7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń122
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
7 ppt ?

Fajne filmy animowane, które można obejrzeć z dziećmi (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Fajne filmy animowane, które można obejrzeć z dziećmi

Napisał(a): ~Filekot -

Hej, jakie są fajne filmy animowane? Ale takie, aby można było obejrzeć je z dziećmi i przy okazji też się pośmiać i nie zanudzić na śmierć. Filmy animowane, jak Shrek, Madagaskary i Epoki lodowcowe już zaliczyłam. A może ktoś polecić jakieś fajne filmy animowane, które są może i mniej słynne, ale warte obejrzenia.
INTERIA.PL

Re: Fajne filmy animowane, które można obejrzeć z dziećmi

Napisał(a): ~Filekot -

madox66 Na kanałach dla dzieci jest mnóstwo fajny filmów animowanych,Gumisie,Smerfy,Bolki i Lolki.Reksio itp.No chyba że chodzi ci w tym temacie o spam.
Dzięki za odpowiedź. Ale chodziło mi o jakieś fajne filmy anonimowe długometrażowe. Aby włączyć na jakieś 90 minut i zająć nimi dzieci w wieku 7 i 8 lat. Czyli moją córcię i synka oraz ich znajomych, którzy często do nas przychodzą.

Reklama

Re: Fajne filmy animowane, które można obejrzeć z dziećmi

Napisał(a): madox66 -

~Filekot
madox66 Na kanałach dla dzieci jest mnóstwo fajny filmów animowanych,Gumisie,Smerfy,Bolki i Lolki.Reksio itp.No chyba że chodzi ci w tym temacie o spam.
Dzięki za odpowiedź. Ale chodziło mi o jakieś fajne filmy anonimowe długometrażowe. Aby włączyć na jakieś 90 minut i zająć nimi dzieci w wieku 7 i 8 lat. Czyli moją córcię i synka oraz ich znajomych, którzy często do nas przychodzą.
OK,wejdż w neta znajdziesz ich mnóstwo,nawet Reksia można godzinami oglądać:)

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Fajne filmy animowane, które można obejrzeć z dziećmi