32
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń139
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +37
32 ppt ?

Elegancka sukienka na wesele (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Elegancka sukienka na wesele

Napisał(a): ~iskiereczq -

Czy orientujecie się, gdzie w necie można pooglądać i kupić fajną sukienkę na wesele? Szukam czegoś innego niż oklepane wzory z sieciówek. Cena jest dla mnie istotna na drugim miejscu, bo najważniejszy jest efekt "wow" :P i dobra jakość sukienki. Nie chcę żadnej "jednorazówki", która po jednej imprezie i czyszczeniu nie będzie się do niczego nadawała.
INTERIA.PL

Re: Elegancka sukienka na wesele

Zależy mi na tym, żeby sukienka była elegancka. Niekoniecznie strojna tylko po prostu taka z klasą. Wstępnie widziałam na necie 2 fajnie kiecki, ale ich cena to około 5 tysięcy. Napisałam w pierwszym poście, że cena nie jest aż tak istotna, no ale 5 tys to jednak przesada :P

Napisał(a): martawolanska -

Moja sukienka (ta na zdjęciu) jest ze sklepu Vivid Store (znajdź w wyszukiwarce). Byłam w niej miesiąc temu na takim bardzo wystawnym przyjęciu. I dla mnie ona robiła efekt wow jak to napisałaś ;) Zresztą, sam model sukienki to właściwie kwestia gustu, ale materiał, wykonanie i taka lekkość tej sukienki zrobiły swoje.

Załączniki:

Napisał(a): ~maja -

A patrzyłaś w sklepach internetowych co się dzieje? Czasem naprawdę warto jest poświęcić trochę czasu i poszukać jakiś perełek. Mnie się tak udało, bo w zasadzie przypadkiem natknęłam się na markę Aeterie. Zobaczyłam kilka projektów i wprost się zakochałam. Teraz czekam na koleją zamówioną rzecz od nich

martawolanska Moja sukienka (ta na zdjęciu) jest ze sklepu Vivid Store (znajdź w wyszukiwarce). Byłam w niej miesiąc temu na takim bardzo wystawnym przyjęciu. I dla mnie ona robiła efekt wow jak to napisałaś ;) Zresztą, sam model sukienki to właściwie kwestia gustu, ale materiał, wykonanie i taka lekkość tej sukienki zrobiły swoje.
Wow, ona faktycznie robi wrażenie!! Piękna jest ta góra! Masz może zdjęcie jak wyglądasz w niej w całości? Chętnie zobaczyłabym jej dół.
Przejrzałam ich stronkę i faktycznie jest w czym wybierać. Cenowo też mi odpowiadają.
Tylko, że czytałam na stronie u nich, że stacjonarnie mają większy wybór niż na necie i nawet oglądałam przykładowe kiecki, które w sklepie są, a na necie już nie :(
I teraz się zastanawiam czy by nie zrobić sobie wycieczki do Wrocławia do ich sklepu (daleko nie mam :P ), bo jednak co na żywo to na żywo.
A Ty tą jak kupowałaś?

Napisał(a): martawolanska -

Tą akurat kupowałam u nich stacjonarnie. Nawet to moje zdjęcie co wrzuciłam jest moje, własnie od nich ze sklepu. Ale internetowo też już zamawiałam u nich inny model sukienki i też było ok.
Niestety nie mam zdjęcia żeby pokazać Ci suknię na mnie w całości. Ale tego modelu już raczej i tak nie dostaniesz, bo ja kupowałam tą sukienkę już jakiś czas temu, a oni mają krótkie serie. Ale wycieczkę do Wrocławia polecam, bo na miejscu na bank coś znajdziesz dla siebie bo będziesz miała w czym wybierać.

Napisał(a): ~Malwita -

Moim zdaniem, jeśli się dobrze poszuka, to ceny nie zwalają z nóg. A dodatkowo, ja jestem praktyczną osobą i jeśli kupuję sukienkę, to z założeniem, że posłuży mi nie tylko na jedno wyjście. Jeśli któraś z Was jest z Warszawy i szuka sukienki na wesele, to butik Galeria Milano jest warto odwiedzenia. Ja swoją sukienkę kupiłam akurat w CH Atrium Promenada, ale wiem, że mają też butiki w innych miejscach. Sukienka jest naprawdę świetna jakościowo, a dodatkowo tak dobrana przez sprzedawczynię, że wygląda jak na mnie szyta. Jestem zadowolona :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Elegancka sukienka na wesele