118
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi24
  • Ocen na +13
118 ppt ?

fajne pseudonimy dla dziewczyn (25)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

fajne pseudonimy dla dziewczyn

Napisał(a): ~nico -

Macie jakieś fajne pseudonimy dla dziewczyn? Ja moją nazywam po imieniu, zwykle zdrobniale, ale chciałbym coś ciekawego dorzucić. Tak, żeby czuła się naprawdę wyjątkowa. A oryginalne nicki dla dziewczyny to dla mnie niełatwy temat. Wszystkie to "żabki", "myszki" itp. Dlaczego ludzie uważają, że to fajne nicki, to ja nie wiem. Szukam takiej ksywki dla dziewczyny, by wiedziała, jaka jest dla mnie ważna, jak moje życie byłoby bez niej smutne. Przychodzą wam do głów jakieś fajne pseudonimy dla dziewczyn? Jeśli tak, to podzielcie się please!

Reklama

Re: fajne pseudonimy dla dziewczyn

Napisał(a): ~gość -

~wewe A z czym Ci się kojarzy twoja dziewczyna? Czy jest słodka jak truskaweczka? A może ma melodyjny głos jak słowiczka? Albo jest rozkoszna jak dziecinka? Wystarczy ruszyć głową ;)
No właśnie bardzo ładnie. Takie skojarzenia mogą podsunąć niezłe pomysły. Tak samo jest w przypadku chłopczyków, i tak np: czy jest słodki jak miód - wtedy może być "Misiaczkiem":), albo czy jest uparty jak osiołek, wtedy może być "Uparciuszkiem", albo jeszcze gdy jest przystojny (choć wcale nie musi taki być, ale dla osoby kochającej jest) np: jak Sean Connery w młodości, choć i teraz mu nic nie brakuje, wtedy można mówić: "Mój ty Przystojniaku":)
Do wyboru, do koloru, nawet od tych negatywnych cech można jakoś nazwać, coby podkreślić, że musi nad nimi popracować:)
Najłatwiej jednak to chyba zdrobnienie od imienia. Jednych może to śmieszyć, innych nie, najważniejsze, żeby podobało się dwóm kochającym się osobom.

Re: fajne pseudonimy dla dziewczyn

Napisał(a): ~gość -

Mam kolegę co na swoją wybranke mówi Moja Kobieta, bo nie lubi tych wszystkich żabć, myszek itd. dla niektórych może dziwne, ale im obojgu się podoba, najważniejsze obopulna radość.

Osobiście też nie lubię tych przesłodzonych, wolę typu Ziuta czy Benek😉

Reklama

Reklama

Re: fajne pseudonimy dla dziewczyn

Napisał(a): ~Grzegorz J -

~Grzegorz J Jak się ktoś chce bawić albo ukrywać to niech sobie nazwisko i imię zmienia co jakiś czas. To jest dozwolone :-) Tak robią artyści, a najczęściej internauci obecnie :-)
Tak na prawdę to są wszyscy tylko numerami adresów IP I MAC kart sieciowych ich komputerów :-)

Re: fajne pseudonimy dla dziewczyn

Napisał(a): ~gość -

~gość Mam kolegę co na swoją wybranke mówi Moja Kobieta, bo nie lubi tych wszystkich żabć, myszek itd. dla niektórych może dziwne, ale im obojgu się podoba, najważniejsze obopulna radość.

Osobiście też nie lubię tych przesłodzonych, wolę typu Ziuta czy Benek😉
OBOPÓLNA !

Re: fajne pseudonimy dla dziewczyn

Napisał(a): ~lekinapotencje -

Popularne i sprawdzone środki na potencję. Gwarancja pewnej i długotrwałej erekcji! Od teraz będziesz mógł częściej i dłużej. Zaskocz swoją partnerkę i bądź dla niej niczym gwiazda filmów porno.

V I A G R A, K A M A G R A, C I A L I S, L E V I T R A... to tylko wybrane pozycje z naszej oferty.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU INTERNETOWEGO: www.lekinapotencje.pl

Jesteśmy w pełni działającą firmą, a produkty w naszym sklepie pochodzą bezpośrednio od producentów i aptek.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ksywki dla dziewczyn
Do góry strony: fajne pseudonimy dla dziewczyn