19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń139
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +18
19 ppt ?

Elektroniczny papieros - szkodliwy czy nie? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Elektroniczny papieros - szkodliwy czy nie?

Napisał(a): Gość -

Chciałam sobie kupić elektroniczny papieros, ale przeczytałam, że taki elektronik jest również szkodliwy jak zwykły, bo te wkłady do niego i tak zawierają nikotynę. Jedynym plusem jest to, że nie ma dymu i nie zatruwa się osób znajdujących w otoczeniu. Powiedzcie mi czy faktycznie elektroniczny papieros jest szkodliwy czy nie? Bo ja już sama nie wiem czy kupić czy nie. Oczywiście w planach mam zakup jakiegoś porządnego e-papierosa.
INTERIA.PL

Re: Elektroniczny papieros - szkodliwy czy nie?

sama nikotyna nie jest tak szkodliwa jak substancje powstające w wyniku spalania w wysokich temperaturach więc taki papieros mimo ogólnej szkodliwości samej nikotyny jest znaczne mniej szkodliwy niż tradycyjny

Reklama

kniaziowna Chciałam sobie kupić elektroniczny papieros, ale przeczytałam, że taki elektronik jest również szkodliwy jak zwykły, bo te wkłady do niego i tak zawierają nikotynę. Jedynym plusem jest to, że nie ma dymu i nie zatruwa się osób znajdujących w otoczeniu. Powiedzcie mi czy faktycznie elektroniczny papieros jest szkodliwy czy nie? Bo ja już sama nie wiem czy kupić czy nie. Oczywiście w planach mam zakup jakiegoś porządnego e-papierosa.
Nie kupuj !!! To G zalewa płuca parafiną, i ssie się jak cycka, bo on nie ma końca !!!

Reklama

Napisał(a): gość -

Po pierwsze - oczywiście, ze e-fajki zawierają nikotynę, inaczej nie byłyby tak popularne. Po drugie e-papierosy są o tyle zdrowsze, że nie ma dymu, substancji smolistych, a TY na pewno zauważysz, że coś się poprawiło. Co ciekawe dzięki e-papierosom można próbowac wyjść z nałogu zupełnie - olejki zawierają różne stężenia nikotyny, więc można co jakiś czas wybierać te słabsze, aż do zerówki.

Mi się w ten sposób udało. Korzystałem w sprzętu Tabaque i tę markę polecam, szczególnie na świetne liquidy.

Reklama

Napisał(a): gość -

Nie podchodziłbym tak negatywnie do e-papierosów. Chyba lepiej palić ale nie śmierdzieć i być w lepszej formie.

Mi e-papieros pomógł. Kupiłem Foofa i zacząłem pociągać. Dostarczam teraz do organizmu mniej nikotyny, nie mówiąc, że pozbyłem się całej chemii.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Elektroniczny papieros - szkodliwy czy nie?