125
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi43
  • Ocen na +0
125 ppt ?

Facet mnie zdradza - pomysły na zemstę (44)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Facet mnie zdradza - pomysły na zemstę

Napisał(a): gość -

sadzonka kup papryczki chilli, pokruj bardzo drobno wraz z pestkami 8) (krój w rekawiczkach bo cie łapki beda piekły) i dodaj do zelu pod prysznic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zemsta gotowa !!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam serdecznie 8)
Sadzonka :))Ty diablico:))
INTERIA.PL

gość a moze ta trzecia jest ok? pomysl o trojkacie
No to chyba facet pisał. Pomysł w sumie nie głupi ale wymaga dosmaczenia ;)
Spokojnie poproś o przedstawienie Pani i zaproponuj trójkącik .A co ! Następnie tak się zajmij Panią żeby nie chciała już na palanta patrzeć. Myślę ,że wiesz co mam na myśli ;)

Reklama

Reklama

Szczera rozmowa z kłamcą - nigdy w życiu. I tak winę za swoja zdradę zrzuci na Ciebie. Wymyśl jakąś fajna zemstę i zaserwuj mu, przynajmniej będziesz ty miała satysfakcję, że odgryzłaś mu się za świństwo, jakie Ci zrobił

Wynika z tego,ze bedziesz miala przyjemnosc gdy jemu bedzie zle.
Bedzie Ci wtedy lepiej ?
Oszukuje Cie. Nie mozesz sama za to sie zemscic.Chyba,ze zapros jego kumpla do domu ,kochaj sie z nim gdy on wroci do domu.I powiedz,ze myslalas,ze to byla miedzy wami taka niepisana umowa.
I jak bedziesz miala satysfakcje to dobrze a jak "kaca" to kiepsko.
A moze on Cie kocha tylko lubi seks ?
A Ty go odraniszasz. Ciebie moze tez .
Wiernosc to zaleta ?
Czy umartwianie sie ?
Pozdrawiam.
Dadam tylko,ze to my faceci duzo gorzej znosimy zdrade partnerki.

Reklama

Ja w piatek odkrylam ze mnie maz jednak zdradza a sie wypieral ze nigdy.Kiedy mu udowodnilam majac nagranie na dyktafonie ze jednak pie......szy sie z inna powiedzialam mu ze tak tego niezostawie.Jak ja zostalam tak upokozona przez nia ja tez ja upokorze.Mam znajomosci w rorznych instytucjach i dla mnie niebedzie problem o zdobycie adresu jej zamieszkania i pojde z tymi dowodami do jej meza i pokarze.Jak ona moje malzenstwo roz.....la to ja to samo z jej malzenstwem zrobie.A co do winy to niestety facet zdradza ale wine przeklada na swoja zona ze to ona jest winna i dletego zdradzil.Ze mial chwile slabosci i dlatego.A jeszcze to jest najgorsze ze zdradzil i jak przyszedl do domu to nawet sie niewykompal mocno do mnie przytulil i powiedzial jak bardzo mnie kocha.A ona niestety sie nieprzyznaje mowi ze nic niezrobila,ale ja ja uswiadomilam o swoich zamiarach co ja czeka,zeby sie jeszcze upajala swoja sielanka w zgodnym i kochajacym sie malzenstwie.Moze wredne to co zamierzam zrobic ale zrobie bo takie dzi.....ki trzeba tepic aby mialy nauczke zeby wiedzialy ze meza sie ma tylko jednego!!

Napisał(a): Gość -

Ja w piatek odkrylam ze mnie maz jednak zdradza a sie wypieral ze nigdy.Kiedy mu udowodnilam majac nagranie na dyktafonie ze jednak pie......szy sie z inna powiedzialam mu ze tak tego niezostawie.Jak ja zostalam tak upokozona przez nia ja tez ja upokorze.Mam znajomosci w rorznych instytucjach i dla mnie niebedzie problem o zdobycie adresu jej zamieszkania i pojde z tymi dowodami do jej meza i pokarze.Jak ona moje malzenstwo roz.....la to ja to samo z jej malzenstwem zrobie.A co do winy to niestety facet zdradza ale wine przeklada na swoja zona ze to ona jest winna i dletego zdradzil.Ze mial chwile slabosci i dlatego.A jeszcze to jest najgorsze ze zdradzil i jak przyszedl do domu to nawet sie niewykompal mocno do mnie przytulil i powiedzial jak bardzo mnie kocha.A ona niestety sie nieprzyznaje mowi ze nic niezrobila,ale ja ja uswiadomilam o swoich zamiarach co ja czeka,zeby sie jeszcze upajala swoja sielanka w zgodnym i kochajacym sie malzenstwie.Moze wredne to co zamierzam zrobic ale zrobie bo takie dzi.....ki trzeba tepic aby mialy nauczke zeby wiedzialy ze meza sie ma tylko jednego!!

mietusiek Jakos mnie kochanek nierajcuje,wole udupic ta dziewuche i jej rozwalic krodkie malzenstwo bo tylko 4 lata,moje trwalo zaledwie 10 lat i jej sie to udalo.
Dlaczego ona ma byc winna rozpadu twojego malzenstwa skoro masz meza kurwiarza?
Czy faceci nie maja swojego rozumu?Im wolno wszystko bo wina i tak bedzie kobiety?
Ja bym takiego wypier....la od razu z domu bo i tak bedzie szukal innej przygody.

Napisał(a): Gość -

A jak inaczej mozna to nazwac okey maz tez jest winny ale jakby ona zeczywiscie kochala i niechciala zdradzis swojego meza to by niedala sobie f....ta wlozyc,na sile nic nie bylo slyszalam ze sie dobrze bawili i obydwoje tego chcieli.
gość
mietusiek Jakos mnie kochanek nierajcuje,wole udupic ta dziewuche i jej rozwalic krodkie malzenstwo bo tylko 4 lata,moje trwalo zaledwie 10 lat i jej sie to udalo.
Dlaczego ona ma byc winna rozpadu twojego malzenstwa skoro masz meza kurwiarza?
Czy faceci nie maja swojego rozumu?Im wolno wszystko bo wina i tak bedzie kobiety?
Ja bym takiego wypier....la od razu z domu bo i tak bedzie szukal innej przygody.

mietusiek A jak inaczej mozna to nazwac okey maz tez jest winny ale jakby ona zeczywiscie kochala i niechciala zdradzis swojego meza to by niedala sobie f....ta wlozyc,na sile nic nie bylo slyszalam ze sie dobrze bawili i obydwoje tego chcieli.
Nie chodzi o nazwe, chodzi o to ze cala wine przypisuje sie kobiecie za rozpad swojego czy nieswojego malzenstwa a facet jest swiety to tylko suki rozwalaja cudze malzenstwa bo facet nie ma rozumu tylko fiutkiem mysli i moze byc w ten sposob usprawiedliwiony,to najlepiej by bylo takiego na smyczy prowadzac jak nie ma w sobie tyle silnej woli aby myslec co jest dobre a co zle.
A jesli chcesz ujawnic wszystko mezowi kochanki to najbardziej jego (niewinnego czlowieka) unieszczesliwisz a nie kochanke.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak zapłanowac zemste
  • Jak zdradzic z zemsty
  • jak zaplanować zemstę
Do góry strony: Facet mnie zdradza - pomysły na zemstę