125
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +0
125 ppt ?

Facet mnie zdradza - pomysły na zemstę (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Facet mnie zdradza - pomysły na zemstę

Napisał(a): Martyta -

Jesteśmy razem od 6 lat. Jestem pewna, że od 4 miesięcy jest z nami "ta trzecia". Widzę to po jego zachowaniu, bo znam go na wylot. Na swoje nieszczęście jest tchórzem i nie wie jak mi o tym powiedzieć. Nie mam zamiaru mu niczego ułatwiać więc obserwuję jak się męczy i udaję, że niczego nie widzę. Przyjmuję jego wszystkie kretyńskie tłumaczenia. Nie robię awantur ani wyrzutów, nie śledzę. Czekam aż raz w życiu zachowa się jak dorosły facet i po prostu powie prawdę.
On tymczasem wybrał metodę na przeczekanie i robi wszystko żeby mnie doprowadzić do podjęcia decyzji o rozstaniu. Spóźnia się, przychodzi co raz rzadziej, nie dzwoni, czasem nie odbiera, zachowaniem stara się mnie wyprowadzić z równowagi. A ja nic. Czekam. Bawi mnie to jego ciskanie i kombinacje ale też ciężko mi pogodzić się z zakończeniem długiego fajnego związku. Wiem, że się rozstaniemy ale mam ochotę dać mu małą nauczkę. Nic w rodzaju wycięcia tego czy owego ani przyłapywania na gorącym uczynku.
Jak zaplanować zemstę-nauczkę tak żeby ją zapamiętał na całe życie ;)
INTERIA.PL

Re: Facet mnie zdradza - pomysły na zemstę

Napisał(a): gość -

Zrób to w elegancki sposób , poproś o rozmowę i z zażenowaniem poinformuj , że znalazłaś kogoś z kim masz zamiar stworzyć związek oparty na wzajemności w uczuciach , bez kłamstw,
zakończ to , bo nie widzę innej możliwości . Paznokcie poobgryzasz w samotności .

Reklama

Napisał(a): jakastam -

Masz fajne podejście do tego tematu mimo że jak piszesz to boli. Jak na razie proponuję posiłki złożone z bigosu, kapusty, brukselki lub fasoli- wszystko w dużych ilościach :))) no bo przecież mężczyna potrzebuje dużo i dobrze zjeść prawda? A co będzie później- nie twój lecz jego problem hahaha
Trzymam kciuki za Ciebie

Reklama

Reklama

Myślę, że najlepiej gdybyś przypadkiem spotkała partnera z tą nową panią. Wystarczy wtedy powiedzieć, że z kłamcą jest Ci niestety nie po drodze i odejść z podniesioną głową. Na pewno to przebolejesz, wszystko z czasem minie. Szczere rozmowy / jak tu ktoś radzi / z facetem, który kłamie nie dadzą rezultatu.

rzeczywiście dupek... Proponuję poczęstować go jogurcikiem z laxigenem ,jak wypije- powiedzieć ,że natychmiast musisz wyjść ,bo jesteś umówiona.Jeśli przyjeżdża do ciebie autem, to schować kluczyki. Wyść,zamknąć kluczyli w domu i zniknąć.haha....

Może zamiast dziecięcej zemsty po prostu rozmowa, może to po prostu brak czasu albo najnormalniej rutyna.... radzę szczerą rozmowę, rozstanie jeśli to zdrada a jeśli problemy w związku najnormalniej w świecie naprawa tego. Sama podejrzewałam swojego partner o zdradę a raczej o trzecia osobę..... okazało się to mylne mimo sms ów które dostawał mój partner. Nerwy na bok i rozmowa rozmowa i jeszcze raz rozmowa

Pamiętaj tylko, że czas leci bardzo szybko... Zemsta później tylko uświadczy Cię w przekonaniu, że stałaś się takim samym człowiekiem jak on. Moje doświadczenie - zmarnowane 6 lat i zemsta nie warta nic. A pamiętaj, że ktoś na Ciebie może czekać....

sadzonka kup papryczki chilli, pokruj bardzo drobno wraz z pestkami 8) (krój w rekawiczkach bo cie łapki beda piekły) i dodaj do zelu pod prysznic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zemsta gotowa !!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam serdecznie 8)
Matko kochana.... masz pomysły:)) Lepiej dla Twojego faceta żeby był wierny...
Ale pomysł zacny... ;))
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak zapłanowac zemste
  • Jak zdradzic z zemsty
  • jak zaplanować zemstę
Do góry strony: Facet mnie zdradza - pomysły na zemstę