Odpowiadasz na:
Elektronika bez elementowa

~Szmidt
Temat dodał(a):
~Szmidt -
Już istniejąca w laboratoriach wojskowych, elektronika bez elementowa podesłana przez bardziej zaawansowaną cywilizacje, pozwoli na masową produkcje smartfonów które będą składać się np.z 3 płaskich warstw, każda z warstw będzie stanowiła inną rolę. pierwsza funkcja baterii wraz z tylna obudową,2ga płyta główna z generacją dźwięku i wibracji, i 3cia warstwa stanowiąca tak zwany dotyk, mikrofon i ekran. ładowanie będzie odbywać się poprzez bezprzewodowy przesył energij.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Elektronika bez elementowa

Napisał(a): ~Mario -

Najlepsze elementy elektroniczne projektowane na zamówienie klienta gwarantuje firma PRODEL.

Re: Elektronika bez elementowa

Napisał(a): ~Daniel -

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmyhttps://www.w(...)kt.html WISP, która oferuję sprzedaż produktów do budowy sieci internetowych, radiowych, przewodowych, światłowodowych i monitoringu w bardzo dobrych cenach.

Reklama

Re: Elektronika bez elementowa

Napisał(a): ~Max -

Ja ze swojej strony polecam wejść na stronę firmyhttps://enavi(...)are.pl/ , która oferuję sprzedaż elektronicznej nawigacji morskie. Firma posiada nowoczesne i najlepsze na rynku programy nawigacyjne, takie jak TimeZero w bardzo dobrych cenach. Polecam wejść na ich stronę i zapoznać się z ich ofertą.

Re: Elektronika bez elementowa

Napisał(a): гость -

Proszę o kontakt autora wpisu. Posiadam więcej informacji na ten temat.

Reklama