19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń139
  • Odpowiedzi13
  • Ocen na +18
19 ppt ?

Elektroniczny papieros - szkodliwy czy nie? (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Elektroniczny papieros - szkodliwy czy nie?

Napisał(a): Gość -

Chciałam sobie kupić elektroniczny papieros, ale przeczytałam, że taki elektronik jest również szkodliwy jak zwykły, bo te wkłady do niego i tak zawierają nikotynę. Jedynym plusem jest to, że nie ma dymu i nie zatruwa się osób znajdujących w otoczeniu. Powiedzcie mi czy faktycznie elektroniczny papieros jest szkodliwy czy nie? Bo ja już sama nie wiem czy kupić czy nie. Oczywiście w planach mam zakup jakiegoś porządnego e-papierosa.
INTERIA.PL

Re: Elektroniczny papieros - szkodliwy czy nie?

Napisał(a): Gość -

sama nikotyna nie jest tak szkodliwa jak substancje powstające w wyniku spalania w wysokich temperaturach więc taki papieros mimo ogólnej szkodliwości samej nikotyny jest znaczne mniej szkodliwy niż tradycyjny

Reklama

Re: Elektroniczny papieros - szkodliwy czy nie?

Napisał(a): Gość -

kniaziowna Chciałam sobie kupić elektroniczny papieros, ale przeczytałam, że taki elektronik jest również szkodliwy jak zwykły, bo te wkłady do niego i tak zawierają nikotynę. Jedynym plusem jest to, że nie ma dymu i nie zatruwa się osób znajdujących w otoczeniu. Powiedzcie mi czy faktycznie elektroniczny papieros jest szkodliwy czy nie? Bo ja już sama nie wiem czy kupić czy nie. Oczywiście w planach mam zakup jakiegoś porządnego e-papierosa.
Nie kupuj !!! To G zalewa płuca parafiną, i ssie się jak cycka, bo on nie ma końca !!!

Reklama

Re: Elektroniczny papieros - szkodliwy czy nie?

Napisał(a): gość -

Po pierwsze - oczywiście, ze e-fajki zawierają nikotynę, inaczej nie byłyby tak popularne. Po drugie e-papierosy są o tyle zdrowsze, że nie ma dymu, substancji smolistych, a TY na pewno zauważysz, że coś się poprawiło. Co ciekawe dzięki e-papierosom można próbowac wyjść z nałogu zupełnie - olejki zawierają różne stężenia nikotyny, więc można co jakiś czas wybierać te słabsze, aż do zerówki.

Mi się w ten sposób udało. Korzystałem w sprzętu Tabaque i tę markę polecam, szczególnie na świetne liquidy.

Reklama

Re: Elektroniczny papieros - szkodliwy czy nie?

Napisał(a): gość -

Nie podchodziłbym tak negatywnie do e-papierosów. Chyba lepiej palić ale nie śmierdzieć i być w lepszej formie.

Mi e-papieros pomógł. Kupiłem Foofa i zacząłem pociągać. Dostarczam teraz do organizmu mniej nikotyny, nie mówiąc, że pozbyłem się całej chemii.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Elektroniczny papieros - szkodliwy czy nie?