265
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi96
  • Ocen na +-6
265 ppt ?

Facet swoje potrzeby ma... (97)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Facet swoje potrzeby ma...

Napisał(a): Gość -

A kobiety często ich nie zaspakajają. Wielu moich kumpli narzeka na "oziębłe" partnerki, które zupełnie nie rozumieją tzw. męskich potrzeb i ignorują sferę łóżkową. Wydaje mi się wtedy, że ewentualna zdrada jest wtedy usprawiedliwiona? Kobiety powinny rozumieć, że mężczyzna potrzebuje seksu, a jak go nie dostanie to poszuka gdzie indziej.

Więc skąd bierze się zdziwienie kobiet, że są zdradzane, skoro nie zaspakajają partnerów? Wydaje mi się, że powinny być tego świadome.

Załączniki:
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Facet swoje potrzeby ma...

Ilona001 To co opisujesz jest po prostu słabym dopasowaniem się dwojga ludzi. Poza tym jak facet jest dobrych kochankiem dla kobiety to się nie musi o te sprawy prosić :) Sam jest proszony :)
no widzisz, może tylko uważają się za super kochanków :)
ale nie tylko ci wybitni zasługują na seks.
a czemu nie szukają "gorących"? nie wiem, zawsze jakoś kojarzyły się z rozwiązłością, boją się może że będą niewierne

Sebekx
Ilona001 To co opisujesz jest po prostu słabym dopasowaniem się dwojga ludzi. Poza tym jak facet jest dobrych kochankiem dla kobiety to się nie musi o te sprawy prosić :) Sam jest proszony :)
a czemu nie szukają "gorących"? nie wiem, zawsze jakoś kojarzyły się z rozwiązłością, boją się może że będą niewierne
Wydaje mi się że Twoi kumple boją się kobiety znającej swoją wartość, wolą kobiety uległe, którymi można manipulować.

A czy kobiety to są maszyny do zaspokajania Waszych potrzeb? Kobiety też mają swoje potrzeby wyobraź sobie ;))))) a że niektóre mają mniejsze, no cóż....może trzeba się z tym pogodzić. A może problem tkwi w czymś innym a nie samym temperamencie ;)

obserwator1971
marzenie1980
Jedno pytanie - skoro partnerki Twoich kumpli są takie "oziębłe", to czemu nie poszukają sobie "gorących" zamiast zdradzać?
Bo po znalezieniu one też mają tendencję do szybkiego stygnięcia ... taka przypadłość niewieścia ;P
Można rozłożyć na raty, jak ktoś lubi bawić się zapałkami, to nie rola tylko dla dziewczynki :)

Napisał(a): Ilona001 -

Sebekx
Myślę, że dobry kochanek potrafi rozpalić najbardziej oziębłą kobietę. Wcale nie musi być niebiańsko przystojny.
Wielu mężczyzn po prostu szuka swojego zaspokojenia. Nie myślą o potrzebach partnerki. Często nawet ich nie znają. Stąd są myślę te wszystkie nieporozumienia.

obserwator1971
marzenie1980
Jedno pytanie - skoro partnerki Twoich kumpli są takie "oziębłe", to czemu nie poszukają sobie "gorących" zamiast zdradzać?
Bo po znalezieniu one też mają tendencję do szybkiego stygnięcia ... taka przypadłość niewieścia ;P
A to coś mi się zdaje, że to może być raczej wina ogrzewacza - nie potrafi nagrzać do odpowiedniej temperatury:)

Napisał(a): boozar -

Ilona001
Sebekx
Myślę, że dobry kochanek potrafi rozpalić najbardziej oziębłą kobietę. Wcale nie musi być niebiańsko przystojny.
Wielu mężczyzn po prostu szuka swojego zaspokojenia. Nie myślą o potrzebach partnerki. Często nawet ich nie znają. Stąd są myślę te wszystkie nieporozumienia.
Wszystko prawda co piszesz.
Dodam że nie ma żadnego usprawiedliwienia zdrady.
Wygląda na to że jednak faceci maja większe potrzeby seksualne niż kobiety gdyż według statystyk panowie częściej myślą o seksie niż panie.
Myślę że ten fakt oraz brak zrozumienia w tej sprawie ze strony partnerki może prowadzić do konfliktów. Lekarstwem jest rozmowa i zaufanie. Nie jesteśmy dziećmi rozmawiajmy z drugą polówką a nie podchodzić do sprawy "bo mi się należy"
« Wróć do tematów
Do góry strony: Facet swoje potrzeby ma...