55
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń341
  • Odpowiedzi52
  • Ocen na +0
55 ppt ?

Elektroniczny papieros (53)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Elektroniczny papieros

Napisał(a): -

Czy ktoś z Was miał styczność z elektronicznymi papierosami? Sam zastanawiam się nad ewentualnym zakupem, ale jeszcze do końca nie wiem jak to działa i generalnie co to właściwie jest, a nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto... Jeśli ktoś z was tego używa, to będę bardzo wdzięczny za opinie:)
INTERIA.PL

Re: Elektroniczny papieros

Napisał(a): Gość -

Palę e-papierosa od 6 miesięcy Dla mnie rewelacja Ważne wybrać model uwzględniając moc i ilość wypalanych dotychczas analogów. Oszczędność w tym przypadku nie jest polecana Warto zakupić e-papierosa uznanych już wśród e palaczy marek ( Colins, Evo, BFree ) Ja osobiście palę Colinss Pen 155 i Colinss Age Polecam

Jest to wspaniała sprawa.Paleje od 4 miesięcy i... normalne papierosy juz mi niesmakują. Zaciągam się góra 2-3 razy, praktycznie starcza mi to na cały dzień. Faktycznie wkład finansowy na poczatku jest dośc duzy ale opłacalny.Wydalem 187 zlłotych i juz mi się to spłaciło

Ja palę już od 6 miesięcy i nie wyobrażam sobie wrócić do zwykłych fajek - powód - OSZCZĘDNOŚCI. Oczywiście każdy może mieć inną motywację ale w moim przypadku różnica jest kolosalna fajki jakieś 240PLN/m-c e-papieros 20PLN/m-c. U mojej żony nie jest już tak słodko bo ona wydaje ok 80PLN/m-c - ale to i tak 1/3 wydatków na fajki, zadyszka i kaszel również mija. Podpisuję się pod postem poprzednika - trzeba DOBRZE DOBRAĆ MODEL E-FAJKI. Najlepiej (jeśli jest taka możliwość) poszukać u znajomych i "pozaciągać" się. Wtedy już wiemy co to jest. Polecam również tzw. PENY ze względu na ilość dymu, rzadkie uzupełnianie liquidu i żywotność baterii. Jedno jest jasne - wszelkie manipulacje przy wpisach do ustawy to robota koncernów tytoniowych i gdyby rząd położył na tym łapę (czyt. akcyza) produkt nagle stałby się zdrowszy i w pełni legalny - no tak jak przecież superzdrowe papierosy. POZDRAWIAM wszystkich przyszłych e-palaczy!

Działa działa, ale mimo to trzeba miec troche tej silnej woli w każdym wypadku. Ja rzucam równoległe z moim znajomym, tylko że każdy ma swoją metodę. Ja korzystam z e-papierosa od początku roku a mój znajomy z tabletek niquitin. "Sprzęcik" kupujemy sobie bardzo tanio w aptece juventy w manufakturze łódzkiej i jeśli by podliczyć różnicę w cenie między tym a papierosami to nie dość, że zdrowie człowiekowi wraca to i pieniędzy w portfelu zostaje naprawdę duża - miesięcznie wychodzi okrągła sumka, którą można wreszcie spożytkować na coś pożyteczniejszego! No i co ważne - to działa.

No co wam mogę powiedzieć, to działa. Już od jakiegoś czasu wcale nie palę, stosuje tylko e-papierosy. Wydaje mi się, że pozostaje mi jedynie wyzbycie się tego głupiego nawyku trzymania czegoś w rękach i będzie łatwo. Ostatnio nawet trafiłam na ofertę waassermana - maja chyba najtaniej taki papieros, więc sobie zamówię. Fajna rzecz i naprawdę się sprawdza.

Widziałam na wasserman.pl tego e-papierosa. Jeśli to tylko komuś pomoże to fantastycznie, słyszałam ,ze mąż mojej znajomej rzucił palenie po tym jak zobaczył wizualizację płuc w momencie zaciągania sie dymkiem:) Czyli każdy skuteczny sposób jest dobry i wart uwagi

Jeszcze nie miałam styczności z e- papierosem, ale wydaje mi się, że to byłby dobry sposób na to, żeby rzucić palenie.
Wiele osób narzeka na to, że jak rzucają palenie nie mają oni co zrobić z rękami i taki elektroniczny papieros może być wybawieniem.
Chociaż ja myślałam, że takie elektroniczne papierosy są dużo droższe a ten z wasserman.pl jest w bardzo przystępnej cenie. Więc może się skuszę na jego zakup.

Witam, 5 tydzień na epapierosie, cudowny wynalazek, chce jednocześnie przestrzec przed tymi tanimi pseudo e papierosami, można się zniechęcić, radzę kupić któryś z firmowych, ja osobiście to przerabiałem, teraz pale Milda pena, pozdrawiam wszystkich przyszłych i obecnych epalaczy:)

engii123 No co wam mogę powiedzieć, to działa. Już od jakiegoś czasu wcale nie palę, stosuje tylko e-papierosy. Wydaje mi się, że pozostaje mi jedynie wyzbycie się tego głupiego nawyku trzymania czegoś w rękach i będzie łatwo. Ostatnio nawet trafiłam na ofertę waassermana - maja chyba najtaniej taki papieros, więc sobie zamówię. Fajna rzecz i naprawdę się sprawdza.
Ten e-papieros na wasserman.pl to jest chińska podróbka, jest słaby, wciąż trzeba go ładować, bardzo szybko się rozładowuje. Lepiej naprawdę zapłacić za dobrego markowego e-papierosa, np. mild pen albo inny, ale trzeba zwrócić uwagę na żywotność baterii, no, na takie czynniki, na które warto wydać kaskę. Na tego , o którym piszesz szkoda pieniędzy.

Śmiać mi się chce jak czytam te zachwyty nad e-papierosem,dla mnie to następny biznes cwaniaków z branży tytoniowej,paliłem 26 lat ( po śmierci przyjaciela9na raka płuc)rzuciłem to świństwo dzięki tabletkom TABAX .Palenie e-fajek jest to tylko oszukiwania się za niemałą kasę,wiem z pewnego żródła że większość tzw.firmówek jest podrobiona,NIE WIEżE ŻE NIE MOŻNA RZUCIĆ PALENIA TYTONIU a oszukiwanie się e-papierosami jest żenadą

Witajcie
Palę e-pap. od 8 stycznia. typ Mild M201 Pen. Bardzo zadowolony jestem z niego, długo bateria wytrzymuje a i kartridże pasują z Colinssa. Podpalam tylko w wypadku konieczności "pozbycia się" prezentów czyli papierosów które akurat dostałem z okazji urodzin czy imienin. Ale specjalnie nie ciągnie mnie do fajek. Czasem w ciągu dnia sięgam po e-pap. z pięć, sześc razy. Palę o mocy "High". Wolę je, bo rzadziej się nimi zaciągam.
Pozdrawiam
Palacz 26 letni.
PS. Człowiek powinien mieć wolności tyle ile jest możliwe i ograniczeń tyle ile jest konieczne !
Precz z "faszystami" chcącymi narzucić swoje "interesy" społeczeństwu !!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Elektroniczny papieros