Odpowiadasz na:
Facet mnie zdradza - pomysły na zemstę

Martyta
Temat dodał(a):
Martyta -
Jesteśmy razem od 6 lat. Jestem pewna, że od 4 miesięcy jest z nami "ta trzecia". Widzę to po jego zachowaniu, bo znam go na wylot. Na swoje nieszczęście jest tchórzem i nie wie jak mi o tym powiedzieć. Nie mam zamiaru mu niczego ułatwiać więc obserwuję jak się męczy i udaję, że niczego nie widzę. Przyjmuję jego wszystkie kretyńskie tłumaczenia. Nie robię awantur ani wyrzutów, nie śledzę. Czekam aż raz w życiu zachowa się jak dorosły facet i po prostu powie prawdę. On tymczasem wybrał metodę na przeczekanie i robi wszystko żeby mnie doprowadzić do podjęcia decyzji o rozstaniu. Spóźnia się, przychodzi co raz rzadziej, nie dzwoni, czasem nie odbiera, zachowaniem stara się mnie wyprowadzić z równowagi. A ja nic. Czekam. Bawi mnie to jego ciskanie i kombinacje ale też ciężko mi pogodzić się z zakończeniem długiego fajnego związku. Wiem, że się rozstaniemy ale mam ochotę dać mu małą nauczkę. Nic w rodzaju wycięcia tego czy owego ani przyłapywania na gorącym uczynku. Jak zaplanować zemstę-nauczkę tak żeby ją zapamiętał na całe życie ;)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Facet mnie zdradza - pomysły na zemstę

Napisał(a): gość -

upij go do nieprzytomnego
zawieź do domu
rozbierz do naga
zostaw list (było cudownie .Paweł

Podobno żona Dejmka, kiedy przyłapała go w sypialni z jakąś studentką powiedziała: Kochanie, jak już zapłacisz tej pani, to nie zapomnij wziąć leków. :D

Reklama

przejdz sie do jakiegos night club u... np. coyote na mazowieckiej (jesli warszawa Ci po drodze) bedzie wsciekly i pelen zazdrosci - zobaczysz:P www.coyotenightclub.pl/

Napisał(a): dorota42 -

czasem nie chodzi o sex tylko o wygadanie się komuś kto cię rozumie.żony czy mężowie nie umieją słuchać lub nie chcą słuchać o problemach drugiej połówki.to moje prywatne zdanie,każdy ma prawo do tego.

Reklama