamiast Wolnej polski pozostała marna płaca,ucieczka za granicę bo z pracą krucho,wypada Berezę uruchomić i wsadzić wszystkich komuchów,Konstytucje przywrócić z 1935 roku i wygnać wszystkich do Moskwy z dwoma walizkami,wystarczy że tutaj nas tyle lat rabowali.

Napisał(a): ~evva -

Mocy ? Jego moc , to : zastraszyc, zaszantazowac, zagrozic, naslac sluzby specjalne , a w ...niedziele na kolana przed klerem ! cZLOwiek , ktory otoczyl sie lizusami , ktorzy wiedza doskonale, ze nic bez tej "mocy " by nie osiagneli, tchorz bojacy sie wlasnego cienia, niezaradna zyciowo kreatura, chodzaca w wygniecionym , przyciasnawym garniturku upstrzonym lupiezem, lico ozdobione kudlami wystajacymi z nochala , fryz w wiecznym bezladzie, trzewiczki , bywa kazdy od innej pary , brudnawy , przydeptany , przydlugawe spodenki , bo przy wzroscie siedzacego psa ciezko dobrac cos konkretnego , zwlaszcza kiedy pcha sie przed soba nieestetyczny beben z porozpinanana ciasnawa koszulina , w gebie uszczerbki , do tego milego obrazka nalezy dodac jego "znakomita " znajomosc jezyka polskiego , wyzywac, obrazac potrafi doskonale , ale hymnu polskiego w calosci nie jest w stanie opanowac , ba podejrzewam , ze ten "patriota " nie ma pojecia z ilu strof nasz hymn sie sklada ! Oto wizerunek tchorza , ktory wykorzystujac w perfidny sposob smierc ludzi wjechal na ich trumnach do sejmu , a pomogli mu durni bezmyslni ludzie , ktorychkupil za ich wlasne pieniadze i , ktorych w podly sposob jego banda okrada nie tylko z pieniedzy , ale takze z dumy, szacunku, honoru .

Napisał(a): ~jur -

~gość ][cytat kogo=~gość Łupierz i zaniedbany wygląd to nie wszystko, ale wulgarny język z trybuny sejmowej, brak znajomości języka polskiego (,, włancza"zamiast włączać). A po drugie, co to za człowiek, który rodziny nie potrafi założyć? To jest człowiek nienawiści, który odgrywa się na całym narodzie za nieudane życie.
Boli co? Coby nie mówić, to inteligentny i mądry człowiek. I to tak innych boli. Twoje argumenty to dziecinada... Wiesz o tym? [/cytat

Siema czopek

Napisał(a): ~Olo -

[b][/b]Ten pan miał i ma swoje poglądy, cały czas te same. To grupa nieudaczników a raczej darmozjadów społecznych, których nazywasz narodem jest sobie winna, że ten pan ich już nieźle urządził i nadał nieźle się stara dalej działać w tym kierunku.

Napisał(a): ~POLAN -

MA MOC ??. JAK MOZNA MIEC MOC Z PUSTOSTANEM POD CZASZKA I OTOCZONYM TAKIMI SAMYMI DYLETANTAMI OPARTYMI CALYM CIALEM I SREDNIOWIECZNYM INTELEKTEM NA OGLUPIONYCH PLEBANIJNYCH NAKOLANNIKACH Z KSIEGAMI O WATYKANSKIEJ MITOLOGII ??
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ekspert ocenia wizerunek polityków