137
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi67
  • Ocen na +6
137 ppt ?

Facet zaczyna się od 180cm ? (68)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Facet zaczyna się od 180cm ?

Napisał(a): gość -

Amazonka87654321
gość Kiedys zakochalam sie w facecie nizszym odemnie \ pomimo ze wysoka nie jestem \ ... ale mial tak piekne , chabrowe oczy :-)))
co jeszcze mial piekne??...pochwal sie
kaktusa, mimo ze mial 160 cm wzrostu, to jego przyrodzenie osiagnelo ponad 20 cm, co z tego ze moj obecny partner ma 188cm, skoro jego pracie ma zaledwie 14 cm :((((
INTERIA.PL

Masz nadwagę? Nie możesz schudnąć? zaczniesz głodówkę ? Brak Ci motywacji? Ten problem mają wszyscy! Ale już nie ja. Pozbyłam się nadwagi raz na zawsze-12kg w 4 miesiący. Bez głodowania, bez cellulitu i energią na cały dzień. Jak ? Wejdź i się dowiedz (idealnafigura.com/gberes). Zadbaj o swoje zdrowie już dziś.

Reklama

Facet zaczyna się nie od 180 tylko od 2800. Na rękę. Miesięcznie.
Masz mniej, jesteś nieudacznik.
Masz 2x tyle, to "masz bogate wnętrze"...
Masz 3x tyle, to masz w sobie "coś wyjątkowego" i choćbyś panockiem był wybitnie maszkarnym, niskim, i rzucającym sucharami niczym Karol S. pseudonim "Familiada" , to i tak wieść ci się z Paniami będzie.

A tak na poważnie (oczywiście trolle nie doczytają), to śmieszy mnie fakt że kobiety tak wielką wagę przykładają do wzrostu partnera. Sam mam 182, I nie robi mi różnicy wzrost partnerki. I wybaczcie ale wkurza mnie ten światopogląd "by dobrze wyglądać" - sobie wyglądajcie. Dla mnie to cholernie puste. Zaraz będziecie sprawdzać czy ząbki mam równe. Nawet Pasztun kupujący kozę tak nie grymasi.

olggaa Czy też tak uważacie ? Ja np. sądzę,że facet powinien być około 15 cm wyższy od partnerki, tak by swobodnie mogła założyć szpilki (:
To święta prawda. Ale tylko wtedy gdy facetka ma cycki co najmniej 70 D

Reklama

gość
Amazonka87654321
gość Kiedys zakochalam sie w facecie nizszym odemnie \ pomimo ze wysoka nie jestem \ ... ale mial tak piekne , chabrowe oczy :-)))
co jeszcze mial piekne??...pochwal sie
kaktusa, mimo ze mial 160 cm wzrostu, to jego przyrodzenie osiagnelo ponad 20 cm, co z tego ze moj obecny partner ma 188cm, skoro jego pracie ma zaledwie 14 cm :((((
Widze ze glodnemu chleb na mysli :-) ... a co ma piernik do wiatraka ? Pozniej dziwicie sie , ze mezczyzni mysla o was w ten a nie inny sposob :-( :p

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Facet zaczyna się od 180cm ?