177
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi70
  • Ocen na +1
177 ppt ?

Eleganckie przyjęcie zamiast wesela? (71)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Eleganckie przyjęcie zamiast wesela?

Napisał(a): gość -

Ja myślę, że jeżeli restauracja jest na poziomie, ma dobre jedzenie to warto tam zorganizować obiad weselny. Nie każdego stać na przyjęcie. Ja organizowałam w restauracji Nova w Chełmie i było super. Sala ładna, ale bez zbędnego przepychu, jedzenie ok. – wyżej jest hotel, więc z pokojami nie było problemów. Wyszło ze smakiem i niedrogo.
INTERIA.PL

Eleganckie przyjęcie trzeba po prostu inaczej zorganizować. Z doświadczenia wiem, że może być równie udane a nawet dużo bardziej rodzinne, wesołe i dzięki temu satysfakcjonujące. Przede wszystkim trzeba pomyśleć o lokalu, najlepiej z klasyczną oprawą muzyczną ( www.kwartet-smyczkowy.pl )

Spróbujcie szczerze powiedzieć to teściom, bez unoszenia się dumą i bez nerwów. Spokojne, rzeczowe i szczere rozmowy czasem dużo dają. A jesli już się uda i będziecie szukać idealnego miejsca to koniecznie zobaczcie restaurację Pod Gigantami w Warszawie. Bardzo eleganckie miejsce z przepysznym jedzeniem

Reklama

Napisał(a): Gość -

Ostatnio byłam na właśnie takim przyjęciu u znajomych i wyszło rewelacyjnie. Wręcz nienawidzę tych wiejskich przytupanek gdzie każdy się nafutruje golonką i w pijanym widzie, otoczeni kwaśnym smrodem z pach wujostwa, wszyscy bawią się przy disco polo. Dramat! A u znajomych było ok 40 osób, DJ, szwedzki stół i tylko jedno danie główne. Bardzo mi się podobało i jak ja będę miała brać ślub to na pewno pójdę w tym kierunku

Reklama

Przyjęcie też jest fajne bo teraz odchodzi się od tradycyjnych rzeczy oczywiście fajne jest przemycenie pewnych tradycyjnych elementów bo można uzyskać fajny efekt ale generalnie teraz takie huczne wesela robią się nie modne bo liczy się jakość a nie ilość. Odchodzi się też od tradycyjnego nudnego filmowania przez jednego kamerzystę bo ekipy filmowe robią fajne ujęcia i dynamiczne przejścia. Generalnie to moda na eleganckie przyjęcia wzięła się z zagranicznych filmów i każde przyjęcie jest pokazywane w taki sposób w jaki kręci się filmy więc aby wesele było tak samo przedstawione to nie obejdzie się bez profesjonalnej ekipy filmowej tu mały pokaz możliwości takiej ekipyhttp://www.by(...)arolina od razu widać różnicę między jednym kamerzystą :)

Reklama

na takich eleganckich przyjeciach całkiem dobrze wypadają pokazy sztucznych ogni, pirotechnika dobrze zrobiona przez profesjonalną firme pirotechniczną zazwyczaj jest dobrze odbierana przez gości. U znajomych kiedyś była firma Click Pyro & Art od pirotechniki wrażenia niezapomniane

Na takim przyjeciu również przyda się jakaś oprawa muzyczna, wiadomo, ze jest przyjemniej jak ktoś w tle będzie grał. Na przykłąd można wynająć cały zespół, albo tylko pianistę. Na przykład w agencji artystycznejhttp://www.ar(...)got.pl/ jest wiele zespołów i muzyków, którzy umilą takie przyjecie.

Napisał(a): ~Kocinka885 -

Czasem eleganckie przyjęcie jest lepsze od hucznego wesela dokooptowywać ludzi żeby było ponad 200 to głupota . Zapraszać znajomych rodziców i jakiś ludzi których w ogóle nie znamy. Dla mnie ślub to uroczystość tylko dla najbliższej rodziny dla tego zdecydowaliśmy się na przyjęcie. Zadblaismy o super restauracje i menu. W restauracji http://www.dz(...)com.pl/ można zrobić przyjęcie na miare królewskiego dworu i nie potrzeba weseliska na całą okolice.

Napisał(a): ~Zuzka -

Ja uważam, że eleganckie przyjęcie będzie jak najbardziej na miejscu. Oczywiście wszystko zależny od tego jakimi funduszami dysponujemy. Można tez zamówić elegancki catering. Jeśli szukasz miejsca to polecam Villę Foksal. To sprawdzone miejsce, klasa sama w sobie. I pyszne jedzenie..

Napisał(a): traszka -

Ostatnio zorganizowałam małe przyjęcie z okazji 40 rocznicy ślubu moich rodziców. Zdecydowaliśmy się na elegancki catering z Akademii na Różanej. Powiem tak, przyjęcie było naprawdę piękne, rodzice byli rozczuleni taką niespodzianką, a wszyscy goście świetnie się bawili.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • przyjęcie zamiast wesela
  • przyjęcie ślubne zamiast wesela
  • przyjęcie weselne zamiast wesela
  • mae przyjcie zamiast wesela
  • wesele czy przyjcie?
  • przyjęcie a wesele
  • przyjęcie zamiast wesele
  • jak przygotować małe przyjęcie ślubne zamiast wesela
  • slub wesele czy przyjecie
  • chce male przyjecie zamiast wesela
  • zamiast wesela przyjęcie dla rodziny
  • ekskluzywne wesele na 20 osob
  • restauracje gdzie mozna urzadzic male przyjecie weselne w-wa
  • małe przyjecie zamiast wesela
  • zamiast wesela
Do góry strony: Eleganckie przyjęcie zamiast wesela?