5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń59
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +5
5 ppt ?

Episkopat pochwalił prezydenta Dudę (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Episkopat pochwalił prezydenta Dudę

Napisał(a): moherowa -

Pomyślałem, że skoro episkopat popiera prezydenta to
mój o Tadziu Rydzyk powinien zostać papieżem PiS.
Bo my interpretuje my przykazania inaczej bo; szanuj
Bliźniego, jak siebie samego" ale nie bardziej!! Dlaczego
my w PiS szanujemy siebie bardziej niż innych. Nie udało się wprowadzić naszych ludzi do sądów, bo prezydent zablokował to nic. Nie przestaniemy walczyć o swoje, przecież powiedziała pani premier Szydło. To samo myśli
prezes Kaczyński i mój kochany Tadeusz. Nie poddamy się będziemy walczyć do końca. W kółku różańcowym radia Maryja mówili, że Adolf Hitler też miał trudne chwile, Gebels też... ale potrafili przezwyciężyć trudne chwile i uczynić wielkie Niemcy. My też chcemy uczyniç PiS wielkim.
Alleluja i do przodu.
PRZYPOMINAM O OBOWIĄZKU WPŁATY NA RADIO MARYJA I TV TRWAM. NUMER KONTA U DOŁU EKRANU.

INTERIA.PL

Re: Episkopat pochwalił prezydenta Dudę

Napisał(a): ~moher -

Pomyłka, nie episkopat ale epidiaskop. ;P

Duda to wychowanek Mazowieckiego, gruba kreska itd. czyli brak dekomunizacji.
Mazowiecki obsmarował biskupa Kaczmarka skazanego na 12 lat więzienia za... handel walutą.
Nigdy Go nie przeprosił.

Re: Episkopat pochwalił prezydenta Dudę

Napisał(a): ~cyrk -

a może by tak Polacy zamiast po pomoc do kościoła poszli ....PO ROZUM DO GŁOWY .... wymodlić demokracji i sprawiedliwości się nie da ... a mądrą postawą i przemyślanymi działaniami można o wiele więcej zdziałać niż staniem pod krzyżem ...! ! ... demokrację w USA .... na dzikim zachodzie zbudowano za pomocą coltów i mądrych szeryfów a u nas ..? ? spod krzyż nic nie wystrzeli ... tylko taca tam leży ...! !
« Wróć do tematów
Do góry strony: Episkopat pochwalił prezydenta Dudę