Europa i USA prawie bez żadnych granic (112)

Europa i USA prawie bez żadnych granic

Temat dotyczy artykułu: Europa i USA prawie bez żadnych granic

Wokół mało której międzynarodowej umowy jest też tyle niejasności, wątpliwości czy przekłamań co w przypadku TTIP. Debata na temat porozumienia między USA i UE jest bardzo zideologizowana, a i zwolennicy, i przeciwnicy umowy selektywnie dobierają argumenty na poparcie swojego stanowiska.

Komentarze (112)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~karolek -

jeszcze nigdy nikomu nie wyszła na zdrowie umowa z USA a tym bardziej gospodarcza , patrz umowa z Kanadą i Meksykiem, jakoś nie widać tam rozkwitu tych krajów, a raczej dołowanie
Odpowiedzi (9)

Napisał(a): ~hana -

Na następny rynek otwieramy Polskę? ACTA BIS. Zaleje nas amerykański szmelc
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Euro sceptyk -

Polska jest najwiekszym exporterem taniej sily roboczej na zachod Europy. I nie ma sie zu czym chwalic.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Luiza -

Dobrze, że rodziny mogą otrzymać dodatkową pomoc, ale moim zdaniem każdy jest kowalem własnego losu i każdy powinien sam też ciężko pracować na swój byt. A nie oszukujmy się, niektórym się po prostu nie chce... Ja skończyłam dwa kierunki studiów, teraz jestem jeszcze w dwuletniej policealnej w progresie, chodzę dodatkowo też na angielski. Wolnego mam mało, ale pracuję właśnie po to żeby samej móc sobie wszystko zapewnić. Tak jest najwygodniej. Bo kto nam da jak sami na wszystko nie zapracujemy?
Odpowiedzi (5)

Napisał(a): dostep777 -

Nasza wiez z USA ma szanse wzmocnienia,ale nie wtedy kiedy my bedziemy udawac ,ze kochamy Michela Jacksona a oni (dzieki Polonii) ze kochaja nasz podchalanski folkor ( czy tez oberka i polke),ale dopiero wtedy kiedy beda nas lepiej traktowac niz Arabow ,dajac nam mozliwosc bezwizowych wjazdow i pracy dla polepszenia naszego poziomu zycia.Faktycznie pomoga nam w umocnieniu militarnym.Puste cieple gesty w trudnym dla nas czasie (ai dla nich tez nie do pozazdroszczenia) malo znacza.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~USA fan -

Wszelkie porozumienia z USA kończą się źle. Oni wymagają on nas dotrzymania warunków, które sobie potem dowolnie zmienią, ale sami żadnych warunków nie dotrzymają, ponieważ dla nich - ich interes ma wymiar religii.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~franciszek -

ale wiz nie zniosa zeby mial kto pracowac w niemieckich fabrykach na terenie polski dla dobra uni europejskiej,tylko tej zamoznej bo my juz mamy swoje miejsce w tym kolchozie,tania sila robocza,kraj pozbawiony przemyslu(teraz kopalnie) zeby bron boze nie podniosl sie z kolan,a taki durny rzad chwali sie ze unia wybudowala nam 12km drogi ekspresowej czy jakis zasra,,, stadion,hahhaha wezcie wy ludzie otworzcie oczy,teraz sprowadzaja nam uchodzcow z afryki,ukraincom rozdaja mieszkania a polacy z dombasu pozostawieni sami sobie czekaja na kolejny wolyn bo polski rzad powiedzial nie dla chcacych przyjechac do ojczyzny,szkoda gadac
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~robert -

Amerykańska gospodarka jest o wiele potężniejsza niż Europejska a co najważniejsze wciąż posiada ogromny w stosunku do Europy sektor przemysłu i najzwyczajniej w świecie zdusi Europejski przemysł tym bardziej, że nie ma tam żadnych bzdurnych limitów CO2 a ich koszty energii są 4 krotne niższe niż Polskie a co dopiero Europejskie...
Odpowiedzi (4)

Napisał(a): ~zAmbasady79 -

hahaha sojusznik a POLAKÓW trzepią na granicy z USA o wizy i inne pierdoły!!!
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~Kamil 31 -

Co jak co, ale amerykańskiego jedzenia nie chcę. To samo ich sądownictwo jest połamane, skoro dali narzędzia Monsanto, by robiło samowolkę w swoich sprawach sądowych.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz